• GoHome Professional
do 180 m2 do 51000 eura uknjižen useljiv što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 51000 eura uknjižen useljiv što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 51000 eura uknjižen useljiv što veći

  • Za upit "do 180 m2 do 51000 eura uknjižen useljiv što veći" pronađeno 47 nekretnina - prosečna cena 1.648 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan u suterenu, uknjižen kao stan, u odličnom stanju, useljiv po dogovoru., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053132 .

 
 
 
  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 do 51000 eura uknjižen useljiv što veći'
41.600 €
41.600 €
49.000 €
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 43.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj oazi mira, a istovremeno na idealnoj lokaciji. Stan je orijentisan jugozapadno, što ga čini izuzetno svetlim i sunčanim tokom celog dana.....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AG. ŠIFRA: 1017735 UKNJIŽEN DVORIŠNI STAN SA PRAVOM KORIŠĆENJA 17 ARI – KULSKI PUT, VRBAS Na prodaju uknjižen stan u sklopu dvorišnog stambenog objekta, smeštenog u mirnom delu Kulske ulice. Kuća se sastoji iz dva stana, a predmet prodaje je jedan od njih, sa pravom korišćenja prostranog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 49.450 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Hitno - povoljno na Bulevaru ,odličan trosoban suterenski stan, orijentisan ka dvorištu na top lokaciji blizu Futoške pijace, autobusa, skola, itd Dobar raspored iz hodnika se ide u sve prostorije. Stan je uknjižen na prodavca,prazan i odmah useljiv i izuzetno niski troškovi komunalnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan nalazi se u naselju Ruža Šulman, površine 49m2, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stane je renoviran i postoji mogućnost prodaje sa kompletnim nameštajem.Grejanje na TA....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 50.000 €, 46,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep i komforan, ODMAH USELJIV, 1,5 soban stan u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle.Stan se nalazi u prizemlju.Ima Cg Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, garderobera, kupatila i terase.Ima parking mesta u okolini zgrade Uknjižen....

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 53.000 €, 45,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Rušnju, na drugom spratu u blizini se nalaze svi infrastrukturni ojekti, prodavnice, stanica, škola, Dom zdravlja, pošta. Stan je prazan i brzo useljiv. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, soba, kupatilo, lođa.....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 53.600 €, 40,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Blok 2. Uknjižen, veoma komforan jednosoban stan na IV spratu (ne i poslednji) zgrade starije gradnje bez lifta. Blizina centra. Okružen zelenilom. Ovaj prostran jednosoban stan čine jedna velika soba otvorenog tipa sa izlazom na terasu i francuskim balkonom, fizički odvojena....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je uknjižen dvosoban stan od 39 m² u prizemlju, dok terasa od 5 m² i podrum od 3 m² nisu uračunati u kvadraturu – što znači da dobijate više prostora nego što piše na papiru! Lokacija: Centar Jagodine Savršeno za one koji žele da žive u srcu grada, sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 40.000 €, 38,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: L36 Na prodaju funkcionalan prostor pristupačne cene površine 38 m², smešten na 1. spratu zgrade u samom centru Mladenovca. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za poslovnu namenu, tako i za adaptaciju u stan. Raspored: — 2 prostorije — kuhinja — kupatilo Prostor....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 30.500 €, 35,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Odlična lokacija. U prilici smo ponuditi jednosoban stan površine 35 m2 koji se nalazi se u Prijepolju, ul.Stara Centrala br.24, na prvom spratu. Na odličnoj lokaciji, u centru Prijepolja, neposrednoj blizini:Doma kulture,O.Š."Vladimir Perić-Valter", OTP banke, Opštine Stan je....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 37.000 €, 34,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen apartman površine 34 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 37.000 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze Sunčana....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 44.900 €, 33,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 30-tak kilometara udaljenosti od centra prestonice, u opštini Surčin, nalazi se naselje Bečmen i ovaj izuzetno funkcionalan dvosoban stan. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.500 €, 32,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen jednosoban apartman površine 32 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 49.500 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 32,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053781 ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32M2 <span style="font-family: " arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">Na prodaju 1.5 stan na Adicama – odmah useljiv, namešten, sa parking mestom U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban 31m Apartman Kopaonik, Jolly kop uknjizen PRODAJE SE Cena: 55.000,00 EUR Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Pavla Vujisića Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 31m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajamo apartman na Kopaoniku, vikend naselje Jolly kop, na I spratu, jednoiposoban sa terasom. Useljiv odmah, uknjizen. Cena 55000e. Za više detalja javite se agentu 063518546 Bombyx Reg 217 Terasa.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 29,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

