• GoHome Professional
do 170000 eura parking podrum zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura parking podrum zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura parking podrum zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 170000 eura parking podrum zadnjih 14 dana" pronađeno 61 nekretnina - prosečna cena 2.454 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.900 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u naselju Sava Kovačević u blizini Ugrinovačke ulice na uvek traženoj lokaciji. Fenomenalan panoramski pogled i dvostrana orijentacija su ono što ovaj stan izdvaja u odnosu na druge. Zgrada je na pešačkoj udaljenosti od Gardoša i centra Zemuna.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 169.000 €, 45,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Bloku 62, u mirnoj i tihoj ulici Dušana Vukasovića. Stan se nalazi na 9. spratu od ukupno 14 spratova u održavanom soliteru sa čak tri lifta. Pozicija stana na ovoj visini pruža predivan otvoren pogled na Beograd,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 167.400 €, 43,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 43 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5, u jednoj od najtraženijih i najlepših ulica na Vračaru. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevnog boravka, jedne manje i jedne komfornije spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Raspored je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura parking podrum zadnjih 14 dana'
163.100 €
163.100 €
158.400 €
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 179.000 €
15.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jovana Bijelića, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-71m2 , ugovorna površina-71.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Jovana Bijelića, u mirnom i najlepšem delu naselja Braće Jerković. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavace sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 157.000 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Podrum Garsije Lorke Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i okrenut prema dvoristu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 45,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Grčića Milenka, 16/20, cg, uknjižen-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-42.00m2, Odličan stan sa prelepim pogledom spreman za renovaciju. Stan se nalazi u ulici Grčića Milenka, nadomak ulice Vojislava Ilića. Spreman je za potpunu renovaciju i korišćenje njegovog maksimalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Pere Ćetkovića, 3/3, ta, uknjižen-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-51.00m2, Retko u ponudi! Za svaku preporuku Prodaje se na idealnoj, najlepšoj lokaciji na Novoj Karaburmi, uknjižen, odmah useljiv , dvosoban, lako adaptilan u trosoban, renoviran stan, bez ulaganja . Ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 153.500 €, 36,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlična lokacija, raspored prostorija i jugo-zapadna orijentacija. Stan poseduje lođu i podrum. Ispred zgrade slobodna parking zona. Stan je uknjižen na 30 kvm, merena površina 36 kvm. Uknjižen 1/1 bez tereta, za svaku preporuku. Zgrada poseduje video nadzor. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predivan porodičan stan od 64 m2 u mirnom delu Stare Rakovice. Stan je dvostrano orijentisan sa dve terase i predivnim pogledom ka Avali. Izuzetno je svetao, okružen zelenilom i potpuno zaštićen od eventualne buke. Nalazi se u blizini više autobuskih linija, železničke stanice (BEO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan na trazenoj lokaciji – Kanarevo brdo, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture (skole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.000 €, 58,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Medicinskog fakulteta nalazi se funkcionalan i lepo uređen dvoiposoban stan, idealan za udoban život ili investiciju. Stan je smešten na trećem spratu zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti. Ukupna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medakovic 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, plocice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je dvostran, u mirnoj ulici. Sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dva mokra cvora, hodnika, tri spavace sobe i velike terase koja gleda u zelenilo. Stan ima ostavu i podrum. U dvoristu zgrade ima i parking mesto. U blizini stana je osnovna skola, vrtic,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 140.000 €, 41,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se brzo useljiv uknjižen stan u naselju Sava Kovačević, na uvek popularnoj lokaciji! Par minuta peške do centra Zemuna i Gardoša Uredna dokumentacija, može na kredit Površine 38m2 + 3m2 lođa Stan je kompletno renoviran pre nekoliko godina Zapadno orijentisan, dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Podrum Pešterska Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljuba Vučkovića, 4/5, uknjižen-Stvarna površina-47m2 , ugovorna površina-47.00m2, Prodaje se stan u mirnom delu Voždovca, u ulici Ljuba Vučkovića. Nalazi se na četvrtom spratu u dobro održavanoj zgradi bez lifta.Grejanje je na TA peć,u dnevnoj sobi je ugrađen klima uređaj, a parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 178.450 €, 83,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Dobrivoja Petkovića, 2/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-83m2 , ugovorna površina-70.00m2, U ponudi je funkionalan, svetao stan u kvalitetnoj građenoj zgradi od fasadne cigle u mirnoj ulici okružena zelenilom. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 45,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kisela Voda, npr/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-44.83m2, Prodaje se odličan ušuškan stan površine 45m2 u ulici Kisela voda, u Mirijevu. Smešten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, parka i stanica gradskog saobraćaja. U blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kralja Milutina Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 102.000 €, 120,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum. Kuća je polu renovirana, čvrsta gradnja. Urađena nova fasada i pvc stolarija. Grejanje na 3 klime i čvrsta goriva. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne površine, lođa 5 kvm, terasa 2 kvm. Grejanje na Inverter klimu, TA peć ili na čvrsto gorivo (nova nekorišćena peć). Prostorije: Hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....