• GoHome Professional
do 170000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 170000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 3 297 nekretnina - prosečna cena 2.094 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • interfon
    • 4.sprat
    • useljiv
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 179.000 €
15.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jovana Bijelića, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-71m2 , ugovorna površina-71.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Jovana Bijelića, u mirnom i najlepšem delu naselja Braće Jerković. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura zadnjih 14 dana'
170.000 €
170.000 €
170.000 €
  Plac, ŠIMANOVCI, 165.360 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 82. 68 ari Prodaje se poljoprivredno zemljište. Front prema ulici 25m. Uknjižen. Agent: Anđelka Rastović - Obradović 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Terasa Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 170.000 €, 36,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, kompletno renoviran i opremljen, radi kao stan na dan. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, višenamenska soba, mogućnost otvaranja balkonskih vrata. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi – kompletno renoviran stan na vrhunskoj lokaciji u ulici Gavrila Principa Ukoliko tražite funkcionalan, moderan prostor u samom centru grada, ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao investicija. Stan površine 32m² je izuzetno dobro organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 44,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Potpuno čista dokumentacija. - Moguća kreditna kupovina. - Uknjižen na 42m2. . - Izuzetna prilika! - Kompletno renoviran. - Zamenjene sve instalacije. - Bez ikakvih ulaganja. . - Prodaje se potpuno opremljen. - Sa svim uređajima i nameštajem. . - Praktičan i intuitivan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Cara Dušana Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju 2.5 soban stan u Zemunu, Ohridska ulica, ukupne uknjižene površine 54 m², uz dodatnih 8 m² terase i lođe koje pružaju izuzetan komfor i otvoren pogled. Stan se nalazi na vrhunskoj lokaciji u Zemunu, u mirnom i uređenom delu naselja, sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

170kvm Kralja Petra I 6 Ceo sprat u vlasništvu (više stanova) Cena 1000 po kvm. Kontakt: 064/126-8 3-01 ... Prikaži broj Stan, Sombor | Prodaja · 170m² · 1.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 170.000 €, 154,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta kao i izlaz na dvorište,Stambeni deo ima poseban ulaz,ali može da se po potrebi spoji sa poslovnim delom. Stambeni deo se sastoji od izdvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102458- CENA 170.000 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA - Uknjižen trosoban stan u blizini Železničke stanice. Stan je u izvornom stanju, ali je dobro očuvan i predstavlja potencijal za preuređenje u troiposoban. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve sobe, odvojene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone dok se na spratu nalazi trosoban stan površine 79m2. Objekat je kompletno renoviran i nije potrebno ulaganje. Na sve ovo iza samog objekta....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Garibaldijeva, prizemna kuća-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-44.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo staru kuću u zajedničkom dvorištu površine 60m2 koja se sastoji od stambenog dela 44m2 koji je uknjižen i lokala do ulice od 16m2 koji je predat za upis po zakonu Svoj na....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna povr��ina-85m2 , ugovorna povr��ina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 170.000 €, 294,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Velikom Gradištu od 294m2+81m2 stan i garaza kao drugi-poseban objekat,na 4,72 ara placa sve zajedno Kuća u izuzetnom stanju na 400m od Dunava grejanje na čvrsto gorivo cena 170.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 94,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Starčevu, nadomak Pančeva – mir, zelenilo i veliki potencijal Na prodaju kuća u Starčevu, u mirnoj i lepoj ulici, okružena zelenilom, idealna za porodičan život, odmor od gradske gužve ili život u prostoru koji pruža mnogo mogućnosti. Kuća je uknjižena na 94 m², što predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan na visokom prizemlju, sa velikom terasom celom dužinom stana 20m2,. Stan se prodaje sa stvarima, ima podno grejanje, u stanu niko nije živeo. 