• GoHome Professional
do 180 m2 do 827 eura/m2 parket porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 827 eura/m2 parket porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 827 eura/m2 parket porasla cena

  • Za upit "do 180 m2 do 827 eura/m2 parket porasla cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 650 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 785 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 868 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 64000 eura
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 115.000 € na 125.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 115.000 €
25.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosobna prizemna kuća sa potkrovljem od 160 kvm na placu od 720 kvm.Kuća je građena od cigle. Grejanje je etažno na čvrsto gorivo, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom, voda je gradska, postoje septička jama i bušeni bunar dubine 51m. Na podovima je parket. Kuća....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 52.000 € na 55.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 68,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2025 - 52.000 €
19.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan naselje Duvanika. Površine 68 m2. Stan se nalazi u stambenoj zgradi u visokom prizemlju. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, hodnik, kupatilo i špajz. Stanu pripada i deo podruma. Na podovima brodski pod, parket, keramika Grejanje....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 do 827 eura/m2 parket porasla cena'
75.000 €
75.000 €
 
+36%

Promena cene sa 55.000 € na 75.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 116,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća izuzetne gradnje koja se nalazi u Gakovu ima 116 m2, lepog rasporeda, gde poseduje dve spavaće sobe, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasa. Ispod dela kuće se nalazi podrum. Drveni vakum prozori, po podu parket i pločice, a u sobama....

 
 
 
 
+36%

Promena cene sa 55.000 € na 75.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 116,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>