• GoHome Professional
do 170 m2 klima lift do 1000 eura/m2 što skuplji d - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 170 m2 klima lift do 1000 eura/m2 što skuplji d - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 klima lift do 1000 eura/m2 što skuplji do 65000 eura

  • Za upit "do 170 m2 klima lift do 1000 eura/m2 što skuplji do 65000 eura" pronađeno 846 nekretnina - prosečna cena 671 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 49000 eura
    • do 62000 eura (prosečna cena)
    • do 74000 eura
    • do 620 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan na Slaviji, koji se sastoji od predsoblja, dve spavaće sobe koje su okrenute ka dvorištu i obe imaju izlaz na terasu, dnevne sobe koja takođe ima izlaz na zasebnu terasu, kuhinje i kupatila. Stan je svetao i dvostrano orjentisan idealan za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samoj granici Zemuna i Novog Beograda, tik uz šetalište Zemunskog keja, nalazi se stan koji nudi ono što je danas retkost – kombinaciju savremenog komfora i pogleda koji oduzima dah. Uživanje u Dunavu postaje svakodnevna stvarnost, jer se iz svake prostorije pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.290 €, 77,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se četvorosoban stan – Centar | 77m² | Visoko prizemlje 📍 Na odličnoj lokaciji u samom centru grada , izdaje se funkcionalan četvorosoban stan površine 77m² , smešten na visokom prizemlju uredne stambene zgrade. Stan je idealan kako za porodično stanovanje , tako i za različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2, dve lođe 7+3 m2, CG, dva klima uređja, dva lifta, X/XI, telefon, interfon. Uknjiženo 79m2. Lep , renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini supermarketa, javnog gradskog prevoza, fakulteta i svih drugih sadržaja neophodnih za ugodno stanovanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.800 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Lep, komforan, namešten po strukturi dvoiposoban dupleks stan na IV spratu uredne zgrade sa liftom. Neposredna blizina strogog centra grada, niza obrazovnih ustanova, Žeželjevog mosta, Dunavskog parka, Riblje pijace i šetališta keja Ovaj veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, stan sa predivnim pogledom u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan površine 65m2, opremljen. Struktura stana: dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, kuhinja, terasa. Sa terase se pruža divan pogled na panoramu grada. Odlična povezanost sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 58.500 €, 90,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep stan na dva nivoa u novijoj zgradi na Novom Beogradu u ulici Mileve Marić Ajnštajn. Stan ima prostran dnevni boravak,kuhinju ,wc i terasu ,a na spratu prostrano kupatilo,dve spavaće velike sobe i ostavu od 20m2. Idealna lokacija u blizini tržnih centara,prodavnica,restorana,savskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 58.500 €, 90,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u mirnom delu Novog Beograda. Blizina Savskog šetališta, škole,maksija,lidla,restorana ,kafića,sve što treba za udoban gradski život. Duplex stan,donji deo wc,dnevni boravak,kuhinja,terasa,predsoblje. Sprat spavaći deo,dve velike spavaće sobe,predsoblje,kupatilo i ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 58.500 €, 90,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 58.000 €, 58,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se luksuzan poslovni prostor u Beogradu na vodi – savršen za poslovne potrebe ili za stanovanje ! Specijalna ponuda: 9 meseci BESPLATNIH troškova stambene zajednice (devet meseci ppostoji pretplt na husmjstor koji iznosi mesečno 70evra)! U srcu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 57.600 €, 64,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Lokacija: Ugao Bulevara Oslobođenja i Novosadskog Sajma 🏠 Izdaje se trosoban stan 📐 Površina: 64 m² 🏢 5. sprat 🌞 Stan poseduje terasu 📅 Useljiv po dogovoru 💶 Zakupnina: 900 € 💰 Depozit: 900 € 🧾 Agencijska provizija: 450 € 🔹 Odlična lokacija sa kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 57.000 €, 60,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan u BW Vista,18.sprat,useljiv odmah.Cena je sa garažnim mestom. