• GoHome Professional
do 180 m2 do 46000 eura opremljen klima što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 46000 eura opremljen klima što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 46000 eura opremljen klima što veći

  • Za upit "do 180 m2 do 46000 eura opremljen klima što veći" pronađeno 358 nekretnina - prosečna cena 796 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LOZNICA, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo vam prijatan i funkcionalan stan na jednoj od najlepših balneoloških destinacija u Srbiji. Smešten u modernoj zgradi novije gradnje, ovaj stan je savršen izbor za sve koji traže nekretninu za odmor, stalni boravak ili sigurnu investiciju za izdavanje u turističkom centru Zapadne....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 41.200 €, 151,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renovirana kuća u samom centru sela Pivnice. Sastoji se od spavace sobe, dnevnog borovka, kuhinje i trpezarije. Dobra lokacija, 758m2 placa. Kuća je renovirana pre godinu dana. Uveden internet. Opremljena je priključkom na gradski vodovod, trofaznom strujom. Postoji....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 33.000 €, 104,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!!! Prodaje se kuća površine 104m² na placu od 7a u Bezdanu, idealna za miran porodični život. Sastoji se od dve veće sobe, jedne manje sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, ostave i kupatila, dok toalet nije urađen, što pruža mogućnost da ga novi vlasnik sredi po svom ukusu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 do 46000 eura opremljen klima što veći'
47.310 €
47.310 €
42.500 €
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100475. Novi Sad, Sajam – ABC. Ulica Rumenačka. Trosoban nenamešten stan, opremljen kuhinjskim elementima sa sudoperom, dvostrano orijentisan. 95M2, komforne sobe, terasa. Prvenstveno namenjen za tihu poslovnu delatnost. Uvučen od ulice i buke. kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 47.000 €, 94,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Četvrti sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor od 80 kvm, recepcija, 3 ordinacije, 2 toaleta, 2 ulaza, ventilacija, alarmni sistem, protivpozarni sistem, video nadzor, EG, klimatizovano. Ordinacija se izdaje prazna a kancelarijski prostor je opremljen. Prostor je pogodan za biroe, kozmeticke salone,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 39.000 €, 78,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban komforan stan na Novoj Detelinari u ulici Ilije Birčanina. Stan ima 78m2. U hodniku su ugradni plakari , cipelarnik, čiviluk. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Ima kupatilo sa protočnom toplom vodom i još jedan WC. Dve spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan na Limanu koji se sastoji iz dnevne sobe, dve odvojene spavaće sobe, trpezarije, kuhinje, terase i kupatila. Stan je potpuno opremljen, ima i mašinu za sudove. U blizini stana je sve potrebno za život. EVROPA NS NEKRETNINE UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA BROJ 963....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten trosoban stan u zgradi sa liftom, za zaposlen par, na samo 2min.od SUP-a, FUTOŠKE PIJACE, CENTRA, BUL.KRALJA PETRA.. Izuzetno uredan i svetao stan sa terasom, ulično orijentisan. Opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Stan se sastoji od; pretsoblja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Namešten, komforan trosoban stan u blizini Novosadskog sajma i Bulevara Evrope. Ovaj funkcionalan stambeni prostor ( u sve prostorije se ulazi iz hodnika) čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 37.000 €, 74,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan na Limanu 3. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, dve sobe, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i poseduje opremljenu kuhinju sa mašinom za sudove, ugradne ormare, veš mašinu i dva klimatizera. Na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Limanu 3, u blizini Limanskog parka. Stan se nalazi u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada, okružen zelenilom, igralištima za decu i velikim brojem slobodnih javnih parking mesta. Lokacija je idealna za porodičan život – u neposrednoj blizini su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan trosoban stan od 72m2 na Grbavici (miran deo, bliže Bulevaru) Useljiv, kompletno opremljen. Stan je renoviran, postavljen pvc, laminat, bračni krevet i dušek novi kao i ugradni plakari, šporet, u kupatilu i wc sve novo. Nalazi na 9. spratu, nije poslednja etaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan u najtraženijem delu Novog Naselja. Stan je kompletno renoviran, kompletno namešten i opremljen – idealan za par, poslovnu osobu ili mirnog podstanara koji želi komfor i stil. Stan se nalazi u mirnoj i uređenoj ulici, ali u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 48.280 €, 71,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki komforan stan blizu Lidla, početak Veternika , na prvom spratu, sa tri spavace i velikom dnevnom sobom sa kuhinjom plus dve tarase i kupatilo Stan kompletno sredjen pre 2 meseca i funkcionalno opremljen. Grejanje na toplotne pumpe od 5000-6000 rsd trosak samo u zimskom periodu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje trosobnog stana kod Ribarskog Ostrva! 