RETKO U PONUDI Prodaje se kompletno namešten apartman u samom centru Sokobanje, površine 29m2 (32m2 sa terasom). Nekretnina je funkcionalno organizovana, idealna kako za lično uživanje tako i kao odlična investicija. Apartman je već razrađen za izdavanje i aktivno se oglašava preko....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 39.000 €, 29,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Dvorišni stan u širem centru grada. Površine 29 m2 . U prirodi je stan veći ( okvirno 60 m2 ) jer je spojen sa pomoćnim objektom koji je uknjižen na 32 m2, odnosno koristi se kao stambeni. Stan je kompletno renoviran. Urađen nov krov, novi oluci Sastoji se iz kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran, uknjižen, odmah useljiv stan. Agencijska oznaka stana 1102378. Adice. Uknjižena garsonjera površine 28m2, bez ulaganja. Kontakt 064/823-6 6-05 ... Prikaži broj , 427-088 Garsonjera, Novi Sad - Adice | Prodaja · 28m² · 50.000&#8364;.

 
 
 
  Stan, MIONICA, 46.000 €, 28,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan- apartman u Banji Vrujci, u neposrednoj blizini Hotela Terme Vrujci i akva parka. Istočno orjentisan- jutarnje sunce i tokom celog dana od podneva hladovina na terasi sa lepim pogledom. Bez ulaganja, odmah useljiv ili za izdavanje. Stan se prodaje sa nameštajem. Odlična investicija.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 26,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namesten 1.0 stan-apartman studio na odličnoj lokaciji na Zlatiboru. U blizini centra, ali izolovan od gužve i buke i okružen borovima. Na samo 500m od jezera, pijace i trga, Dino i Avantura parka, Gold gondole i mnogih drugih atraktivnih lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, preko puta Titove vile Naselje Sloboda, 23m2 stan u visokom prizemlju, koncipiran tako da ima jednu višenamensku sobu sa kuhinjom i kupatilom. Uz stan se prodaje i pripadajuća ostava Cena za stan sa nameštajem i uređajima i ostavom je 45.000 eur Odmah useljiv stan, odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 52.550 €, 23,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen jednosoban stan u mirnom delu Novog Sada. Stan je dobrim delom renoviran i useljiv je odmah po isplati! Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Ulični Lokal 22 m2 na Top Lokaciji Pogodan je za Ugostiteljstvo,Kancelarije i za drugu delatnostima dva mokra čvora i ostavu Odmah je Useljiv više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova gradnja, sad useljiv, garsonjera u mirnom delu grada+++Agencijska oznaka stana 1058056, Novi Sad, Veternik, 22 m2, garsonjera, prizemlje. Ganc nova garsonjera u prizemlju zgrdae koja je okrnuta ka dvorištu. Stan uknjižen jedan kroz jedan, mogućnost kupovine putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 42.750 €, 22,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za izdavanje! Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, jedinstvena prilika. Prodaje se namešten, održavan je maksimalno i odmah useljiv. Stan je uknjižen. .

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 52.560 €, 22,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan na Dudari u Sremskim Karlovcima na 2. spratu u zgradi od crvene fasadne cigle. Odličan klasičan raspored sa odvojenom kuhinjom. A celom dužinom stana je uska terasa. Nalazi se u blizini autobuske stanice, vrtića i sportskih terena sa atletskom stazom, dečijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 38.500 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu naselja Mali Beograd (Klisa), sa dobrim pristupom glavnim saobraćajnicama i javnom prevozu. Površine je 22 m², funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od ulaznog hodnika (u završnoj fazi uređenja), dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Posebne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan u niskom prizemlju, na lepoj lokaciji na Miljakovcu, useljiv u maju . Funkcionalna garsonjera sa odličnim rasporedom. Bivši naziv ulice Frana Levstika. Grejanje na norveške radijatore, kvalitetna keramika, parket, PVC stolarija, uknjižen. Samo za keš kupce. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 53.000 €, 18,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan koji se vodi kao garaža sa svojim ulazom (posebnim) u prizemlju zgrade. Stan je uknjižen na 15m2, ali je proširen na 18m2 i terasa od oko 4m2. Stan je bez ulaganja, sređen i useljiv. Stan ima mali hodnik, kupatilo, veliku sobu i terasu. Može da funkcioniše i kao poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 38.500 €, 18,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na vrhunskoj lokaciji, na samo nekoliko minuta hoda od Terazija i Knez Mihailove ulice, nalazi se ovaj lokal za prodaju. Ovo je jedna od najtraženijih lokacija, pa infrastrukturu i saobraćajnu mrežu ne treba ni naglašavati. Lokal se nalazi na prvom spratu i ima toalet koji se deli....