• GoHome Professional
do 17000 eura Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 17000 eura Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 17000 eura Najnovije pala cena

  • Za upit "do 17000 eura najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 16000 eura (malo jeftiniji)
    • 17000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 55.000 €
18.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 328.000 € na 319.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 319.000 €, 102,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 328.000 €
18.05.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Adamovićevo naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Na prodaju je dvoetažni četvorosoban stan površine 102 m² na Adamovićevom naselju, u zgradi visokog kvaliteta izgradnje iz 2008. godine.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 179.000 €
18.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban, svetao stan na odličnoj lokaciji u naselju Braće Jerković. Stara gradnja, održavan, renoviran pre par godina. Prostorije: Dnevni boravak, spavaća, dečija soba, odvojeno kupatilo ,toalet, kuhinja, trpezarija, pomoćna ostava, pripadajući podrum. Jednostran, jugozapadno orijentisan.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 180.000 €, 355,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 200.000 €
18.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrana porodična kuća površine 355m², smeštena na placu od 5.5 ari u mirnom delu Leštana. Nekretnina se prostire na više nivoa i pruža veliki potencijal kako za porodičan život, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Posebnu vrednost kući daju velike....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 156.240 € na 140.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMČICA, 140.000 €, 3906,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 156.240 €
18.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bićin potok, poljoprivredno zemljište-Stvarna površina-3906m2 , ugovorna površina-3906m2, U Sremčici, na odličnoj lokaciji povezana sa glavnom saobraćajnicom, imamo u ponudi parcelu za više namena. Blizina priključka na elektro-mrežu. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 369.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 390.000 €
18.05.2026 - 369.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 210.000 € na 204.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.000 €, 59,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 217.000 €
30.03.2026 - 210.000 €
18.05.2026 - 204.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom uknjižene površine 59m2. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 39.000 € na 37.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KNIĆANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 39.000 €
18.05.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 92.000 € na 86.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 86.500 €, 29,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 94.700 €
27.04.2026 - 92.000 €
18.05.2026 - 86.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju kompletno nameštene garsonjere na Novom Naselju u mirnoj ulici sa puno zelenila, u kvalitetno zidanoj zgradi. Stan se nalazi na cetvrtom spratu, iznad stana se nalazi tavanski prostor sa ostavama i ostava koja pripada stanu. Prodaje se sa kompletnim nameštajem koji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 260.000 €
18.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena kuhinja, gostinski toalet, kupatilo i jedna zastakljena lođa. Kuhinja je sa prirodnom ventilacijom. II nivo - radna soba ili dečija soba, garderober....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • najnovije pala cena (50)
  • do 17000 eura pala cena (95)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>