• GoHome Professional
do 180 m2 centralno grejanje pala cena zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 centralno grejanje pala cena zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 centralno grejanje pala cena zadnjih 14 dana do 180000 eura

  • Za upit "do 180 m2 centralno grejanje pala cena zadnjih 14 dana do 180000 eura" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 2.231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • lift
    • renovirano
    • 4.sprat
    • lođa
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 179.000 €
10.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra grada Stan je po strukturi trosoban, površine 89 m2 sa terasama. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 193.500 € na 167.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 167.000 €, 86,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 193.500 €
01.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni lokal površine 86 m, smešten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade na Novom Beogradu, Blok 61, u ulici Jurija Gagarina, jednoj od najfrekventnijih i poslovno najatraktivnijih ulica ovog dela grada. Lokacija je okružena velikim brojem stambenih zgrada i poslovnih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 180.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 185.000 €
29.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jedanaestom spratu stambene zgrade iz 1977. godine, u mirnom delu naselja Braće Jerković, nalazi se dvoiposoban stan površine 68m2 sa terasom, uknjizen na 61m2. Stan je potpuno renoviran i funkcionalan. Ova nekretnina predstavlja savršenu kombinaciju udobnosti i modernog dizajna,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 centralno grejanje pala cena zadnjih 14 dana do 180000 eura'
165.000 €
165.000 €
150.000 €
 
-8%

Promena cene sa 185.400 € na 170.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 185.400 €
28.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

PRODAJA STANA – LIMAN 1, NOVI SAD Na prodaju odličan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 1. Stan se nalazi na 4. spratu (nije poslednji) u zgradi kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost, dobru izolaciju i komfor stanovanja. Stan ima 62 m².....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.000 € na 182.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 182.000 €, 53,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 199.900 €
23.04.2026 - 189.000 €
28.04.2026 - 182.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna dokumentacija. - Uknjižen na 53 m2. - Ukupna (merena) površina 58 m2. . - 2 lifta. - Uredna i održavana zgrada. - 7 sprat od 19. - Severoistočna orijentacija. - Centralno grejanje. . - Dvosoban stan. - Adaptibilan u dvoiposoban pripajanjem lođe. - Odvojena kuhinja. - Velika....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2025 - 226.600 €
18.04.2025 - 211.600 €
25.04.2025 - 198.000 €
09.05.2025 - 188.000 €
20.06.2025 - 175.000 €
02.07.2025 - 206.000 €
10.08.2025 - 167.000 €
12.09.2025 - 206.000 €
16.11.2025 - 196.000 €
03.12.2025 - 206.000 €
05.12.2025 - 198.000 €
21.12.2025 - 188.000 €
08.02.2026 - 186.000 €
29.03.2026 - 175.100 €
17.04.2026 - 165.000 €
10.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno zastupanje !!! Najbolja lokacija u Temerinu ! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa pomoćnim prostorijama 212m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 130m2. Kuća je prizemna i kompletno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 153.000 €
07.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053688, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD - BULEVAR OSLOBOĐENJA, DVOSOBAN STAN, 49m2 U našoj ponudi fantastičan, dvosoban stan na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Odlično očuvan, svetao, čist u dobro održavanom stambenom objektu. Hodnik,dnevna soba, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.02.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053911, PRODAJA NEKRETNINA - NOVI SAD, STARI GRAD - CENTAR, DVOIPOSOBAN STAN 50 m² Kao i dosad, mi Vam uvek nudimo NAJBOLJE I NAJATRAKTIVNIJE nekretnine. I ovog puta u našoj ponudi šarmantan, skockan i upakovan dvoiposoban duplex stan na prestižnoj lokaciji u Novom Sadu.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 147.420 € na 130.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 130.000 €, 117,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 147.420 €
01.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja iznad sportskog centra. Nov, nekorišćen, trosoban stan u suterenu sa oko 40m2 terase. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom. Moguća kupovina na kredit. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 134.930 € na 129.780 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 46,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 134.930 €
01.05.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan se nalazi u mirnoj, dobro građenoj i uredno održavanoj zgradi, poznatoj po dobroj izolaciji i prijatnom životnom okruženju. Stan je dvorišno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 103.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.000 €, 24,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 103.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD,LUX, ulica Grozde Gajšin, GARSONJERA, NOVO!!! - Ukoliko vam se izdavanje "stan na dan" čini kao idelna investicija, evo prave poslastice za vas! Idelana lokacija, pola minuta od Pašićeve, dva minuta od Dunavske i Zmaj Jovine. Potpuno nov, kompletno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 97.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.000 €
19.04.2026 - 103.000 €
27.04.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Uknjižen stan na ime vlasnika Može na kredit Mali dupleks Donji deo 23 m2 sa normalnim prozorima Iznad stana dodatna soba sa toaletom u potkrovlju Penjanje tavanskim stepenicama na izvlačenje Idealno za mlade osobe, studente ili zaposlene osobe Veoma....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.000 € na 196.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 196.800 €, 41,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 205.000 €
01.05.2026 - 196.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ova nekretnina se nalazi u mirnom delu grada, u blizini svih bitnih sadržaja kao što su prodavnice, škole i javni prevoz. Stan se prostire na 41 m2 i sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase sa prelepim pogledom na grad. Enterijer stana je moderno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 111,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2025 - 80.000 €
29.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se spratna kuća, 111m2 sa 1500m2 voćnjakom na kojem su posađene jabuke. Kuća se sastoji iz podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji lođe, iz kojeg se ulazi u prizemni deo kuće gde se nalaze mali toalet, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilom i ostavom. Gornji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.500 € na 54.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 50.000 €
15.03.2026 - 56.500 €
29.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u naselju Strelište. U pitanju je novija gradnja, na drugom spratu od tri. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom, kupatilo i terasu sa pogledom na zelenilo. Podna obloga laminat, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 37.000 €
06.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižena garsonjera površine 14m2 u ulici Braće Jovanović u Pančevu. Garsonjera se sastoji od ulazne zone, kupatila i kuhinje sa dnevnim broravkom. U zgradi postoji centralno grejanje. Garosnjeru je moguće proširiti za 20m2. Pored garsonjere se nalazi prostorija koja se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 32.000 € na 30.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 109,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 34.000 €
08.04.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Horgošu se prodaje prizemna porodična kuća od čvrstih materijala za renoviranje. Površine je 109 m² i nalazi se na placu od 713 m² . Kuća se sastoji od ulaznog hola, hodnika, tri sobe, kupatila sa kadom i prostrane kuhinje sa trpezarijom. Uz kuću je naslonjena pomoćna zgrada.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 17)

<< <1> >>