• GoHome Professional
do 17000 eura Najnovije luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 17000 eura Najnovije luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 17000 eura Najnovije luksuzan

  • Za upit "do 17000 eura najnovije luksuzan" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 16000 eura (malo jeftiniji)
    • 17000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 420.000 €, 83,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu BW Vista – Beograd na vodi BW Vista je stambena zgrada sa 23 sprata , završena u 2019. godini . Smeštena je u drugom redu uz Sava Promenadu , u neposrednoj blizini Savskog parka , tržnog centra Galerija , hotela The St. Regis U ponudi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.200.000 €, 540,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se raskošna kuća u srcu Banovog brda. Kuća lezi na 4,3 ara i ima izlaz na dve ulice. Sa tri ulaza i tri stambene jedinice može poslužiti kao tri nezavisna stana. Ima sve uredne papire i građena je sa svim dozvolama i zakonskim odredbama. U izvornom je stanju, ali je odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 80,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U ponudi je luksuzan petosoban dupleks, moderan, prostran, odmah useljiv u kvalitetnoj novogradnji. 120 mkv mereno (80mkv uknjiženo). Idealan za višečlanu porodicu. Dva kupatila, dve kuhinje. Terasa. U cenu stana ulazi i garažno mesto u zgradi. Odmah useljiv, hitna prodaja, fiksna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 354.000 €, 177,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

MIRIJEVO 4 – LUKSUZNO RENOVIRAN PORODIČNI STAN SA POGLEDOM NA ZVEZDARSKU ŠUMU Na prodaju izuzetno prostran i kompletno renoviran stan u naselju Mirijevo 4, u ulici Milice od Mačve. Stan se nalazi na 2. spratu manje stambene zgrade od ukupno 3 sprata, u mirnom okruženju sa pogledom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, Na upit, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojoglas.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Polovina vile sa 2 opremljena apartmana u centru Mataruške Banje Na prodaju je izuzetna nekretnina koja predstavlja savršenu investiciju ili luksuzan prostor za život i odmor. Predmet prodaje je kompletna, zasebna polovina vile u samom srcu Mataruške Banje, koja....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojoglas.rs

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m2 u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, Na upit, 380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojoglas.rs

Nova lux kuća, centar Indjije, top lokacija Na prodaju nova, lux kuća u centru Inđije na top lokaciji. 1.Raspored prostorija: Podrum: garaža za 3 automobila, kotlarnica, 3 sobe. U 1 sobi odrađena pomoćna kuhinja. Prizemlje: velika dnevna soba spojena sa kuhinjom, trpezarijom, ostavom,....