• GoHome Professional
do 170000 eura 1.sprat podrum 70 m2 do 1900 eura/m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura 1.sprat podrum 70 m2 do 1900 eura/m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 1.sprat podrum 70 m2 do 1900 eura/m2

  • Za upit "do 170000 eura 1.sprat podrum 70 m2 do 1900 eura/m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.538 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, APATIN, 110.000 €, 72,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od čvrstog materijala koja se nalazi u Apatinu, u osnovi 72 m2. Poseduje podrum, prizemlje i sprat. U prizemlju se nalaze hodnik, kupatilo, jedna soba i kuhinja, na spratu isti raspored. , kuća ima 1 terasu i podrum ispod kuće. Termoizolacija oko kuće , PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan P=75m2 na prvom spratu zgrade sa liftom u strogom centru Niša. Stan se sastoji od : dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, 2 spavaće sobe, hodnik,kupatilo, 2 ostave, podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Drvena stolarija, grejanje....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 130.000 € na 129.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 129.000 €, 71,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 130.000 €
15.05.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan, 71 m², Kraljevo Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran trosoban stan modernog enterijera, površine 71m², na prvom spratu stambene zgrade u centru Kraljeva. Stan je odmah useljiv, izuzetno funkcionalan i svetao, trostrano orjentisan.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura 1.sprat podrum 70 m2 do 1900 eura/m2'
150.000 €
150.000 €
124.200 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je građena visokokvalitetnim materijalima. Cena je 1.800€ + PDV. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105365, V/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan je na 2 nivoa, na prvom spratu (sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa, hodnik, veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 101.000 €, 75,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=75m2 na prvom spratu manje stambene jedinice,Stan se sastoji od: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase i podrum P=16m2 Sve prostorije su prostrane i lepo osvetljene. Stan je komplet renoviran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 86.000 €, 65,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=65m2+terasa 17.5m2 na prvom spratu manje stambene jedinice. Stan se nalazi u mirnom delu grada, naselje Čalije,Sastoji se od: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, veliki hodnik,2 spavaće sobe,kupatilo i terasa. PVC stolarija,podovi-parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

TELEP, 70m2, TROIPOSOBAN Prodaje se troiposoban stan od 70m2 u atraktivnoj i modernoj vili od svega 6 stanova u celoj zgradi. Nalazi se na 1. spratu. Stan je moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kog se ulazi u ostale prostrorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je na prvom spratu, moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak i kuhinja su prostrani i pružaju mogućnost da se podele u dve zasebne celine. Kuhinja je radjena po meri i ostaje u stanu ali bez ugradnih elemenata (šporet....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 68m2 u naselju Pivara na prvom spratu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan poseduje pripadajući podrum. Grejanje je na TA peć, a sproveden je i gas do stana. Spoljna stolarija....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 80.000 €, 75,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

5.0, 75m2, 4.88ari placa, TA+ čvrsto gorivo, PR+I, terasa. Uknjižena. Delimično renovirana kuća u najlepšem delu Topole, u samom centru grada. Sastoji se od dve etaže PR i I sprat. Svaka etaža ima svoje brojilo tako damože da funkcioniše i kao dve stambene jedinice. PRIZEMLJA- hodnik,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 62.000 €, 66,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Centar, prodaje se dvosoban stan koji se nalazi na prvom spratu i površine je 66kvm. U svom sastavu stan poseduje: dnevni boravak sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. Zgrada je građena od cigle. Vrata i prozori su drveni, na podu u kuhinji je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>