2 spavaće sobe sa 2 lupatila, velikim dnevnim boravkom i dobrim pogledom. Ispred zgrade dva parking mesta. Još jedna prostorija sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Adice Prodaje se prostran,svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 98m2 na prvom spratu održavane stambene zgrade sa ukupno 4 stana. Ova nekretnina nudi idealan balans između privatnosti i komfora,savršena za porodice koje traže miran kraj bez gradske buke. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 366.450 € 132 m 2 4 Petrovaradin - lux stan sa dve terase Stan - Novi Sad, Petrovaradin....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. Stan je strukture 3.5 i prostire se na 78 m². Nalazi se na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata, što doprinosi mirnijem ambijentu i osećaju privatnosti. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 169.900 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u naselju Sava Kovačević u blizini Ugrinovačke ulice na uvek traženoj lokaciji. Fenomenalan panoramski pogled i dvostrana orijentacija su ono što ovaj stan izdvaja u odnosu na druge. Zgrada je na pešačkoj udaljenosti od Gardoša i centra Zemuna.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 169.900 €, 29,00 m2 cca 5860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Bulevar Vudroa Vilsona, 9/18, cg, novo-Stvarna povr��ina-29m2, ugovorna povr��ina-29.18m2 U ponudi je izvanredan stan u zgradi BW Metropolitan na devetom spratu A krila sa otvorenim pogledom prema gradu. Stan je ukupne povr��ine 29,18m2 od ��ega 5,38m2 ��ini terasa. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 169.500 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051786, NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN STAN, 63M2 Nudimo vam odličan dvosoban stan na Novom naselju. Odlikuje ga komforna osvetljena dnevna soba sa izlazom na terasu, odvojena trpezarija i odvojena kuhinja sa ostavom. Svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju, pa postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 169.440 €, 47,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam Stan je strukturno lepo uređen, iz hodnika se ulazi u kupatilo, dnevni boravak i veću spavaću sobu, u drugu spavaću sobu se ulazi iz dnevnog boravka ali je odvojena manjim deganžmanom, takođe poseduje i funkciolanu terasu. Dvorišno je orjetisan, lokacija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 169.400 €, 47,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA / FUTOŠKA PIJACA, uknjižen DVOIPOSOBAN STAN u odllično održavanoj zgradi iz 2007. godine. Dobro očuvan, funkcionalan u svojoj kvadraturi. U ceni je kompletan nameštaj. Mikrolokacija fenomenalna, na par minuta ste od svih bitnijih sadržaja, škole, vrtića,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 169.270 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.100 €, 67,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se potpuno namešten dvoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe od kojih je jedna pogodna za poslovnu delatnost ili dečiju sobu, kupatila, terase i ostave. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 169.000 €, 52,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Danteova, 3/5, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Odli��an kompletno renoviran stan, bez ulaganja, odli��nog rasporeda, u lepo odr��avanoj zgradi, u kraju punom zelenila, ispod Zvezdarske ��ume, sa prelepim pogledom na Karaburmu i reku Dunav. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lep trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 83m2+6m2 terase i nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan i funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija i čine ga: ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.300 €, 40,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Svetao i funkcionalan stan u Cara Uroša, u jednom od najlepših delova ulice, na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i samog centra grada. Stan odiše prijatnom atmosferom i odlikuje se dobro organizovanim rasporedom sa prostranim, zasebnim celinama: ulaznim hodnikom, kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 168.070 €, 48,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa, kvalitetna petospratna zgrada u početnoj fazi izgradnje, sa liftom, odličnog kvaliteta, nalazi se na Opštini Zvezdara u blizini SC Olimp”, Cvetkove pijace” i Bulevara Kralja Aleksandra, u mirnom stambenom naselju u okruženju novoizgrađenih zgrada i privatnih kuća. Ulica je mirna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 168.000 €, 40,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno orjentisan, svetao. Prozori su okrenuti ka dvoristu. Nema buke. Osecaj je kao da niste u gradu. Stan se prodaje sa svim stvarima. Pvc stolarija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 458)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>