• GoHome Professional
do 180 m2 do 49000 eura što manji uknjižen Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 49000 eura što manji uknjižen Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 49000 eura što manji uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 180 m2 do 49000 eura što manji uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.500 €, 14,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam garsonjeru na fenomenalnoj lokaciji u najužem Centru grada, pogodan za izdavanje stan na dan. Pozicija stana je perfektna jer su na svega par minuta hoda restorani, Riblja pijaca, marketi, autobuske linije, srednja škola gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj", pešačka....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.500 €, 10,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u prometnoj ulici na Novoj Detelinari, može biti pogodan za mnoge delatnosti. Ima wc i sudoper. U stvarnosti ima 11m2+6m2 galerije pogodne za ostavu. Lokal uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 29.000 €, 10,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 0.5 u nivou prizemlja,površine 10,28m2 u stambenoj zgradi.Iz otkupa nije uknjižen.Za renoviranje .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 46.350 €, 11,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam garsonjeru u strogom centru grada,koja u ovoj površini ispunjava sve uslove za izdavanje. Stan je odlično održavan i zahteva samo higijenska ulaganja. Stan je uknjižen 1/1 i odlična prilika za ulaganje novca. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 41.200 €, 11,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u kvalitetnoj zgradi, na Novom Naselju. U blizini škole, marketa, autobuskih stajališta. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 23.000 €, 11,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade. Uknjižena, svojina jedan kroz jedan. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija slobodno nas kontaktirajte. Garaza, Niš - Dom zdravlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 23.000 €, 11,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade. Uknjižena, svojina jedan kroz jedan. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija slobodno nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 12,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.codex.co.rs

Prodaje se lokal u trznom centru Milenijum na -1 nivou. Lokal je odmah useljiv, uknjizen 1/1. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal u trznom centru Milenijum na -1 nivou. Lokal je odmah useljiv, uknjizen 1/1. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Knez Mihajlova | Prodaja · 12m² · 42.000€.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130814, III/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 12m²....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 do 49000 eura što manji uknjižen (995)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>