• GoHome Professional
do 170 m2 useljiv zadnjih 7 dana što jeftiniji pod - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 useljiv zadnjih 7 dana što jeftiniji pod - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 useljiv zadnjih 7 dana što jeftiniji podrum

  • Za upit "do 170 m2 useljiv zadnjih 7 dana što jeftiniji podrum" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 3.343 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 62.000 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

USELJIV, RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA! Tražite stan bez dodatnih troškova, na lokaciji gde vam je sve na dohvat ruke? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan u visokom prizemlju ✨ ONO ŠTO GA IZDVAJA: ✔ Kompletno renoviran – nove vodovodne i elektro instalacije ✔ Odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 41,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se brzo useljiv uknjižen stan u naselju Sava Kovačević, na uvek popularnoj lokaciji! Par minuta peške do centra Zemuna i Gardoša Uredna dokumentacija, može na kredit Površine 38m2 + 3m2 lođa Stan je kompletno renoviran pre nekoliko godina Zapadno orijentisan, dosta prirodnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170 m2 useljiv zadnjih 7 dana što jeftiniji podrum'
450.000 €
450.000 €
155.000 €
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Marijane Gregoran, 3/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-42m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, Karaburma - Marijane Gregoran uknji��en, 1.5, 37m2 (terasa 5m2), 3/5, interfon, centralno grejanje, klima, podrum u izolovanoj zgradi, nova fasada. Izuzetan renoviran jednoiposoban stan u ulici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Patrisa Lumumbe, vpr/5, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-56m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan na odli��noj lokaciji na Karaburmi, u mirnoj ulici u blizini Mirijevskog bulevara. Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, svetao, funkcionalan 2.-soban stan sa terasom, u blizini šetališta, reke, parkova i prirode. Pogodnost stana je što je izuzetno funkcionalan, a pozicija 7.sprata stan čini veoma svetlim i pogodnim za pogled prema parku. Nalazi se na VII spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog Save, sa Njegoševom ulicom, kod Kalenić pijace. Nepokretnost se nalazi u prvom delu ulice, bliže Makenzijevoj ulici, ali dovoljno daleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, iz otkupa, uknjizena zgrada, podrum, parking za stanare u dvoristu zgrade, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 355.000 €, 101,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 370.000 €, 125,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>