• GoHome Professional
do 180 m2 što veći do 874 eura/m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 što veći do 874 eura/m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 što veći do 874 eura/m2 Zadnjih 14 dana parket

  • Za upit "do 180 m2 što veći do 874 eura/m2 zadnjih 14 dana parket" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 713 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 830 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 917 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 69000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • opremljen
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 108,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Toplo preporučujemo oazu mira na odličnoj lokaciji na Goču, u starom vikend naselju, Stanišinci: uknjiženu kuću na tri nivoa, korisne površine 84 m2, građevinske 108 m2 na ograđenom placu od 4.5 ari. Prava retkost i posebna vrednost je što plac krasi 26 jela i više stabala voća (kruška,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 90.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.gsigma.rs

Spratna dvojna kuća naselje Zeleno Polje. U niskom prizemlju nalaze se dve pomoćne prostorije, kotlarnica i garaža. Na prvom spratu dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i toalet. Na drugom spratu 2 spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor koji može da se pretvori u stambeni. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 187,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa prizemna kuća u naselju Radanovac građena od čvrstog materijala površine 187m2 .Poseduje 4 spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena i pvc,vodovod bušeni bunar,kanalizacija septička jama ,struja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 što veći do 874 eura/m2 zadnjih 14 dana parket'
49.500 €
49.500 €
117.000 €
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 155.000 €, 180,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Zeleno Polje. U prizemlju kuće celom dužinom prostire se komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, toalet, kupatilo i spavaća soba. U potkrovlju sa blagim kosinama nalaze se tri spavaće sobe. Iz hodnika na potkrovlju izlazi se na veliku....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 85.000 €, 161,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U centru Feketića na mirnoj lokaciji prodaje se porodična kuća površine 161m2 na parceli od 509m2. Kuća je raspoređena u dve odvojene jedinice koje se lako mogu spojiti. Prvi deo čine dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilom, dok drugi deo sačinjavaju....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u dobrom stanju sa nameštajom i tehnikom bez većih ulaganja, površine 146 m² na placu od 414 m², u Novom Gradu. Na ulazu se nalazi lep hodnik, jedna soba, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na terasu okrenutu ka istoku, kao i kotlarnica. Na poluspratu se nalazi veće kupatilo....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 140,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća površine 140 m2 na placu od 11.58 a u naseljenom mestu Mužlja. Sastoji se od hodnika, dnvenog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve ostave, pet spavaćih soba i kupatila. Grejanje CG na čvrsto gorivo, struja monofazna, gradska kanalizacija, po podovima postavljen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>