• GoHome Professional
do 170 m2 pala cena parking 1.sprat što manji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 pala cena parking 1.sprat što manji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 pala cena parking 1.sprat što manji do 180000 eura do 2100 eura/m2

  • Za upit "do 170 m2 pala cena parking 1.sprat što manji do 180000 eura do 2100 eura/m2" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.399 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 83.300 € na 81.600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, DUVANIŠTE, 81.600 €, 48,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 85.000 €
11.02.2026 - 83.300 €
24.04.2026 - 81.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u stambenom kopleksu P+2+Pk, u naselju Trošarina. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade bez lifta.. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje u stanu je električno, inverter....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 123.000 € na 118.450 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 52,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 140.000 €
24.12.2025 - 130.000 €
02.01.2026 - 123.000 €
20.03.2026 - 118.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan odličnog rasporeda, na potezu između Telepa i Adica, Pavla Bakića. Funkcionalan stan od 52m2, na prvom spratu sa dve spavaće sobe i prelepom terasom koja ne ulazi u kvadraturu.  Izuzetno svetao stan, bez ulaganja u mirnom delu grada, sa dosta parking mesta, Idealna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.000 € na 27.500 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BOR, 27.500 €, 58,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 29.000 €
26.02.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje, odličan potencijal za prilagođavanje sopstvenim potrebama. -Podrumski deo -Stan poseduje i sopstveno dvorište koje može da se koristi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170 m2 pala cena parking 1.sprat što manji do 180000 eura do 2100 eura/m2'
115.000 €
115.000 €
155.730 €
 
-2%

Promena cene sa 86.000 € na 84.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 84.000 €, 67,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 86.000 €
08.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan i komforan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, površine 67 m². Nalazi se u prizemlju, ali je pozicioniran kao prvi sprat, sa posebnim ulazom, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i praktičnosti. Stan je moderno namešten, sa ugradnim nameštajem, i sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 160.000 € na 155.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 155.000 €, 78,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 160.000 €
01.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102447 – Cena 160.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu i lepo je uređen. Lokacija za porodicu i miran život. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić i osnovna škola. U cenu ulazi i parking....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 195.000 € na 188.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 188.000 €, 111,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 195.000 €
20.03.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u naselju Stara Borča, Palilula. Stan je komforne površine 111m2. Nalazi se na prvom spratu u kući. Kompletno je renoviran osim kuhinje koja je od punog drveta. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>