• GoHome Professional
do 170000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 170000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 161 nekretnina - prosečna cena 2.198 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dve lođe
    • renovirano
    • lođa
    • klima
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Blažete na Zvezdari, u mirnom i lepo povezanom delu grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Olimpa, prodavnica, autobuskih linija i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Funkcionalan raspored i prijatno okruženje čine ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata dve prostrane spavaće sobe, svetao dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu. Objekat se gradi po savremenim standardima energetske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana'
126.000 €
149.000 €
48.000 €
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2. 5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u širem centru grada, u ul. Janka Veselinovića površine 60 kvm ( + 50 kvm terasa ), u prizemlju , sa grejanjem na gas ( podno ), lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje i terase. Prodaje se prazan stan (samo je kuhinja opremljena). Uz stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen, moderan trosoban stan na jednoj od popularnijih lokacija u gradu- na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se nalazi u novijoj , kvalitetno građenoj zgradi sa liftom i idealan je za porodični život ili ( investiciju). Struktura stana: - Prostran i svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.740 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Jul 2026 . Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Struktura 2.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Prazan Spratnost Visoko prizemlje Grejanje Podno Stanje Standard.

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 29.000 €, 60,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju vikend kuca na samo 25 km od Niša u mirnom prirodnom okruzenju Toponicke reke.U neposrednoj blizini se nalazi banjsko kupatilo,centralno kupalište,lekoviti izvor..Kuca je 60 kv,spratnosti P+Pk, nalazi se na ravnom ogradjenom placu 495 kv. Kuca se sastoji od ulaznog dela,kupatila,kuhinje....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131507, 3a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Smederevo | Prodaja · 60m² · 90.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogucnost. Prodaje se polunamesten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran stan u ulici Ljubomira Jovanovića, na odličnoj i mirnoj lokaciji na Višnjički Venac, preko puta modernog naselja Suniville. Stan ima 60m² (55m² bez terase), nalazi se u prizemlju i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan u kući se nalazi u centru grada površine 60 kvm ( na licu mesta 77 kvm ), pripadajući plac od 1,99 ara, sa etažnim grejanjem na struju - mogućnost uvođenja centralnog gradskog grejanja. Sastoji se od hodnika, kupatila,kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe , unutrašnje stepenište.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.000 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Mladenovca, na lokaciji 25. maj, nalazi se novi stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu i kvalitetnu gradnju sa praktičnošću porodičnog života. Zgrada je projektovana i izvedena po najvišim arhitektonskim i inženjerskim standardima, sa....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.530 €, 60,22 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je kvalitetna novogradnja smeštena u mirnom delu naselja Batajnica, u ulici Bosanske Krajine. Stanovi su različitih struktura, sa odlično iskorišćenim prostorom, puno prirodnog svetla i modernim rasporedom prostorija. U gradnji se koriste kvalitetni materijali: PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, Centar, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Toplo preporučujemo prijatan, komforan, svetao, dvoiposoban stan, korisne površine 59 m2 + terasa + lodja na 4. spratu dobro održavane zgrade od 9 spratova, u centru Šapca. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije; komforno kupatilo, dnevnu sobu sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 164.700 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Opis nekretnine u Mirijevu. Stan u Mirijevu ima 61 m² i sastoji se od dve sobe. Nalazi se u zgradi koja ima parking ispred stana. Zgrada poseduje prilaz za kolica - rampu, interfon i lift, što olakšava pristup osobama sa decom. Lokacija stana je pogodna jer je u blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 169.900 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan na poslednjem spratu u ulici General Ždanova, preko puta Instituta za majku i dete. Stan je uknjižen u izvornom stanju, ali ima savršenu mogućnost za lepu adaptaciju. Ima veliku terasu koju koristi sa još jednim stanom, nezavisnu od stambenog prostora. Uz stan i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.940 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 149.000 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 112.616 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo stan od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u samom centru Kaluđerice u paralelnoj ulici sa Smederevskim putem. Stan je po strukturi troiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.800 €, 59,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 59 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 61,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u mirnom, a veoma snabdevenom naselju Strelište. U blizini zgrade se nalaze osnovna škola, vrtići, marketi, dom zdravlja, kao i Narodna bašta, autobuska stajališta, teretana, kafići i drugi sadržaji bitni za udoban život. Stan se nalazi na 7. od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 148.035 €, 61,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo stan površine 60.92 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419- 353 Prikaži broj PR/1 MIRIJEVSKA Trosoban stan, Beograd....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan četvorosoban stan na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju, trpezariju i ustakljenu terasu. U izvornom stanju....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 61,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Vašarište , koristi se kao stambeno - poslovni objekat, od 61 kvm u osnovi i 2,14 ari placa. Sastoji se od suturena - jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje i niše, i prizemlja pretvorenog u poslovni prostor koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 175.470 €, 58,49 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 58,49 m2.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 141.000 €, 62,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodičan trosoban stan u Kaluđerici, idealan za miran i kvalitetan porodični život. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, terase i ostave. Uz stan dolazi i privatno parking mesto koje je uključeno u cenu, što predstavlja veliku prednost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 157)

<< <1 2 3 4> >>