• GoHome Professional
do 170000 eura 80 m2 pogodan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 170000 eura 80 m2 pogodan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 80 m2 pogodan

  • Za upit "do 170000 eura 80 m2 pogodan" pronađeno 181 nekretnina - prosečna cena 1.383 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • klima
    • opremljen
    • 1.sprat
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.430 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja ,na Sajlovu u Novom Sadu u toku je izgradnja modernih urbanih vila, trenutno se gradi 6 stanova..u ptanju su tipske kuće-stanovi ..(83m2,87m2,89m2) Svaki stan ima svoj ulaz,svoje ograđeno dvorište.(cca 30m2) U dvorištu će biti zidana česma i zidani roštilj.. -Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.000 €, 73,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 73m2, ul.Nikole Pašića u zgradi bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880 *Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Lep Četvorosoban stan 87 m2 na Odličnoj lokacijistan se nalazi na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacije ima Dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,mokri....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 124.070 €, 73,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodičan stan, veoma komforan u blizini Futoške pijace. Od centra Novog Sada svega par minuta. Izuzetna lokacija! Pogodan je i za izdavanje. Stan je svetao, poseduje veliku terasu. Prodaje se sa nameštajem. Stan je uknjižen 1/1. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.990 € na 169.990 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.990 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 179.990 €
17.04.2026 - 169.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja komfornog troiposobnog stana u srcu Vracara na 200m od Kalenić pijace u mirnoj jednosmernoj ulici, pogodnog i za sirok dijapazon poslovnih delatnosti, kombinacju stambenog i poslovnog prostora 2u1, kao invesaticija za rentiranje a i za zivot, kome je potreban veliki stan na....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti! Karakteristike lokala: Površina: 87 m² Dve odvojene prostorije Sanitarni čvor (kupatilo/WC) Grejanje na struju – inverter klima uređaj Ulični....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 137.000 €, 73,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan u modernom kompleksu novoformiranog naselja na Bubnju. Zgrada poseduje recepciju, dva lifta, bazen za stanare, decje igraliste. Novija gradnja, useljiv od 01.03.26. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, terase sa prelepim pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 73,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se sprat porodične kuće sa izdvojenim delom dvorišta, u mirnom delu Durlana, ukupne površine 103 m². Stan se nalazi na prvom spratu kuće (PR+1), objekat 1m i sastoji se od dnevne sobe i dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i hodnika, terase – trosobne je strukture.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U Novom Sadu, kvalitetan dvoetažni stan 87kvm na lepoj lokaciji - Bulevaru Evrope, uknjižen 1/1. Zgrada je novije gradnje (gradilo "Sunce"), sa dečijim igralištima i teretanama na otvorenom prema bulevaru, sa puno zelenila i većim brojem parking mesta. Lokacija je dobro pokrivena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 148.000 €, 73,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan od 73m2 sa podrumskom ostavom i zastakljenom terasom od 4m2. Stan je pogodan za renoviranje i sledećeg je rasporeda: dnevna soba, velika trpezarija sa odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe od kojih je jedna velika, kupatilo, 2 terase. Odlična nekretnina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-181 (od ukupno 181)

<< <1 2 3 4 5> >>