• GoHome Professional
do 170 m2 interfon do 867 eura/m2 oglasi objavljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 interfon do 867 eura/m2 oglasi objavljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 interfon do 867 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 170 m2 interfon do 867 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 823 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 910 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

(105) Salonski stan 130m2 na prvom spratu Prodaje se salonski stan površine 130m2 na prvom spratu, blizu centra. Sastoji se od četiri sobe,male sobe,kuhinje,ostave,dva kupatila,dve terase,dva predsoblja i dva ulaza. Grejanje na gas(šporet i bojler-kombinacija sa strujom). Ima pripadajuću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4. 0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju u Pančevu, novije gradnje, u zgradi sa malo stanova. Stan je dupleks i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 47.600 €, 56,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Stan se nalazi u zgradi sa dvorištem, interfonom i liftom koji ide do VI sprata. Trosobni stan ​od 56​ m2​ ​s​astoji se od dve spavaće sobe sa po dva kvalitetna single kreveta​ koji se mogu koristiti kao francuski ležaj​, dnevne sobe sa udobnom sofom ​za 2 osobe ​​koja se razvlači​....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 61.200 €, 72,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 72m2,terasa 4m2, CG, VPR/VI, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 71m2. Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 72 m², na visokom prizemlju, u mirnoj ulici nadomak Vukovog spomenika. Struktura stana: • Dve spavaće sobe • Dnevni boravak • Kuhinja • Kupatilo • Terasa • Ostava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep uknjižen dvoiposoban stan novije gradnje, nalazi dr na eskluzivnoj lokaciji kod parka Čair, u ulici Tome Roksandića, površine je 65m2, ima terasu, CG, nalazi se na IV spratu, ima parking, parket, PVC stolariju, sigurosna vrata, keramiku i sanitarije I klase, KTV,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 53.600 €, 67,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Tašmajdan: moderan, komforan, svetao dvoiposoban stan u srcu Beograda Izdaje se prelep, potpuno renoviran i moderno namešten stan od 67m², smešten u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, jedne od najlepših i najzelenijih lokacija u centru Beograda. Stan je sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 170 m2 interfon do 867 eura/m2 (117)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>