• GoHome Professional
do 180 m2 do 500 eura/m2 dvorište pogodan što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 500 eura/m2 dvorište pogodan što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 500 eura/m2 dvorište pogodan što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 180 m2 do 500 eura/m2 dvorište pogodan što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 475 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 525 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 131,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SALAŠ I NJIVA! Rančevo naselje! Na placu od 4778m2 širokog fronta, nalazi se Kuća od mešanog materijala, 131m2 površine, uvučena sa ulice koja poseduje tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, predoblje, kupatilo i letnju kuhinju sa ostavom. Grejanje je na čvrsto gorivo, kaljeve peći, voda....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 25.000 €, 130,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Površina objekata: oko 130 m² Površina dvorišta: oko 10 ari Lokacija: okolina Prokuplja (udaljeno oko 12 km) Pomoćni objekat: nalazi se na placu Cena: 25.000 € Opis: Na prodaju kuća sa pomoćnim objektom ukupne površine oko 130 m², smeštena u mirnom seoskom okruženju, na udaljenosti....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 53.990 €, 115,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kisaču, Benešova ulica, površine 115m² sa dodatnim objektom od 26m², smeštena na prostranom placu od 531m². Kuća nije useljiva. Idealna za adaptaciju prema vašim željama i potrebama. Direktna kupovina od vlasnika, bez posrednika. Prednosti nekretnine: Betonirani....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 25.000 €, 114,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Sakulama, selu na udaljenosti od oko 45 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 114 m2, sa 15 ari placa. Kuća zidana od cigle, zidovi dobri, krov dobar, nema vlage. Kuća salonskog tipa sa visokim plafonima i velikim sobama, kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta,....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 15.000 €, 109,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Uzdinu selu u Opštini Kovačica, pored reke Tamiš, na pola puta između Beograda i Zrenjanina, na prodaju kuća od 109 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, u solidnom stanju, potrebno renoviranje da bi bila useljiva. Kuća ima dve sobe sa ulice,veliko predsoblje, kuhinju,ostavu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 32.000 €, 106,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u Doroslovu sa poslovnim objektom. -Površina kuće je 106m2, a placa 563 m2. -Kuća se sastoji iz dva dela. Kuća poseduje hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. U sklopu kuće nalazi se lokal sa sanitarnim čvorom, pogodan za prodavnicu....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U Novom Bečeju ( Šušanj) prodaje se trosobna prizemna kuća površine 91m 2 sa pomoćnim objektima površine 37 m 2 ; 43 m 2 i 113 m 2 na parceli od 814m 2 gradsko građevinsko zemljište. Kuća je od čvrstog materijala sa betonskim temeljom kao i svi pomoćni objekti . Tip grejanja u kući....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 do 500 eura/m2 dvorište pogodan što veći (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>