• GoHome Professional
do 170000 eura 1.sprat parking - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 170000 eura 1.sprat parking - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 1.sprat parking

  • Za upit "do 170000 eura 1.sprat parking" pronađeno 1 522 nekretnina - prosečna cena 1.959 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 166.260 €, 89,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja prostranog četvorosobnog stana površine 89.78m2 u novoj stambenoj zgradi novogradnje iz 2025. godine. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade sa ukupno dva sprata i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje zahvaljujući velikoj kvadraturi i funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.680 €, 87,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad-jugozapad. Stan je po strukturi troiposobani, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.630 €, 67,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1082147-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Prvi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 165.165 €, 47,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 47,19m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoj se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 165.000 €, 240,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica, do kojih vodi spoljašnje stepenište. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 165.000 €, 216,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze se garsonjera i dvosoban stan. Prvi sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 78m2 u stambenom komplesu Magdon. Stan se nalazi na prvom spratu,zgrade sa liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika,komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,kupatila i toaleta. Na podovima je hrastov parket,stolarija je PVC ,grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Braće Jerkovića na prvom spratu od devet.Grejna površina je 82m2.Stan odličan, sređen -renoviran sa pvc stolarijom . Zgrada ima toplu vodu ,parking dva lifta. Stan je jugoistočno orjentisan ,ima lođu zastakljenu. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 54,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam dvoiposoban stan 54m2, na fantastičnoj lokaciji - Grbavica, Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Lift, Terasa. Centralno grejanje. Stan se sastoji od dnevne sobe, izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe i dva kupatila. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 169,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126437, 1.31a, spratna, sut,vpr,i,potk., uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja. Prodaje se kuca u nizu ,moze da bude i kao stan sa duplexom,u Zemun polju (Kamendin). Kuca se sastoji od: Suturena koji ima 24 m2 i ima zaseban ulaz,soba,kuhinja,kupatilo Prizemlja koji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 165.000 €, 93,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (92,96m2), trostrano orijentisan , sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatni prostor za smeštaj garderobe (garderober-ostava). Nalazi se na 1. spratu. Kuhinja, kupatila i podovi....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 165.000 €, 224,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Aranđelovcu, 174 m2 plus pomoćna kuća sa garažom od 50 m2. Veća kuća je u osnovi 87 m2, prizemlje i sprat kao dve odvojena stana, potpuno je renovirana, u blizini vrtića Sunce, Lamela, Žućinog parkića. Grejanje na gas. Plac je 5,5 ari. Isti je raspored na spratu....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 165.000 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (95,94m2), trostrano orijentisan , sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatni prostor za smeštaj garderobe (garderober-ostava). Nalazi se na 1. spratu. Kuhinja, kupatila i podovi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 165.000 €, 152,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvojna kuća na lepo uređenom placu površine 278 m2, standardne gradnje na početku Kertvaroša koju čine suteren, prizemlje i sprat. Ukupna korisna površina objekta je 152 m2. Kuća poseduje svu infrastrukturu, grejanje je na gas, i sastoji se od 5 soba od kojih su dve u suterenu, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 164.800 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007459.Na prodaju trosoban stan na izuzetnoj lokaciji, u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i uknjižen je 1/1, što omogućava brzu i jednostavnu kupoprodaju.Lokacija:U neposrednoj blizini Socijalnog i svega....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 164.800 €, 110,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Petrovaradinu. Nekretnina ima suteren sa garažom i kotlarnicom, prizemlje i sprat. Solidno održavana, uz malo ulaganja savršena za miran porodičan život. Za sve informacije pozvati naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 164.800 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u jednoj od najlepših gradskih ulica Lukijana Mušickog na svega par minuta hoda do centra grada i u blizini svih bitnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi koja ima 3 sprata i sastoji se od hodnika, velikog i komfornog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 164.800 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan, trosoban, Socijalno, 72m2+++ Agencijska oznaka stana 1060956, Socijalno, trosoban, 72m2, prvi sprat. Komforan trosoban stan u veoma mirnoj ulici, samo 5 minuta od centra grada. Nalazi se na prvom spratu, dvorišno je orijentisan. Čine ga velika dnevna soba sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 164.800 €, 91,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan pred useljenje! ! ! ! Tri spavaće sobe, dva mokra čvora i prostran dnevni boravak sa kuhinjom iz kog se izlazi na terasu. Stan se nalazi na prvom spratu, grejanje je podno na toplotnu pumpu. Cena je sa garažom u dvorištu ! ! ! ! U ceni je uračunat i PDV tako da kupci....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 171.000 €, 54,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u ulici Miše Dimitrijevića na Grbavici, u ponudi je dvoiposoban stan površine 54 m², smešten na prvom spratu moderne zgrade novije gradnje sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj funkcionalnosti, komfora i praktičnosti, kako za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 164.000 €, 58,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100338 CENA 164.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen dvosoban stan u Centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, Dunavskog parka i keja. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita, uknjižen na 58m2, dok u stvarnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.000 €, 58,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je blizu fakulteta,Dunava i centra grada. Stan ima dnevnu sobu iz koje se ide u veliku kuhinju sa trpezarijom i tu ima jedna mala ostava i manja terasa, koja je okružena drvećem i zelenilom. Zatim ima hodnik....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 170.000 € na 164.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 164.000 €, 67,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 170.000 €