🏠✨ 📍 Lokacija: Iza Limanskog Lidla, budući Liman 5 🔹 Površina: Prostran trosoban stan sa dve spavaće sobe i terasom od 15m² 🔹 Sadržaj: - Kompletno opremljen stan, idealan za udoban život 🌟 - Klimatizacija za prijatne letnje dane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i kompletno opremljen stan,odlična lokacija idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal od 70m2 u centru Pančeva. Nalazi se u blizini gradske Opštine, pošte, banaka i drugih bitnih infrastrukturnih sadržaja, nedaleko od Tamiškog keja. Lokal se sastoji od tri prostorije, uslužnog i prodajnog dela, proizvodnog dela, ostave kao i dva....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, moderan, komforan i svetao stan koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji. U zgradi je market, mesara, frizerski salon a u neposrednoj blizini sve drugo što je potrebno za obavljanje svakodnevnih aktivnosti. Ispred zgrade i u okolini postoji parking i uvek može....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lepo opremljen stan u Balzakovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora (tuš kabina i kada), terase. U zgradi postoji biciklana. Miran kraj sa dosta zelenila i parkinga. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Trosoban PET-FRIENDLY stan u tek useljenoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. U potpunosti opremljen lepim, novim i kvalitetnim nameštajem. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo sa kadom. Komfornu terasu koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan sa parking mestom u dvorištu u ulici Kolo srpskih sestara. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi bez lifta. Prostrana dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Idealno za porodice, ili zaposlene parove.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118370, PR/PR, klima, telefon, terasa, luks renoviran, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Kompletno renoviran stan u kuci. Luksuzno opremljen. Postoji mogućnost iznajmljivanja i 2 parking mesta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 40.200 €, 67,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvoiposoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima. Stan je pet friendly. Odmah useljivo. Kontakt tel. 0646586099 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Konjarnika u ponudi je namešten dvosoban stan u odlično održavanoj zgradi. Stan je površine 62m2+5m2 lođe. Veoma je funkcionalnog rasporeda bez prolaznih soba. Sastoji se iz predsoblja, kuhinje, trpezarije, ostave, velike dnevne sobe, velike spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, kompletno opremljen stan,mirna ulica, dvorišno orijentisan mirno,grejanje na gas,mali troškovi,uz stan ima i garaža.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, soba, kupatilo,vešernica,terasa,2 klime,internet uveden u stanu,useljiv,cena 700 e+ depozit+....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv delimično opremljen dvoiposoban stan na top lokaciji.Po želji zakupca uz dogovor sa vlasnikom stan moze biti kompletno opremljen ili prazan. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj poslovni prostor nalazi u novoizgrađenom objektu u centralnom i prometnom delu naselja Kaluđerica. Prostor nije do kraja opremljen, jer vlasnik želi da ga opremi prema potrebi zakupca u kom slučaju bi se svi završni radovi obavili u roku od 15 dana. 70 m2 poslovnog prostora plus....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114660, III/V, klima, lift, terasa(2), parking, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam komforno opremljen stan u mirnoj ulici, u blizini Arhitektonsko-tehničke škole i BEO Shopping centra. Nalazi se u zgradi sa liftom, dvostrano je orijentisan, trosoban po strukturi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i veoma komforan trosoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje dve spavaće sobe i sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je pet friendly. Uz stan se takodje moze zakupiti i parking mesto po ceni od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 355)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>