• GoHome Professional
do 170000 eura pogodan najnovije opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura pogodan najnovije opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura pogodan najnovije opremljen

  • Za upit "do 170000 eura pogodan najnovije opremljen" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BELE VODE, 160.000 €, 170,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2024.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam lokal na samoj obali jezera na Adi koji poseduje svoju pripadajuću plažu,i koji je izgradjen je 2017 godine na dva nivo. U pitanju je montažni objekat rađen od punog drveta, temelj je urađen čvrst betonski - klasičan kao za kuću, pa je pogodan i za svaki vid nadogradnje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOPOT, 160.000 €, 129,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: L61 Prodaja prostranog lokal površine 129 m2 u centru Sopota. Idealno poslovno rešenje koje je prava prilika za ostvarenje poslovnih ambicija ili unapređenje postojećeg biznisa. Lokacija je ključna za uspeh svakog poslovnog poduhvata, a ovaj lokal se nalazi u samom centru Sopota.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agenccijska oznka 1063614 - Novo u ponudi. Fantastičan trooban stan na Novoj Detelinari blizu Sajma i Doma zdravlja. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju.Potpuno je opremljen i sve je u ceni. Pogodan je i za poslovni prostor obzirom da se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 167.000 €, 45,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam stan u Kosovskoj ulici, kod Narodne Skupštine, u čijoj blizini se nalaze Tasmajdan i Crkva Sv. Marka, Terazije i Skadarlija. Stan je u kategoriji niskog prizemlja sa izlazom na uređenu baštu, i sa salonskom visinom plafona od tri metra, koji svakom delu dodaje prostranost.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 164.800 €, 229,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Odlična porodična kuća sa kapacitetom i tradicijom bavljenja seoskim - banjskim turizmom.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 164.800 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 159.650 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se potpuno opremljena porodična kuća u mirnom delu Kragujevca. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem – useljiva odmah! Opis nekretnine: Višespratna kuća sa prostranim i funkcionalnim rasporedom Svi spratovi kompletno namešteni osim trećeg, koji je bez nameštaja – idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 159.500 €, 145,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski prostran stan u srcu Beograda, u blizini ključnih institucija i prometnih saobraćajnica, idealalan za poslovni prostor ali i za stanovanje. Stan je opremljen stilskim nameštajem koji odiše elegancijom i sofisticiranošću. Sobe su prostrane sa puno prirodne svetlosti.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
08.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantasticnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 155.250 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82112, V/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se prostran, prijatno osvetljen stan u samom srcu Vračara, u blizini čuvene Kalenić pijace i Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 170000 eura pogodan opremljen (296)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>