• GoHome Professional
do 170 m2 prizemlje do 51000 eura potkrovlje najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 prizemlje do 51000 eura potkrovlje najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 prizemlje do 51000 eura potkrovlje najnovije što skuplji

  • Za upit "do 170 m2 prizemlje do 51000 eura potkrovlje najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KORAĆICA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Koraćici, Kosmaj. Kuća ima oko 100m2 i 15,6 ari placa. Od glavnog Kosmajskog puta je uvučena 20m. Kuća je starije gradnje, na 3 etaže. U prizemlju od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i trem. Na spratu ima spavaću sobu, ostavu, kupatilo i terasu. Potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 56.000 €, 143,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 . Strukturu kuće čine prizemlje, gde je garaža, zatim sprat, na kome od prostorija ima izdvojena kuhinja sa trpezarijom, hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Potkrovlje nije sređeno, ali....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 55.000 €, 90,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 063 Mesto: Novi Slankamen Površina: 90.00m² 21.13a Broj soba: 2.0 Tip oglasa: Prodaja Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Vikendica u Novom Slankamenu, P + Pk, ukupne površine 90,00 m2, vikendica je 65,00 m2, terasa 15 m2 i garaža 15 m2, neuknjiženo (u procesu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 90,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Poslovno-stambeni objekat na odličnoj lokaciji u selu Čenta, na Zrenjaninsko-Beogradskom Putu, sa izuzetno prostranim dvorištem. Na osnovu informacije o lokaciji dozvoljena je gradnja, jer je u zoni Porodične Gradnje. Prizemlje od 80 m2, je organizovano kao poslovni Prostor, koji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi !!! Vertikala kuće spremna za useljenje čeka svog novog vlasnika! Ovaj šarmantni dom u Draževcu, opština Obrenovac, Beograd, nudi spoj komfora i funkcionalnosti. Sa svojom pažljivo osmišljenom unutrašnjošću, pruža vam sve što vam je potrebno za ugodan život izvan gradske....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 55.000 €, 64,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Devojački bunar - vikend kuća, građevinske površine 64 kvm, dva nivoa PR+PTK, na 6 ari placa. Prizemlje: dnevna soba, čajna kuhinja, kupatilo, velika terasa. Potkrovlje: hodnik, dve sobe, kupatilo, terasa. Na placu ima i pomoćni objekat površine 16 kvm i garaža površine 17 kvm. U....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 55.000 €, 90,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica u Novom Slankamenu, P + Pk, ukupne površine 90,00 m2, vikendica je 65,00 m2, terasa 15 m2 i garaža 15 m2, neuknjiženo (u procesu legalizacije). Građevinsko zemljište izvan građevinskog područja ukupne površine parcele 21,13ari, plac je nepravilnog oblika. 3km od obale Dunava,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 35,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman je na dva nivoa (23 m2+12 m2 galerije) i nalazi se u neposrednoj blizini gondole u Brzeću, u mestu Bela Reka, u objektu Bele staze. Apartman je kompletno opremljen i sređen i prodaje se sa nameštajem. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade, sa galerijom u potkrovlju. Uknjižen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 170 m2 prizemlje do 51000 eura potkrovlje što skuplji (138)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.