• GoHome Professional
do 180 m2 što veći do 833 eura/m2 najnovije pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 što veći do 833 eura/m2 najnovije pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 što veći do 833 eura/m2 najnovije pala cena

  • Za upit "do 180 m2 što veći do 833 eura/m2 najnovije pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 477 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 791 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 874 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 46000 eura
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 65.000 € na 62.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 62.500 €, 77,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 95.000 € na 85.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 197,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
10.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Paliću u mirnoj ulici prodaje se prizemna porodična kuća građena od čvrstog materijala površine 198m2 na parceli od 1433m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinje, kupatila i garaže za dve automobila. Na podovima je laminat, prozori su drveni a grejanje je etažno ili na struju. .

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 150.000 € na 80.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 158,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 što veći do 833 eura/m2 najnovije pala cena'
28.000 €
62.500 €
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>