• GoHome Professional
do 170 m2 namešten useljiv što skuplji Zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 namešten useljiv što skuplji Zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 namešten useljiv što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 170 m2 namešten useljiv što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 3.638 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža Nudimo vam izuzetan dvostrano orijentisan stan koji se izdvaja svojom specifičnom ugaonom pozicijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170 m2 namešten useljiv što skuplji zadnjih 7 dana'
162.000 €
139.000 €
129.000 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u prestižnom Wellport kondominijumu. Mirna luka na Novom Beogradu. Savršena prilika za porodični život na odličnoj lokaciji. Zelene površine, dečija igrališta, vrhunska bezbednost 24/7 recepcija, blizina svih sadržaja (šoping, vrtići, škole, auto-put).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Ovaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 56,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lep stan na Vračaru – savršena lokacija, mir i pogled na zelenilo. Na prodaju funkcionalan dvosoban - opremljen stan u jednoj od najmirnijih ulica na Vračaru – Ljubostinjskoj. U pitanju je tiha, jednosmerna ulica sa minimalnim saobraćajem, što ovu nekretninu čini oazom mira u srcu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 209.100 €, 67,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 163.000 €, 38,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetan, moderno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija na Zvezdari – Severni bulevar, Ledinačka ulica. Stan se nalazi na 6. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom i veoma urednim, reprezentativnim ulazom. Lokacija: Miran kraj, odmah uz Severni bulevar, odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja luksuzno opremljenog stana sa pogledom na Dunav – Severni bulevar, Zvezdara Na prodaju izuzetan, moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari – Ledinačka ulica, u neposrednoj blizini Severnog bulevara. Stan se nalazi na 6. spratu kvalitetne novogradnje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 129.000 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131978, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju lep namešten dvosoban stan od 36m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla na četvrtom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, terase i hodnika. Zgrada se nalazi u prvom delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na Novom Naselju površine 37m2, smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Veoma je funkcionalnog rasporeda, sa maksimalno iskorišćenim prostorom, što ga čini idealnim kako za život,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.810 € na 119.995 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 119.995 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 122.810 €
10.05.2026 - 119.995 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan površine 43m² nalazi se na 1. spratu i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 115.900 €, 45,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad - Detelinara kod robne kuće, prodaje se dvosoban stan od 45m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, oko zgrade ima dovoljno parkinga i zelenila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je jednosoban stan, uknjižen na 23m2 korisne površine, u Cerskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru. Stan je kompletno namešten i sređen, bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u prizemlju stambenog objekta sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen stan (1/1) na odličnoj lokaciji na Vračaru – retka prilika za kupovinu u mirnoj ulici, nadomak Čuburskog parka i Kalenić pijace. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Idealan je kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.000 €, 58,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan ima 58 m² i po strukturi je 2,5-soban. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja je funkcionalno povezana sa hodnikom i dnevnom sobom, kao i kupatila. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Dodatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....