• GoHome Professional
do 170000 eura do 50 m2 centralno grejanje pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura do 50 m2 centralno grejanje pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura do 50 m2 centralno grejanje pala cena zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "do 170000 eura do 50 m2 centralno grejanje pala cena zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.045 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 97.000 € na 93.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.000 €
19.04.2026 - 103.000 €
27.04.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Uknjižen stan na ime vlasnika Može na kredit Mali dupleks Donji deo 23 m2 sa normalnim prozorima Iznad stana dodatna soba sa toaletom u potkrovlju Penjanje tavanskim stepenicama na izvlačenje Idealno za mlade osobe, studente ili zaposlene osobe Veoma....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura do 50 m2 centralno grejanje pala cena zadnjih 7 dana što veći'
150.000 €
150.000 €
 
-4%

Promena cene sa 103.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.000 €, 24,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 103.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD,LUX, ulica Grozde Gajšin, GARSONJERA, NOVO!!! - Ukoliko vam se izdavanje "stan na dan" čini kao idelna investicija, evo prave poslastice za vas! Idelana lokacija, pola minuta od Pašićeve, dva minuta od Dunavske i Zmaj Jovine. Potpuno nov, kompletno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 60.000 € na 58.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 58.900 €, 21,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 60.000 €
13.05.2026 - 58.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana garsonjera u suturenu, smeštena na odličnoj lokaciji u Mirijevskom bulevaru. Stan ima dosta prirodne svetlosti, što ga čini prijatnim za boravak uprkos poziciji u suturenu. Okružen je zelenilom, što pruža dodatni osećaj mira i privatnosti. Nekretnina je kompletno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>