• GoHome Professional
do 170000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta 30 m2 što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "do 170000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta 30 m2 što jeftiniji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 54.450 € na 60.450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 60.450 €, 31,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 54.450 €
13.02.2026 - 60.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani završetak gradnje je u prvoj polovini 2026. godine, što znači da ćete uskoro moći da uživate u svom novom domu na ovoj popularnoj planinskoj....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 30.000 € na 35.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TOPOLA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 42.300 €
21.03.2026 - 39.000 €
25.04.2026 - 30.000 €
29.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.adventisrealestate.com

Jarmenovci - Rudnik. Retko u ponudi! .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 42.000 € na 45.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRNJAČA, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.08.2024 - 34.000 €
22.09.2024 - 35.000 €
27.06.2025 - 42.000 €
19.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Kotež u procesu legalizacije. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 45.540 € na 46.920 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 46.920 €, 28,00 m2 cca 1680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 42.780 €
06.02.2026 - 45.540 €
26.04.2026 - 46.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 27,60m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase.Zgrada je građena od termoblokova najviših izolacijskih svojstava+fasadna izolacija.Pregradni zidovi će biti izgrađeni od opeke. Tarket podne obloge u sobama i trpezariji....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 47.636 € na 49.079 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 49.079 €, 29,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 41.861 €
08.10.2025 - 43.305 €
07.11.2025 - 44.749 €
01.12.2025 - 46.192 €
07.01.2026 - 47.636 €
26.04.2026 - 49.079 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 28,87m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase.Zgrada je građena od termoblokova najviših izolacijskih svojstava+fasadna izolacija.Pregradni zidovi će biti izgrađeni od opeke. Tarket podne obloge u sobama i trpezariji....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 45.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 50.000 €
06.05.2026 - 45.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera u centru Mladenovca, površine 28 kvm, poseduje veliku terasu od 12 kvm . Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja (prodavnice, prevoz, škole). Odlična investicija .....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 49.440 € na 51.900 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 51.900 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 49.440 €
22.02.2026 - 51.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Garsonjeru 28 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju dvorišne orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,grejanje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 52.500 € na 53.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 53.900 €, 29,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 52.500 €
27.03.2026 - 53.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličan i povoljan novoizgrađen jednoiposoban stan (uknjižen kao garaža), koji se nalazi na Vidovdanskom naselju, u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 53.500 € na 55.600 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 55.600 €, 28,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 53.500 €
27.03.2026 - 55.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Veternik, 28m2, jednoiposoban stan, ulično orjentisan. Odlična ponuda na izuzetnoj lokaciji u Veterniku! U prodaji je praktičan 1.5 stan , idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi u mirnom delu Veternika, a u neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za svakodnevni život....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 53.500 € na 55.600 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 55.600 €, 28,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 53.500 €
27.03.2026 - 55.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Veternik, 28m2, jednoiposoban stan, dvorišno orjentisan, ima sa strane svoje dvorište i parking mesto. Odlična ponuda na izuzetnoj lokaciji u Veterniku! U prodaji je praktičan jednoiposoban stan, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi u mirnom delu Veternika, a u neposrednoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 170000 eura 30 m2 što jeftiniji porasla cena (94)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>