• GoHome Professional
do 170000 eura najnovije 150 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura najnovije 150 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura najnovije 150 m2 kablovska

  • Za upit "do 170000 eura najnovije 150 m2 kablovska" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 154,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo, Vojlovica - Dobrovoljačaka kuća, 154m2, plac 2.8a, PR, TA, telefon, asfaltni put. Porodična kuća od 154m2, na placu od 2.8a. Kuća je prizemna i može se koristiti i kao dve odvojene stambene jedinice, ukupne strukture 4.0. Prostorije prve stambene jedinice: dnevna soba, dve....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MALA MOŠTANICA, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Obrenovac, Barič - Peđe Leovca 5.0, 158m2 (terasa 18m2), PR/1, GAS, telefon, parking, gradska kanalizacija, asfaltni put. Odlična porodična kuća na čijoj se izgradnji nije štedelo tih godina kad se kuća zidala, što pokazuje prvi susret sa ovom lepom kućom. U prizemlju kuće se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111028, 7a, spratna, terasa(2). SPLAV, Odlična pozicija između golf terena i novog mosta gleda na novo beogradsku stranu. Splav star 10ak godina u odličnom stanju na dva nivoa, na svakom terase za uživanje. Stambeni deo je 55m na dva nivoa. Dve inverter klime. Obale....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVCI, 127.000 €, 160,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Obrenovac, Belo Polje - Proleterska kuća, 3.0, 160m2 (terasa 8m2), PR+1, GAS, parking. Kuća na odličnoj lokaciji u Obrenovcu u blizini centra grada. Renovirana trosobna kuća na placu od 3.6a. Do kuće je doveden gas. Uknjižena na 134m2. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 128.000 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Mala Moštanica kuća, 5+, 150m20(terasa 15m2), 6.5a, PR+1+PK, EG, parking, garaža, asfaltni put. Odlična kuća na vrlo lepoj lokaciji u blizini crkve, škole, autobuskog stajališta i prodavnica. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja sa terasama na spratu i potkrovlju.....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj regijiji, koja je prepoznatljiva po čistom vazduhu i prirodnoj lepoti, prepuna rečica i planinskih izvora. Odlična za porodični život i odmor,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Braće Lakovića , prodaje se odlična spratna kuća korisne povšine cc 150m2, na parceli ukupne površine 800m2. Kuća je uredna i odmah useljiva a na parceli nalaze se pomoćni objekti, još jedan stan površine 70m2 i manji voćnjak. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić"....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Mladenovcu, kod Selters banje. Kuća je površine oko 150m2 (uknjižena na 119m2). Plac je površine 6 ara. Struktura: dve spavaće sobe, dve dnevne sobe, trpezarija i kuhinja, hodnik, dvojno kupatilo, velika terasa, suteren sa 4 prostorije predvidjene....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 154.500 €, 150,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kvalitetno građena spratna kuća, idealna za odmor i opuštanje. Prizemlje se sastoji od predsoblja, kupatila, kuhinje i sobe, a potkrovlje se sastoji od jedne velike prostorije i lepe terase. Kuća poseduje veliki podrum, a na placu je održavan vinograd, ima i voća. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 128.000 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 170000 eura 150 m2 kablovska (291)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>