17.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Srpski Na prodaju: Dvosoban stan u Mirijevu Lokacija: Ulica Ljubiše Miodragovića Stan se nalazi na prvom spratu u starijoj, kvalitetno građenoj zgradi koja ima lift, sa dobrim rasporedom i mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, čime se može dobiti funkcionalniji prostor prilagođen savremenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 164.000 €, 58,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski dvosoban stan u strogom Centru grada,pored Riblje pijace, u mirnom delu okružen zelenilom i drvoredom sa obe strane,1.sprat,ima lift,uknjižen 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu stana jedna 3m2 druga 8m2,dvostrano orjentisan,i pripadajuća drvena ostava u podrumu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 163.656 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 159.110 € na 163.656 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 163.656 €, 90,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.110 €
17.04.2026 - 163.656 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.625 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na prodaju u izgradnji projektovane površine 65,45m2 na prvom spratu idealnog rasporeda . Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju, fasadnih zidova i vrhunsku završnu obradu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 171.100 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 59m2, DVOSOBAN Odličan stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini centra grada. Stan je na idealnom prvom spratu i dvorišno orijentisan, tako da iako je prometna ulica, ima svoju privatnost i mir. Uz stan se može kupiti i garažno mesto u suterenu zgrade. Cena 171.100€....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.400 €, 61,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Mirnom delu naselja Telep Odličan Trosoban stan 61 m2 u IZGRADNJI na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,lepee orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasagrejanje je centralnoPosebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 163.150 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082144-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Prvi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.100 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 66 m² u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje, na 1. spratu zgrade sa liftom. Stan je uknjižen i vlasništvo je 1/1. Reč je o starijoj gradnji, sa gradskim grejanjem. Stan je adaptiran, pa u stvarnosti ima oko 70 m², jer je terasa zatvorena. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 163.040 €, 67,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"="">ŠIFRA: <span style="font-size:12.0pt;font-family:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053791. NOVI SAD, VETERNIK, ČETVOROSOBAN STAN, 90m2. Oglašavamo prodaju novog, odmah useljivog četvorosobnog stana, poizicioniranog na prvom spratu nove zgrade kvalitetne gradnje u Veterniku. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom sa kojeg se izlazi na terasu, tri....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.946 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan stan koji se nalazi u mirnom i uređenom delu Novog Sada, u okviru luksuznog stambenog kompleksa Fruške Vile na Alibegovcu. Stan je smešten na prvom spratu urbane vile sa ukupno dva sprata. Kompleks je zatvorenog tipa, sa posebno ograđenim dvorištem....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.940 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prelep cetverosoban stan u kompleksu Fruske Vile na Alibegovcu. Stan je na 1 spratu dvospratne urbane vile sa posebno ogradjenim dvoristem u okviru kompleksa. Ulaz u dvoriste je kroz zasebnu kapiju sa daljinskom komandom koju imaju pravo koriscenja 4 stanara koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.800 €, 74,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Telep - Novi Sad prodaja 4,0 stana od 74m2. Stan se nalazi na prvom spratu troetažne zgrade izgrađene 2018. godine. Prostor ima idealan raspored sa četiri sobe, kupatilom, dva toaleta i terasom. Stan je nov i polunameštеn sa kuhinjskim elementima, plakarima i internet priključkom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.200 €, 70,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PORODIČNI STAN U NOVOGRADNJI Nudimo Vam trosoban stan na 1. spratu. Stan poseduje 2 odvojene spavaće sobe, odvojenu kuhinju, kupatilo i veoma prostranu dnevnu sobu. Dnevna soba je cela u portalima što doprinosi svetlosti stana. Na terasu postoje dva izlaza, jedan iz spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosobni stanovi 52m, 61m, 65m,69m, 74m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Trosoban Kvadratura: 69m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 162.000 €, 252,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća,na uređenom i prostranom placu površine 44ara.Na placu se nalazi uknjižena kuća površine 252m2 i pomoćni objekat površine 182m2,bunar dubine 25M sa pijaćom vodom. Kuća je prostrana,funkcionalna,renovirana,moze se podeliti u dve zasebne stambene jedinice,stim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.400 €, 64,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov trosoban stan na Podbari na odlicnoj lokaciji u blizini centra grada. Nalazi se na 1.spratu zgrade u mirnoj ulici bez buke. Poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom,veliki hodnik i kupatilo , i dve spavace sobe. Blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 171.420 €, 57,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 457)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>