• GoHome Professional
do 180 m2 do 51000 eura lođa što jeftiniji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 51000 eura lođa što jeftiniji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 51000 eura lođa što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "do 180 m2 do 51000 eura lođa što jeftiniji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 170.000 €
29.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od ulaznog dela, velike dnevne sobe sa izlaskom na prelepu terasu, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 63.000 €
23.05.2025 - 58.000 €
25.07.2025 - 72.500 €
11.03.2026 - 68.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom sa trpezarijom i lođom. Grejanje je TA, gradska voda, a postoji i parking ispred kuće. Stan je odmah useljiv....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.286 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.286 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.973 €
26.04.2026 - 83.286 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.287 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.287 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.973 €
06.05.2026 - 83.287 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 81.358 € na 83.682 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 83.682 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.358 €
01.05.2026 - 83.682 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,49m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 90.000 € na 95.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 51,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 90.000 €
10.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo jako lep 3,0 stan u novogradnji u najlepšem delu Altine, sa svim potrebnim sadržajima za život. Stan se nalazi na trećem spratu od četri, odlično je pozicioniran, istočne orjentacije, sa niskim troškovima održavanja. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 91.980 € na 97.090 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 97.090 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 84.320 €
25.01.2026 - 91.980 €
19.04.2026 - 97.090 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 51,10m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika iz....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 93.080 € na 97.130 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.130 €, 40,47 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.11.2025 - 93.080 €
18.02.2026 - 97.130 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 94.290 € na 97.328 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 97.328 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 88.203 €
22.02.2026 - 94.290 €
06.05.2026 - 97.328 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 60,83m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, sobe,kupatila i lođe. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC roletnom.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.660 € na 99.350 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 99.350 €, 54,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 88.600 €
28.12.2025 - 94.520 €
14.01.2026 - 95.600 €
23.01.2026 - 96.660 €
19.04.2026 - 99.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 53,70m2 na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 lođa što jeftiniji porasla cena (147)
  • do 180 m2 do 51000 eura što jeftiniji porasla cena (136)
  • do 180 m2 do 51000 eura lođa što jeftiniji (64)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>