• GoHome Professional
do 170 m2 klima lift što skuplji do 66000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 170 m2 klima lift što skuplji do 66000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 klima lift što skuplji do 66000 eura

  • Za upit "do 170 m2 klima lift što skuplji do 66000 eura" pronađeno 1 253 nekretnina - prosečna cena 1.151 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 850 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 61.800 €, 26,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban suterenski stan u ulici Đurđa Brankovića na svega nekoliko minuta hoda do centra grada, Bulevara Oslobodjenja i svih drugih vaznih gradskih sadržaja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.Zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.700 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od: Dnevne sobe sa kuhinjom, degažmana i kupatila U blizini se nalaze: Crkva, vrtić, marketi, bankomat, apoteka, restorani, teretana Za više informacija pozvati: 0652813132 0652813133 Agencijska oznaka: 1012293 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 61.600 €, 56,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 61.480 €, 36,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu SU+P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 36.14m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ova struktura nalazi se u prizemlju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, luksuzan stan u Veterniku, površine 68m². Smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan odiše stilom, moderno i pažljivo uređen, sa vrhunskom opremom i tehnikom koja pruža maksimalan komfor. Raspored je savršen za savremeni način života: prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 61.200 €, 51,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 61.000 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Crvenom Pevcu,na lokaciji pogodnoj za život studenata zbog blizine medicinskog fakulteta, 29m2. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade bez lifta ( nije poslednji) i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije sa kuhinjom, kupatila i terase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 61.000 €, 21,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam poslovni apartman u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2025 godine. Orjentacija stana je na ulicu u pitanju je visoko prizemlje, južno orjentisan i izuzetno je svetao. Nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 61.000 €, 38,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Ledenoj Steni. Površina stana 38,32m2 plus terasa koja ne ulazi u kvadraturu. Nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta, iznad ima još jedan sprat. Stan je organizovan tako da se na ovoj kvadraturi dobijaju dve nezavisne sobe. Ulazi se u mali hodnik, centralni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Lep i svetao, komforan trosoban stan sa opremljenom kuhinjom i klima uređajem. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Novosadskog sajma, Kliničkog centra Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravaka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prostran kvalitetno opremljen , potpuno renoviran četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na 7-8 minuta hoda Železničke i glavne autobuske stanice. veoma blizu Bulevara oslobođenja, stoga je povezanost sa drugim delovima grada izuzetna. Sam stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.600 €, 34,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1100 evra plus garaža na -1 nivou 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1200 evra. 🏡 Dizajnerski stan uz reku – Belgrade Waterfront 🌊 Savršen spoj modernog života i pogleda na reku Izdaje....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.325 €, 24,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 24.13m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 86m2, V sprat sa liftom (nije poslednji), potpuno opremljen ( komplet ugradna kuhinjska tehnika sa ugradnom masinom za sudove, masina za pranje i susenje vesa, dve klime, dva televizora), veliki parking ispred zgrade, u zgradi postoji biciklana. U blizini vekikih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kace Dejanovic. Besplatan parking ispred zgrade, zgrada poseduje biciklanu. U stanu se nalazi masina za pranje i susenje vesa kao i sudomasina. Useljivo od 10.09. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.187 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 552 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 42.44m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.173 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 555 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 42.43m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.125 €, 46,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 491 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan u centru Stare Pazove, u zgradi koja se gradi u neposrednoj blizini svih važnih institucija - banaka, opštine, suda, doma zdravlja, škola, ali i gradskog parka, autobuske....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 60.089 €, 44,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s388 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan nadomak pešačke zone i Pupinove palate, a u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa, TC Promenada i Futoške pijace. Ovaj stan čine dve etaže. Na donjoj etaži....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednosoban stan u novogradnji u Jagodini, na izuzetnoj lokaciji – K kompleks pored samog Akva parka. Stan se izdvaja po nesvakidašnjem i modernom konceptu prostora. Organizovan je tako da poseduje zaseban dnevni boravak, dok je prostor za spavanje opremljen....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 60.000 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su kej, vrtić, osnovna škola, tržni centri Delta i Zona 3, autobusko stajalište. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, višenamenske sobe. Uknjižene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107438, III/III, klima, uknjižen, garaza, parking. Konforna garsonjera na Telepu,po principu studija, ima 36m²,ali zbog kosina knjiženo na 29.m². Treci sprat bez lifta. * niski troškovi stanovanja,a grejanje na gas * parking ispred zgrade * 1/1 svojina,čisto bez tereta....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 33m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centra Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih struktura i kvadratura 26m,33m,40m,46m,53m prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.000 €, 40,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-62m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predsestavljamo Vam apartman u izgradnji na Kopaoniku sa rokom, april 2026. Apartman je pažljivo osmišljen i projektovan kako bi zadovoljio najviše standarde udobnosti i estetike. Osim spektakularnog pogleda, apartmani se nalaze u neposrednoj blizini pešačkih staza, biciklističkih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 18,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 18m2, GARSONJERA Prodaje se odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji, na drugom spratu, u zgradi bez lifta. Garsonjeru čine soba sa kuhinjom, kupatilo i zastakljena ostava. Garsonjera je upravo kompletno renovirana i orijentisana ka dvorištu. Uknjižena je u idealnom delu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u suterenu novije zgrade. Perfektna lokacija, udaljena par minuta hoda do pešačke zone. Prodaje se kompletno namešten. Odlično za iznajmljivanje. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Naša preporuka. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117432, I/III, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Stan na Lekinom Brdu, 60m2 - 2 spavace sobe Kompletno opremljen stan 1. Spavaca soba - Bračni krevet sa velikim garderoberom 2. Spavaca soba - Dečiji kreveti na sprat sa velikim garderoberom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iza Poštanske štedionice, izuzetno pozicioniran i stilski namešten stan. Dvosoban, svetao, funkcionalan stan, potpuno sređen i opremljen belom tehnikom i visoko kvalitetnim nameštajem. Orijentisan ka dvorištu. Iako u samom centru grada, u veoma tihom okruženju. Prostorije: prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 568)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>