• GoHome Professional
do 170 m2 pala cena parking 1.sprat zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 pala cena parking 1.sprat zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 pala cena parking 1.sprat zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 170 m2 pala cena parking 1.sprat zadnjih 14 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.330 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 230.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 250.000 €
06.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan trosoban stan na Zvezdari, u ulici Živka Davidovića, u neposrednoj blizini Aviv Parka. Stan se nalazi na prvom spratu novije zgrade iz 2020. godine i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170 m2 pala cena parking 1.sprat zadnjih 14 dana'
55.000 €
55.000 €
154.500 €
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 230.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 250.000 €
29.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, norveški radijatori, 1/5, lift, terasa, parking mesto. Veoma prostran i prelep trosoban stan na 1. Spratu, idealnog rasporeda i strukture. Stan je izuzetno svetao i odlično je pozicioniran. Sastoji se od ulaznog dela, kupatila, 2 komforne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 160.000 € na 155.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 155.000 €, 78,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 160.000 €
01.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102447 – Cena 160.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu i lepo je uređen. Lokacija za porodicu i miran život. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić i osnovna škola. U cenu ulazi i parking....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 185.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PREMIUM PONUDA – Trosoban stan u kući, Zemun (Sava Kovačevića), 72 m² Na prodaju je izuzetno kvalitetan trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnoj i visoko cenjenoj mikrolokaciji Sava Kovačevića, u ulici Milana Uzelca. Stan se nalazi na 1. spratu od 2 u objektu sa ukupno tri stambene....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 245.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 220.000 €, 72,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 255.000 €
26.11.2025 - 245.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125089, I/V, uknjižen. Na prodaju je prostran i svetao dvoiposoban stan površine 72 m², smešten na prvom spratu od ukupno sedam, u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja, u ulici Dr. Ivana Ribara, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 245.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 72, 220.000 €, 72,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 245.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125089, I/V, uknjizen. Na prodaju je prostran i svetao dvoiposoban stan povrsine 72 m², smesten na prvom spratu od ukupno sedam, u urednoj i odrzavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja, u ulici Dr. Ivana Ribara, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 173.000 € na 169.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 169.500 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 173.000 €
01.05.2026 - 169.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep, funkcionalan i veoma prijatan trosoban stan površine 69 m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u blizini Novosadskog sajma. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, kao i neposrednu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 86.000 € na 84.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 84.000 €, 67,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 86.000 €
08.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan i komforan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, površine 67 m². Nalazi se u prizemlju, ali je pozicioniran kao prvi sprat, sa posebnim ulazom, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i praktičnosti. Stan je moderno namešten, sa ugradnim nameštajem, i sastoji....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 147.500 € na 145.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 147.500 €
01.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan četvorosoban stan na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju, trpezariju i ustakljenu terasu. U izvornom stanju....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 152.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.000 €, 55,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 156.000 €
10.04.2026 - 152.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 156.000 eu +3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom, orijentisan ka trgu, bez saobraćajne buke. Uvek dostupno parking mesto!....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 120.400 €
10.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju, ulica Seljačkih buna. Prvi sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila terase i ostave na terasi. Uknjižen......

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>