• GoHome Professional
do 170 m2 klima do 47000 eura useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 170 m2 klima do 47000 eura useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 klima do 47000 eura useljiv

  • Za upit "do 170 m2 klima do 47000 eura useljiv" pronađeno 379 nekretnina - prosečna cena 634 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 44000 eura (malo jeftiniji)
    • 49000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Džona Kenedija,kod Instituta za majku i dete. Renoviran,kompletno namešten,useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica ✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 54m² , koji se nalazi na 10. spratu stambene zgrade. Stan je moderan, funkcionalan i idealan za udoban život. 📅 Useljiv od 05.09.2025. 🛋️ Karakteristike stana: Površina: 54m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOOP LOKACIJA !!! GRBAVICA !!! BULEVAR CARA LAZARA , KOD PALAČINKARNICE " DIZNI " ALEKSANDAR ZGRADA USELJIV ODMAH !!! SASTOJI SE OD HODNIKA, DNEVNE SOBE SA KUHINJOM I IZLAZ NA TERASU , DVE SPAVAĆE SOBE ( JEDNA IMA BRAČNI KREVET I IMA IZLAZ NA TERASU, A DRUGA JE DEČIJA SA SINGL....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 U ULICI NARODNOG FRONTA, ORIJENTISAN PREMA DVORIŠTU ( VEOMA TIHO ZA ŽIVOT) GDE IMA PUNO ZELENILA, MARKETA, BLIZINA LIMANSKOG PARKA, FAKULTETA, PROMENADE, SPENSA.. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, ODVOJENE KUHINJE, VELIKE DNEVNE SOBE SA IZLASKOM....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I i Socijalnog. Ovaj stambeni prostor čine komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa lepim pogledom. IV (poslednji) sprat u zgradi sa liftom. Mašina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Odličan, nov, neuseljavan dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhonjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. U stanu mašina za pranje posuđa, mašina za pranje i sušenje veša Zakup na duži....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno renoviran poslovni prostor kod Osnovnog suda i Spensa. Visoko prizemlje. Ovaj poslovni prostor čine dve prolazne kancelarije, opremljena kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i zatvorena terasa. Centralno gradsko grejanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Braće Baruh. Stan se izdaje zaposlenim osobama ili studentima. U stanu nema uslova za porodice. Prednost ima zaposlena devojka. Pored kirije, plaćaju se računi za infostan i električnu energiju. Infostan je 8800 dinara. Stan je odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Stevana Musića. Kompletno namešten, lep jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina fakulteta, keja, pešačke zone, vrtića, srednje i osnovne škole Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO ODLIČAN KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN NOVIJIM NAMEŠTAJEM NA LEPOJ LOKACIJI NA BULEVARU OSLOBODJENJA NA LIMANU 2 , ODMAH USELJIV ( nije za studente ) TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv delimično opremljen dvoiposoban stan na top lokaciji.Po želji zakupca uz dogovor sa vlasnikom stan moze biti kompletno opremljen ili prazan. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, funkcionalnog rasporeda, dvostran. Izdaje se polunamešten. Kompletna bela tehnika, bračni krevet, sofa. Ima ostavu, divnu terasu. Predsoblje, ostava, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, terasa. Odmah useljiv. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Kompletno namešten, renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, TC Promenada, Spensa, Merkatora, niza trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj svetao i komforan stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,namesten stan 66m2.Bela tehnika nova( bosh,lg).Stan poseduje ostavu i podrum.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nadomak strogog centra grada i TC Promenada, Spensa, fakulteta Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, dizajnerski opremljen, komforan dvosoban stan u blizini pešačke zone, Futoške pijace i Sinagoge. Ovaj lep stambeni prostor čine svetao dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, dugačak ulazni hodnik, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan. Pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade, na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN Vase Pelagića, Novi Sad Useljiv od: odmah Površina: 47m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Garažno mesto uz doplatu od 100 eura. U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji – mirna ulica Vase Pelagića, nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan na Adicama, tri spavaće sobe od kojih jedna nije nameštena, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo. Stan je useljiv odmah. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Potreban depozit. Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

65m2 •dnevni boravak •kuhinja (ugradna rerna, sudomasina) sa prirodnom ventilacijom i manjom terasicom •ostava •kupatilo sa kadom • 2 x spavaca soba (od toga jedna manja) •posebna prostorija koja je moderno uredjena kao garderober •veca terasa * Stan se izdaje namesten, okruzen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Neznanog junaka ulica,2.0,50kvm renoviran stan kompletno u zgradi uvučenoj od ulice-u parku, nova kuhinja (masina za sudove), novo kupatilo, pvc, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, 2 terase, ostava,2 klime, grejanje na TA pec (info stan 3000din), održavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opemljen stan,lep raspored hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3 sobe,kupatilo,toalet,terasa,idealno za porodicu ili ljude koji rade od kuće,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiv odmah,cena 500e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten,dvosoban stan od 54 m2 na Bežanijskoj kosi u ulici Partizanske avijacije.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Predstavljamo namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, više poslovnih banaka, TC Promenada, Spensa. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom i ostavom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Odličan, veoma komforan dvosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, dva hodnika, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 32.000 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa prelepim pogledom. Kuća je površine 53m2, spratnosti sut+pr. Nalazi se na placu ukupne površine 475m2. Prilaz do kuće ja asfaltni. Obzirom da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Skadarlije i Bajloni pijace, ulica Đorđa Jovanovića , potpuno renoviran stan površine 40 m2, i terasa 23 m2, dvorišno orjentisan. Grejanje -inverter klima i norveški radijator. Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, galerija za odlaganje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111260, III/V, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom mirnom delu Vračara, u blizini škole Kralj Petar II i Čuburskog parka. Na pešačkoj udaljenosti nalaze se i brojni supermarketi, restorani, čuveno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 381)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>