• GoHome Professional
do 180 m2 do 49000 eura uknjižen što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 49000 eura uknjižen što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 49000 eura uknjižen što manji

  • Za upit "do 180 m2 do 49000 eura uknjižen što manji" pronađeno 570 nekretnina - prosečna cena 1.460 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • pogodan
    • useljiv
    • lift
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.500 €, 14,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam garsonjeru na fenomenalnoj lokaciji u najužem Centru grada, pogodan za izdavanje stan na dan. Pozicija stana je perfektna jer su na svega par minuta hoda restorani, Riblja pijaca, marketi, autobuske linije, srednja škola gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj", pešačka....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.500 €, 10,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u prometnoj ulici na Novoj Detelinari, može biti pogodan za mnoge delatnosti. Ima wc i sudoper. U stvarnosti ima 11m2+6m2 galerije pogodne za ostavu. Lokal uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 29.000 €, 10,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 0.5 u nivou prizemlja,površine 10,28m2 u stambenoj zgradi.Iz otkupa nije uknjižen.Za renoviranje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 do 49000 eura uknjižen što manji'
47.380 €
47.380 €
41.200 €
  Stan, NOVI SAD, Spens, 46.350 €, 11,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam garsonjeru u strogom centru grada,koja u ovoj površini ispunjava sve uslove za izdavanje. Stan je odlično održavan i zahteva samo higijenska ulaganja. Stan je uknjižen 1/1 i odlična prilika za ulaganje novca. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 41.200 €, 11,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u kvalitetnoj zgradi, na Novom Naselju. U blizini škole, marketa, autobuskih stajališta. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 23.000 €, 11,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade. Uknjižena, svojina jedan kroz jedan. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija slobodno nas kontaktirajte. Garaza, Niš - Dom zdravlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 23.000 €, 11,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade. Uknjižena, svojina jedan kroz jedan. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija slobodno nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 12,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.codex.co.rs

Prodaje se lokal u trznom centru Milenijum na -1 nivou. Lokal je odmah useljiv, uknjizen 1/1. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal u trznom centru Milenijum na -1 nivou. Lokal je odmah useljiv, uknjizen 1/1. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Knez Mihajlova | Prodaja · 12m² · 42.000€.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130814, III/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 12m²....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
29.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130814, III/, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 33.000 €, 12,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ponuda br. 1325 NS PRO – lokal, 12m2, Novo naselje, ulica Vladike Ćirića Pogodan za razne delatnosti, uknjižen Prodajna cena nepokretnosti: 33.000e Agencijska provizija 3% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti. Kontakt - 063519533 , 021557592, office@stanovi. rs ,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara Prodajem garažno parking mesto na Novoj Detelinari u suterenu zgarde. Nalazi se u ulici veselina Masleše, korisne površine 12m2. Uknjižen je u katastru 1/1 bez tererta i zabeležbi. Kontakt-0668442270 Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lokal u samom centru grada. Odličan lokal za tihu delatnost. Lokal se nalazi u pasažu, u zgradi novije gradnje. Bez dodatnih ulaganja. Uknjižen 1/1. Nisu potrebna ulaganja. Za više informacija pozovite 0631231262 Agencijska šifra: 523859 Internet, Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lokal u samom centru grada. Odličan lokal za tihu delatnost. Lokal se nalazi u pasažu, u zgradi novije gradnje. Bez dodatnih ulaganja. Uknjižen 1/1. Nisu potrebna ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121272, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121272, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 12 m2 u samom centru grada, nalazi se na drugom spratu, u zgradi postoji lift, uknjižen bez tereta, useljiv po isplati. Kontakt: 0693831003 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lokal u samom centru grada. Odličan lokal za tihu delatnost. Lokal se nalazi u pasažu, u zgradi novije gradnje. Bez dodatnih ulaganja. Uknjižen 1/1. Nisu potrebna ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 25.500 €, 12,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Odlican visenamenski prostor! Odlican za kancelarije i sve tihe delatnosti.Uknjizen. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128770, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lion, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128770, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u Sajam kompleksu. Ulaz na parking sa rampom i video nadzorom, prvi red do zgrade, uknjižen. Daljinsko otvaranje, asfaltni prilaz. U cenu je uračunata agencijska provizija Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 066 82 92 224,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 49.500 €, 13,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 13m2 i sastoji se od jedne prostorije i mokrog čvora . Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine sa većim brojem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 13,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu na samom kraju Telepa i početku Adica. U pitanju je nameštena garsonjera u blizini Bulevara patrijarha Pavla. U samoj okolini nekretnine nalazi se sve što je potrebno za život, pekare, prodavnice, pošta, linije autobusa i još mnogo toga. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.170 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalna i povoljna garsonjera na Adicama, površine 13 m², smeštena na trećem spratu stambene zgrade. Stan je uknjižen, bez tereta i odmah useljiv. Garsonjera je kompletno nameštena i prodaje se sa svim stvarima, što je čini idealnom kako za stanovanje, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.170 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 40.000 € na 39.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2026 - 40.000 €
07.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1050221. NOVI SAD, AVIJACIJA, GARSONJERA, 13m2. NOVO U PONUDI! Predstavljamo vam ovaj fenomenalni mikro stan, savršen za svrhu investicije, Ovaj mali stan poseduje sobu, smaknutu kuhinju i kupatilo. Ulaz je iz dvorišta zgrade, ispred stana moguće je napraviti terasu. Lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131168, struja, uknjizen, garazno mesto. Garazno mesto u novoj zgradi u ulici Jove Ilica , 2 nivo, 13kvm, ulaz iz ulice Jove Ilica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123519, struja, uknjižen, garažno mesto. Prodaje se garažno mesto površine 13 m², u suterenu novoizgrađene zgrade Palata Komenski, na atraktivnoj lokaciji – Trg Komenskog, Grbavica. Pogodno za jedno vozilo, idealno za stanare zgrade ili kao investicija, odlična lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123519, struja, uknjizen, garazno mesto. Prodaje se garazno mesto povrsine 13 m², u suterenu novoizgradjene zgrade Palata Komenski, na atraktivnoj lokaciji – Trg Komenskog, Grbavica. Pogodno za jedno vozilo, idealno za stanare zgrade ili kao investicija, odlicna lokacija....

 
 
 
  Garaža, BELI POTOK, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131168, struja, uknjižen, garažno mesto. Garazno mesto u novoj zgradi u ulici Jove Ilica , 2 nivo, 13kvm, ulaz iz ulice Jove Ilica. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 29.870 €, 13,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Socijalno, 29.000 €, 13,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000393 Prodaja garaže Novi Sad, SOCIJALNO, 13m2. NADZEMNA Oglašavamo prodaju uknjižene nadzemne garaže , u dvorištu zgrade, u blizini centra. Dimenzije garaže su:širina 235cm, visina 211cm, dužina 560cm. KONTAKT:Aleksandra Bosnić, master prodaje, br.licence 1607, TELEFON: +38163578871....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 28.840 €, 13,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 13m2, uknjižen 1/1. Postoji mogućnost kupovine i lokala pored, takođe od 13m2. Za više informacija pozovite naše agente. Tel:0216620001 Internet, Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 24.250 €, 13,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128444, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Altina, 24.250 €, 13,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128444, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .