• GoHome Professional
do 180 m2 do 44000 eura opremljen klima najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 do 44000 eura opremljen klima najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 do 44000 eura opremljen klima najnovije

  • Za upit "do 180 m2 do 44000 eura opremljen klima najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 41000 eura (malo jeftiniji)
    • 46000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 24,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.770 €, 23,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan apartman na jednoj od najlepših planina Srbije,Kopaoniku,koja je poznata po izvrsnim ski stazama,svežem planinskom vazduhu i prirodnim lepotama.Smešten je u neposrednoj blizini ski staza,što omogućava lak pristup skijanju i drugim zimskim sportovima. Apartman se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i do sad neuseljavan, nov trosoban stan sa garzom i ostavom. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, klima, masina za pranje i susenje vesa, masina za sudje. Sve u stanu je kompletno novo i pod garancijom. Stan poseduje garazu kao i ostavu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 43.400 €, 62,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog stana u novoj zgradi, u blizini Limana IV i Ribarskog ostrva. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, kvalitetnim i najsavremenijim materijalima. Alu-stakleni sa podiznokliznim portalima, naglašavaju eleganciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Centar grada U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada , površine 63m² , koji se nalazi na 4. spratu kvalitetne i uredne zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv i pruža idealan spoj komfora,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180 m2 do 44000 eura opremljen klima (376)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>