• GoHome Professional
do 170000 eura 1.sprat 50 m2 što manji dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura 1.sprat 50 m2 što manji dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 1.sprat 50 m2 što manji dvorište

  • Za upit "do 170000 eura 1.sprat 50 m2 što manji dvorište" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 2.633 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 48,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen, nov dvosoban stan 48m2 na Rotkvariji, na prvom spratu od ukupno pet, u zgradi sa liftom. Stan je dvorišno je orijentisan. U stanu se nalaze nove ugradne stvari (ugradnja kuhinja-ugradni frižider sa zamrzivačem, ugradna rerna, ugradna ploča, ugradna sudomašina),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 183.800 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI NA CRVENOM KRSTU Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura 1.sprat 50 m2 što manji dvorište'
147.000 €
147.000 €
131.600 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 63.900 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41562, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari. Na Visokom prizemlju, visine kao prvi sprat. Dvostrano orijentisan. Gleda na ulicu i na dvorište. Odličan lokacijski, Osnovna Škola na dve minute od stana, kao i vrtić. U blizini igralište....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 95.000 €, 46,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA – Kuća na Zlatiboru, 10 minuta lagane šetnje od centra Ulica Jorgovana – Zlatibor Okružena zelenilom, sa velikim i privatnim dvorištem. ‍♂️ Samo 10 min laganim hodom do centra – vrhunska lokacija! OSNOVNI PODACI Kuća: 46 m² Plac: 377 m² (3.77 ara) Legalizovana + Odobrenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 136.300 €, 47,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju Izuzetno funkcionalnog manjeg dvoiposobnog stana na atraktivnoj lokaciji, kako za život tako i za izdavanje. Nekretnina se sastoji iz: Prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa hladnom ostavom. Stan je na prvom spratu sa pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 46m2, DVOSOBAN Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na samo nekoliko minuta hoda od centra grada, poslovno sportskog centra SPENS, šoping centra Promenade. Stan je dvorišno orijentisan, bezbedan, udoban, tih. Nalazi se na prvom spratu zgrade novije gradnje. Sadrži sve....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115103, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen. Izuzetan stan u Novom Sadu na Rotkvariji, povrsine 48 m2, u novogradnji. Stan je nov, i kompletno je opremljen. U njemu su sve nove stvari. Nalazi se na prvom spratu, dvorisno je orijentisan. Stan poseduje 2 kupatila, jedno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 180.000 €, 48,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, nov, kompletno opremljen stan , izuzetan! +++ Agencijska oznaka stana 1099249, Novi sad, Centar. Stan je na prvom spratu odlične nove zgrade, dvorišno orijentisan sa 48m2. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, 2 kupatila, jedno iz hodnika, a drugo iz master spavace sobe, roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban, salonski stan (visoki plafon, preko 3 metra) u strogom centru Novog Sada. Najpogodnije je kao investicija za izdavanje, kako mesečno tako i "na dan"! Stan se sastoji iz dve sobe, kuhinje, kupatila i odvojenog WC-a, svugde je visoki plafon. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.400 €, 48,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, nov, kompletno opremljen stan , izuzetan! +++ Agencijska oznaka stana 1062401, Novi sad, Centar. Stan je na prvom spratu odlične nove zgrade, dvorišno orijentisan sa 48m2. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, 2 kupatila, jedno iz hodnika, a drugo iz master spavace sobe, roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 158.100 €, 49,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – dvosoban stan površine 49m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i za investiciju i izdavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 159.000 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija: Galenika, Zemun (Ulica Emilije Jakšić) - Idealna prilika za kupovinu kompletno renoviranog stana na odličnoj lokaciji. Ključne Prednosti Stana: - Dvosoban stan, uknjiženih 42m2 + dve terase po 4m2(ukupno50 m²). - Prvi sprat od ukupno dva, idealno za komforan život. - Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN 2,5 stan na prvom spratu u porodično stambenoj zgradi, sa dvorištem, u blizini Košutnjaka. Stan je u celosti renoviran, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Stan ima dve sobe, dve kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, dva kupatila i veliki hodnik. U kupatilima i kuhinjama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 105.500 €, 52,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Ekskluzivna ponuda – cena 105.500 eura, dogovor – eksluzivna lokacija, centar, kod Šojke, u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta, idealan za izdavanje kao I za kvalitetan porodičan život, kompletno renoviran LUX sređen, BEZ IKAKVOG ULAGANJA, uknižen dvoiposoban komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, salonac, ušuškan u mirnom delu, u neposrednoj blizini crkve Svetog Marka, u samom krugu dvojke. Stan se izdaje namešten, većinski sa novim nameštajem, na prvom spratu sa pogledom na zajedničko dvorište u kojem ima par klupica koje su idealne za uživanje. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 186.000 €, 53,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan na prvom spratu, orijentisam ka ulici, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 54,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan, nov dvoiposoban stan sa PDV-om 54 m2+++ Agencijska oznaka 1101094 - CENA STANA JE 135000 e sa PDV-om + 3% agencijska provizija. Odličan Nov dvoiposoban stan na Telepu sa PDV-om, površine 54 m2 Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Terasa sa....

 
 
 
  Kuća, JAGNJILO, 29.000 €, 54,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na samom ulazu u urbano selo Jagnjilo, udaljenom 10km od Mladenovca, prodaje se kuća od 54m2 sa pomoćnim objektima, na imanju površine 12 ari. Na placu je bunar sa hidroforom, koji snabdeva vodom čitavo domaćinstvo. Kuća je građena 60-ih godina, veoma lepog i funkcionalnog rasporeda.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>