• GoHome Professional
do 180 m2 do 484 eura/m2 što jeftiniji najnovije p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 484 eura/m2 što jeftiniji najnovije p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 484 eura/m2 što jeftiniji najnovije parking pala cena

  • Za upit "do 180 m2 do 484 eura/m2 što jeftiniji najnovije parking pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 459 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 508 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 58.000 € na 52.727 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 52.727 €, 29,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 58.000 €
10.05.2026 - 52.727 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalna garsonjera, odlična spratnost. Stanovi ovih kvadratura se prvi prodaju, zato ne gubite vreme zakažite gledanje. Margita mirno naselje, zgrada nedaleko od sadržaja poput marketa, nedaleko od centra i blizu nove glavne autobuske stanice. Kvalitetna gradnja, izdvajamo etažno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 74.545 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 74.545 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 74.545 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zbog blizine centra, sve uređenije infrastrukture, bogat blizinom najbitnijih sadržaja, a još uvek sačuvanog mira, Margita postaje sve traženiji i poželjniji deo grada. Bez visokih zgrada i bučnih saobraćajnica, već je postala dom mnogih kako Pančevaca, tako i građana pridošlih iz....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 100.000 € na 86.364 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 86.364 €, 50,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 100.000 €
10.05.2026 - 86.364 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Deo grada kojeg reprezentuju spomenik kulture od izuzetnog značaja - Preobraženska crkva u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovna škola koja je đake primila još davne 1794. godine. Danas Margita ima dva bulevara, markete, glavnu železničku stanicu i uskoro glavnu autobusku stanicu.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 132.000 € na 114.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 132.000 €
10.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan (predbeležbom) predviđenog roka useljenja septembar 2027. godine. Sa dve spavaće sobe, savremene koncepcije i praktičnog rasporeda. Dodatak urbanosti čine etažno grejanje na gas. Profili su aluminijumski, sigurnosna brava, podovi keramika i tarket. Stan poseduje i ostavu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 127.000 €
16.11.2025 - 123.000 €
10.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.000 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 34,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 138.000 €
22.03.2026 - 133.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru Voždovca u ulici Ljuba Vučkovića. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, male ostave i terase. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Svetao je i orijentisan ka ulici kao što....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.500 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 138.000 €
10.05.2026 - 125.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 61 m² (bruto 72 m²), smešten na Novom Naselju - Bate Brkića. Stan se nalazi na petom spratu zgrade, trenutno se ugrađuje lift u istu. Ugrađena je Velux stolarija, PVC, kao i elementi od medijapana. Grejanje je centralno. Uz stan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 155.000 € na 139.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 139.000 €, 86,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno redak poslovni prostor u samom srcu Beograda, površine 86m², sa parking mestom odmah ispred objekta – što predstavlja jednu od najvećih prednosti ove nekretnine i pravu retkost u strogom centru grada. Lokacija je idealna za firme, ordinacije, advokatske kancelarije,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban, uknjižen stan na Altini, sređen, bez ulaganja, sa dobro iskorišćenim rasporedom. Sasastoji se iz predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, jednu malu ptostoriju koja može biti radna soba ili garderober, i kupatilo. Poseduje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 što jeftiniji najnovije parking pala cena (56)
  • do 180 m2 do 484 eura/m2 što jeftiniji parking pala cena (18)
  • do 180 m2 do 484 eura/m2 što jeftiniji najnovije pala cena (8)
  • do 180 m2 do 484 eura/m2 što jeftiniji najnovije parking (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.