• GoHome Professional
do 170000 eura 1.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 170000 eura 1.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 1.sprat

  • Za upit "do 170000 eura 1.sprat" pronađeno 4 621 nekretnina - prosečna cena 1.932 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.400 €, 66,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u mirnom delu Petrovaradina. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom. Dvorišno je orjentisan. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od 2 velike spavaće sobe, dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom, terase i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.200 €, 54,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na TOP lokaciji, centar Novog Sada, ulica Jovana Subotića, površine 54m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi na prvom spratu. Dvorišno orijentisan. Grejanje na struju. Vredno svakog razgledanja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.100 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i raporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100757, Novi Sad, Telep, 58 m2, trosoban, prvi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.100 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i raporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063909, Novi Sad, Telep, 58 m2, trosoban, prvi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.100 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063913, Novi Sad, Telep, 58 m2, trosoban, prvi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.100 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 100761, Novi Sad, Telep, 58 m2, trosoban, prvi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom.Kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima REHAU PVC stolarija, BOSAL vrata, granitna keramika. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe sa lođom okrenute ka dvorištu i kupatila. Dvostrano je orjentisan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠABAC, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovno stambeni objekat spratnosti Po+Pr+I+PK ukupne površine 640m2. Osnova 150m2. Nalazi se u Šapcu, naselje trkalište u blizini Mačvinog stadiona, Osnovnih škola i gradske toplane. U prizemlju se nalaze 3 lokala i garaža. I sprat- Lux stan od 170m2, II sprat- Ne dovršen .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 240m2 , plac 23. 7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, cela. Nudimo vam u centru Ralje,blizu osnovne škole i vrtića, kuću ,prizemlje, sprat,u potkrovlje.Raspored....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 432,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući u Ljubićskoj ulici, površine 100 m2 na 3.5 ari placa, sa suterenom i zidanom garažom. Stan je na prvom spratu i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje trpezarije i kupatila. Grejanje na gas i struju. Stan je u odličnom stanju, urađena pvc stolarija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoisposoban stan na prodaju u centru Novog Sada, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Fantastičan lux opremljen stan u Centru grada. Stan se prodaje sa svim nameštajem koji vidite na fotografijama. Stan....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Obrenovcu u naselju Gaj 2 prodaje se tipska dvoetažna kuća, prizemlje i prvi sprat. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice, garsonjera i trosoban stan. Ukupna površina kuće je 116m2, uknjiženo je 86m2 a dograđen neuknjižen deo je oko 30m2. Garsonjera je u prizemlju ima poseban....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 344,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Ovo je kuća za višečlanu porodicu. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve terase. Na spratu se nalazi hodnik, kupatilo, tri spavaće sobe i dve terase. Na potkrovlju se isto nalaze tri spavaće sobe, dve terase i kupatilo. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 280,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Jabučaru površine 280 m, kao i manja kuća u dvorištu od 40 m, na placu od 4 ara. Udaljenost od grada je 2,5 km. Kuća se prostire na tri nivoa. U dvorištu se nalazi još jedna manja kuća i parking mesto sa nadstrešnicom. Prizemlje se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 270,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i radionica sa spoljnim vratima. Na prvom spratu kuća je nivo trosobnog stana. Potkrovlje takođe osposobljeno za život. Urađena....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću na Kosmaju (Rogača) gradjevinske površine 180m2 na 15 ari placa. Kosmaj ima status zaštićenog prirodnog dobra od izuzetnog ekološkog i društvenog značaja. Kuća je građena 80-tih godina u stilu iz tog vremena. Sastoji se iz dve etaže (prizemlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, duplex, eg, 1/1, dve terase, dvorište. Odličan duplex na 1. spratu u mirnom delu Ceraka u Prištinskoj ulici. Izvorno stanje, 2 kupatila, 2 terase, tavanski prostor iznad stana, pripadajući podrum, 1ar zajedničkog dvorišta. Mala zgrada sa par stanova, lepo održavana.....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 150.000 €, 164,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Porodično imanje u Šumadijskom rejonu u brežuljkastom delu sela Selevac koji se zove Plandište i koji zbog svog geografskog položaja ima dobro omogućen pristup iz pravca Beograda, Smedereva i Smederevske palanke. Oblast je poznata po jedinstvenoj aromi grožđa i kuća je u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, cela. Nudimo vam u centru Ralje,blizu osnovne skole i vrtica, kucu ,prizemlje, sprat,u potkrovlje. Raspored....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

