• GoHome Professional
do 170000 eura pogodan oglasi objavljeni od posled - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura pogodan oglasi objavljeni od posled - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 170000 eura pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.404 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 841 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 3.sprat
    • opremljen
    • namešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 162.800 €, 44,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjizen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, spavacu sobu i kupatilo. Na lodju se moze izaci iz dnevnog boravka. Ulaz uredan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta'
177.000 €
105.000 €
70.000 €
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 128.900 €, 4355,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac za gradnju, zbog svoje lokacije i idealne geometrije (67 m x 65 m) veoma pogodan za gradnju objekata različitih namena: stanovanje, etno - selo, objekat zdravstva, turizma ili za sport, ugostiteljstvo. Nalazi se pored puta i blizu komunalnih prikljičaka. Odlična....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 21,84 ara u selu Deonica, u blizini Jagodine. Na placu se nalazi objekat u sivoj fazi površine 80 m², pogodan za dalje uređenje po želji kupca. Plac je pored asfaltnog puta, sa odličnim prilazom tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina placa: 21,84....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: + 381641979 069 ... Prikaži broj . Dvosoban stan, Vršac | Prodaja · 42m² · 42.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Grošnica, 15.000 €, 720,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h....