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i moderan stan u Bloku 22 – idealan za dugoročni zakup U ponudi je komforan trosoban stan površine 71m², smešten u odlično održavanoj zgradi sa liftom, u Bloku 22 na Novom Beogradu. Stan se nalazi između Arene i Sava Centra, u neposrednoj blizini svih neophodnih prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman 1, ulica Strumička. Izdvajamo iz ponude polunamešten, po strukturi troiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini fakulteta, Štranda, keja, Spensa, centra grada Ovaj kompletno renoviran stan čini komforan dnevni boravak, tri spavaće sobe, degažman, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.700 €, 63,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 63m2, TROSOBAN Izdaje se potpuno namešten stan na Bulevaru Evrope sa garažnim mestom. Stan se nalazi na drugom spratu sa liftom. Stan je potpuno namešten, ima sve kuhinjske elemente, mašinu za sudova, frižider, zamrzivač takođe i mašinu za veš. Stan se sastoji od dnenevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 56.250 €, 75,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 56.100 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan od 51m² u prestižnom kompleksu Kneza Miloša Residence, ulica Vojvode Milenka, na petom spratu. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada ima recepciju, 24h obezbeđenje, lift, moderan dizajn i odličnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan, kompletno, luksuzno renoviran i kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Veoma svetao i prijatan, za udoban i opušten život. Fizičko obezbeđenje zgrade 24/7. Izdaje se sa parking mestom u podzemnoj garaži zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović Tel....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, lepo opremljen, troiposoban stan u Jastrebačkoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Centralno grejanje (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.800 €, 93,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten četvorosoban stan (93 m2) u suterenu stambene zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika. Ne pušači. Ne životinje. Za one koji vole komfor i urednost. Nov nameštaj. Renovirano. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 55.200 €, 69,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan kod Hrama, ispod Karađorđevog parka. Nalazi se u urednoj, maloj zgradi, sa po 2 stana na spratu u mirnom delu ulice. Odličnog rasporeda, funkcionalan, sa divnim velikim terasama, trostrano orjentisan, veoma svetao. Stan ima 69m2 grejne površine i plus 11m2....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.heroldo.com

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno i moderno namešten, sa pažljivo odabranim detaljima koji pružaju vrhunski komfor. U prostranoj spavaćoj sobi nalazi se veliki bračni krevet sa kvalitetnim dušekom, dok je kupatilo opremljeno elegantnom kadom, savršeno za opuštanje nakon dugog dana. Zgrada nudi dodatne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104638, V/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u vrlo dinamičnom okruženju, nadomak tržnog centra Galerija i Kule Beograd. Stan je moderno opremljen, strukturno je dvosoban,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 55.000 €, 56,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan na Papazovcu u Smederevu. Stan je trenutno izdat, ali ako je neko zainteresovan može drage volje da se javi i dogovori oko termina za gledanje stana. Ja sam na privremenom radu u Nemačkoj, i na odmoru ću biti od 27.07-15.08.2025. Svako može da se javi ili meni....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, lepo namešten 2.0 stan na prestižnoj lokaciji, u Beogradu na vodi. Sastoji se od dnevnog boravka otvorenog koncepta sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe koja pruža mir i privatnost, kupatila, i terase sa koje se pruža pogled na Kulu. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.600 €, 84,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.600 €, 84,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan,odlična lokacija,sve novo u stanu,na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,kupatilo, terasa, na gornjem delu su hodnik,2 sobe,useljivo odmah,bez kućnih ljubimaca,cena 650 e+ depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 54.400 €, 68,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na 7 spratu zgrade sa liftom. Velika spavaća soba gde se izlazi na terasu, dnevni boravak, mala dečija soba, veliko kupatilo, mala izdvojena kuhinja. U stanu su ostavljeni sav kuhinjski pribor, novi ugradni plakari. Čista zgrada, jedno parking mesto u dvorištu. Bez životinja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku u neposrednoj blizini centra grada, Spensa, TC Promenada i Nis-a. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 54.000 €, 72,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Bulevar Kralja Aleksandra, ugao sa Gusinjskom ulicom, u blizini Cvetkove pijace. Komforan trosoban stan površine 72m2(L), ima garažano mesto, cg, IV sprat, lift, novija zgrada, izvanredna lokacija. Stan je kompletno opremljen, u odličnom stanju, ima dve komotne spavaće sobe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 791)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>