✨Luksuzne dvostrane vile – Savršen spoj komfora i elegancije! ✨ Predstavljamo vam ekskluzivni koncept malih luksuznih kuća, dizajniranih za vrhunski ugođaj i udoban život. Svaka kuća je podeljena na dva prostrana stana – prizemlje i sprat, pružajući idealan balans privatnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 150.000 €, 93,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor, ispod lokal, vodi se kao stambeno-poslovna zgrada. Prostorije: veliko pretsoblje, tri spavaće sobe (jedna velika i dve manje), dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dva kupatila, terasa duž celog stana prema ulici, druga terasa....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2. Na ograđenom placu površine 4,27 ara, nalazi se komplet sređena kuća, koja u prizemlju pored hodnika ima kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i spavaću sobu, kao i stepenište koje vodi na sprat, gde je terasa sa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91350, I/, novogradnja, podrum, ostava. Prodaje se luksuyan jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno renoviran pre dve godine nove stvari kupljene kada je renoviran prodaje se komplet sa stvarima vlasnik....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 150.000 €, 209,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

FUTOG, 209m2, PETOSOBNA Prodaje se porodična dvojna kuća u Futogu sa ograđenim dvorištem. Prizemlje kuće se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kupatila i kuhinje. Prvi sprat poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kao i još jedno kupatilo. Drugi sprat poseduje dve spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 150.000 €, 188,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na Apelovcu. Ukupna površina placa je 240m2, porodični objekat ima ukupno 188m2 (P+1, u osnovi 94m2). Prizemlje i prvi sprat su identične, trosobne strukture, korisne površine po 75m2, posebno brojila za obe stambene jedinice. Sastoje se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža, dvorište sa voćnjakom i baštom. Pomoćne zidane prostorije. Prodaje se sa komplet nameštajem i belom tehnikom. GREJANJE - Gas, sprat /,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun polje, dvosoban, bez ulaganja. Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici ovog porodičnog naselja, stan se nalazi na prvom spratu od ukupno 2, u maloj zgradi sa samo 6 stanova. Uknjižen, grejna 52 m , plus lođa 7 m2, ( građevinska 55 m2). Stan je renoviran, sređen i čine ga: predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i povrsinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 150.000 €, 294,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Kudeljarcu, u Skadarskoj ulici, površine 294m2, kuća je spratna, ima prizemlje koje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, male radne sobe i kupatila, zatim sprat koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na veliku terasu, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 81,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji stana u Nišu na kraju Bulevara Nemanjića od 81 kvadrata po ceni od 118 000 evra. info na 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. *Upisana površina u katastar (bez terasa) - 81 kvadrat. *Realna površina sa 3 terase – 88 kvadrata. Cena....

 
 
 
  Kuća, MALI ZVORNIK, 150.000 €, 270,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Zapadnой Srbii (opština Mali Zvornik) se prodaje lepa nova kuća, koja se nalazi na 70 m od obale reke Drine. Do same kuće vodi asfaltirani put. Površina kuće je 270 m, dok placa je 9.5 a. Kuća ima 2 sprata. Prizemlje je namenjeno tehničkim svrhama, tamo se nalaze kotlarnica i radionica,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 150.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća Sremska Mitrovica površina kuće do ulice 49 m2 površina drugog objekta zidanog u nizu prizemlje i sprat 120 m2 velika terasa 40m2 dvorište porodična kuća 6 soba struja / voda / grejanje na čvrsto gorivo plac površine 300 m2 vlasništvo 1/1 ### bez tereta ### agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA sa kompletnim stvarima i poslovni objekat, uži centar.Sve uknjiženo na vlasnika.Sve je u blizini kuće. KUĆA je nova, cigla i po zidovi, izolovana,izdignuta, parket prizemlje i sprat.Telefon,kablovska, Internet i klima. KUĆA prizemlje -hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja,wc,....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 kategorizovana apartmana u Vrdniku i stan/lokal u prizemlju Broj soba: 3 Struja / voda / kanalizacija / gas u ulici Prilazni put asfalt ### Bez tereta ### Privatna svojina Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) Šifra nekretnine: 8304 Šifra posrednika:....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi - uknjižen dupleks sa zasebnim ulazom i dvorištem. Prodajemo četvorosoban dupleks, uknjižen na 82m², mereno 90m², u izvorno očuvanom stanju. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa četiri stana. Prednost ove nekretnine je pripadajuće dvorište površine 1a, koje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 423)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>