• GoHome Professional
do 170 m2 namešten do 58000 eura renovirano oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 namešten do 58000 eura renovirano oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 namešten do 58000 eura renovirano oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 170 m2 namešten do 58000 eura renovirano oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 55000 eura (malo jeftiniji)
    • 60000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.000 €, 36,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan 36m2 prizemlje, ima sopstveni ulaz I vrt, 1,5 ar placa I vocnjakom. u Vili Jela, uradjenoj po uzoru na rodnu kuću Lava Tolstoja. Nalazi se u prizemlju, ima sopstveni ulaz i vrt, prodaje se sa placem i voćnjakom. Vila se nalazi na 100m od šetališta, vrnjačke reke, rimskog izvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 62.500 €, 21,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Medakovića I, okružen zelenilom, tek renoviran, namešten. Stan se u papirima vodi kao poslovni prostor tako da nije moguće da se kupi putem stambenog kredita. Moguće je kupiti preko kredita za pravna lica (firme). Stan je uknjižen bez tereta i zabeležbi. Struja prebačena....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji, na samom ulazu u urbani deo Zlatibora, u blizini magistrale, a opet dovoljno izdvojeno od turističke verve, nalazi se ekološko naselje “Jelena Anžujska” u kome je smešten ovaj jednoiposoban stan. Naselje je izgrađeno u tradicionalnom planinskom stilu, sa kamenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Medicinskog fakulteta Ovaj poslovni prostor poseduje ukupno tri kancelarije (jednu veću i dve....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN KOJI SE NE PROPUŠTA – CENTAR JAGODINE! Prodaje se kompletno renoviran i potpuno namešten stan u samom srcu Jagodine – na TOP lokaciji, između bolnice i pijace, na par koraka od svih najvažnijih sadržaja! Cena: 59.000 € – bez dodatnih ulaganja! ➡️ Useli se odmah – sve što vidiš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 59.000 €, 59,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, kompletno namešten, 3.0 stan. Komforan, ugradni plakari, lođa, panoramski pogled. Useljiv od 1. Jula. Uredna zgrada. Dva lifta, cg. Slobodan parking oko zgrade. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50% Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u blizini hotela Hyatt lep, namešten, renoviran stan, veoma funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, svetao. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 57.000 €, 30,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran . Stan se sastoji od hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije , sa desne strane je kupatilo , pravo spavaća soba i levo je kuhinja sa dnevnom sobom . Stan ima pripadajuće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 170 m2 namešten do 58000 eura renovirano što skuplji (109)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>