• GoHome Professional
do 170 m2 do 58000 eura useljiv što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 170 m2 do 58000 eura useljiv što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 do 58000 eura useljiv što manji

  • Za upit "do 170 m2 do 58000 eura useljiv što manji" pronađeno 899 nekretnina - prosečna cena 1.016 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 55000 eura (malo jeftiniji)
    • 60000 eura (malo skuplji)
    • do 700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • parket
    • prizemlje
    • uknjižen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 27.000 €, 36,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

U predgrađu Sombora, kod somborskog kupališta, prodaje se jednosoban stan u nizu površine 36m2, sa pripadajućim delom dvorišta, na kome možete saditi baštu, voćnjak ili napraviti roštilj pa uživati kao na vikendici. Kanal na 100m, za kupanje, pecanje. Čini ga ulaz, predsoblje, soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109441.Izdaje se namešten poslovni prostor, na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se može izdati potpuno prazan, i pogodan je za obavljanje tihe delatnosti. Ima 36m2 i wc. Useljiv od 15.12.2024. godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan, kompletno namešten jednoipoosban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj enterijerski lepo uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, centar grada, Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 19.800 €, 36,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104641. Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (40 m2), na drugom spratu u zgradi sa liftom, na Grbavici. Stan poseduje svoje parking mesto koje je uračunato u cenu zakupa. Useljiv je od 01.08.2025. Poreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 19.800 €, 36,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110665 Kompletno namešten jednoiposoban stan površine 36m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade locirane u Železničkoj ulici. Stan je dvorišno orijentisan i ima lepu terasu površine 4m2. Stan je useljiv od 01.06.2025. godine. Potreban depozit u visini mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109440.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan, na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Useljiv od 15.12.2024. godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Jednoiposoban lepo namešten stan na Grbavici,ugao Miše Dimitrijevića i Hopovske,novogradnja,sav nameštaj i tehnika su novi,I sprat,dvorišno orjentisan,bez buke,grejanje na kalorimetre,video nadzor . . . odmah useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten jednoiposoban stan 36m2,na duzi vremenski period.Useljiv odmah.Cena 500e+depozit+agencijska ponuda. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJDANPEK, 17.500 €, 36,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan stan u Majdanpeku. Zgrada od fasadne cigle. Stan je po strukturi jednosoban, površine 36m2. Prodaje se namešten sa stvarima. Odmah useljiv. Ag. provizija je 500 eur u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan plaćanja. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Mladenovca, na lokaciji 25. maj, nalazi se novi stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu i kvalitetnu gradnju sa praktičnošću porodičnog života. Zgrada je projektovana i izvedena po najvišim arhitektonskim i inženjerskim standardima, sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 58.500 €, 37,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep apartman na Zlatiboru - savršeno mesto za odmor i uživanje!Prodaje se potpuno useljiv i ukusno namešten apartman, smešten u mirnom delu Zlatibora, u neposrednoj blizini Spomenika, u naselju Gornji Gajevi. Ova nekretnina pruža idealan balans između prirodnog okruženja....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, IRIG, 60.820 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, nov, useljiv stan u Irigu, u skoro završenoj, novoj i vrlo kvalitetnoj zgradi. Nalazi se oko 100m od centra, sama blizina prodavnica, autobuskih linija, sve vrlo dostupno. Za više informacija, pozovite! Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 37,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji - Bulevaru Evrope. Useljiv po isplati, idealan za izdavanje. Pozovite naše agente za sve dodatne informacije. Kontakt 064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.830 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam savršen jednoiposoban stan na Adicama. Stan je useljiv od 1.7.2022. Parking oko zgrade, blizina Dunava! Pozovite nas! .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.000 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 37m2, namesten, odmah useljiv, u prizemlju. Stan se sastoji od: dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe, kupatila + terasa. Povrsina stana je 37 m2. Cena stana je: 63.000 eura Kontakt Stella: 060 7406 426 063 7406 426 036 612 874 www.stellanekretnine.com .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 24.050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa dušom Starog Beograda – Knjeginje Zorke U ponudi je izuzetno funkcionalan stan smešten u prelepoj, reprezentativnoj zgradi koja odiše autentičnim duhom Starog Beograda. Zgrada je odlično očuvana i redovno održavana, što dodatno doprinosi osećaju udobnosti i sigurnosti. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 24.050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122620, II/V, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se renoviran i kompletno opremljen, odmah useljiv jednosoban stan na II spratu. Svetao i sunčan sa terasom, nameštaj, TV, frižider,novo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Novo naselje (Park Novi) | Kompletno namešten | Garažno mesto | 37m² 📍 Na atraktivnoj lokaciji u okviru modernog stambenog kompleksa Park Novi na Novom naselju, u ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37m². Stan se nalazi na 6.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Novi Naselje, Park Novi 🏡 📍 Lokacija: Novi Naselje, Park Novi 📏 Površina: 37m² 🏢 Sprat: 6. sprat 🛋 Nameštenost: Kompletno namešten 🚪 Useljiv od 18.03.2025. Izdaje se jednoiposoban stan od 37m² na šestom spratu stambene zgrade u Park Novom naselju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan stan u mirnoj ulici Avgusta Cesarca – 500€ mesečno Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u jednoj od najtraženijih i najmirnijih ulica u Novom Sadu – Avgusta Cesarca. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Đorđa Nikšića Johana. Predstavljamo nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu ´ Park Novi Rezidence ´. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škola, vrtića, više dečijih igralištaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109201.Izdaje se moderno namešten stan (37m2) na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.260 €, 38,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep nov komforan 2.0 stan useljiv po isplati. Podne površine 60m2. Za više informaija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 40.000 €, 38,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: L36 Na prodaju funkcionalan prostor pristupačne cene površine 38 m², smešten na 1. spratu zgrade u samom centru Mladenovca. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za poslovnu namenu, tako i za adaptaciju u stan. Raspored: — 2 prostorije — kuhinja — kupatilo Prostor....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, a opet nadomak svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. U stanu je moguć odabir nameeštaja po želji u dnevnoj sobi. Stan je opremljen modernom tehnologijom. Odmah useljiv. PROSTORIJE: kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog, namešten dvosoban stan. 9 sprat od 10, lift, cg, vm, tv, ODMAH USELJIV Cena mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5008, 0648295005, 021-633-7037, CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog 38 m2 - 500 Evra IZ 48230....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 DETELINARA ul.Orlovića Pavla, jednoiposoban namešten stan, 2 sprat od 5, terasa, cg, veš mašina, mašina za pranje suđa, tv, klima, USELJIV – NOV - NEUSELJAVAN CENA mesečno 500 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Rotkvarija - Namešten jednoiposoban stan na lepoj lokaciji. Nalazi se u centru grada. Stan je smešten na IV spratu. Čine ga prostorije sledeceg rasporeda. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Useljiv odmah. Kontakt telefon: 0693831005 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Hilandarska. odličan, nov, kompletno i kavalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak strogog centra grada, Sprpskog narodnog pozorišta i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 55.237 €, 39,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Odličan i funkcionalan stan u mirnom dijelu Novih Banovaca, sa brzim izlaskom na oba autoputa BG-NS i BG-ZG. Stan je na 10 min vožnje od aerodroma, 20 min od centra Beograda, 35 min do centra Novog Sada i 12 km od budućeg Expo Centra. Neposredna blizina vrtića, škole, prodavnica i....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je uknjižen dvosoban stan od 39 m² u prizemlju, dok terasa od 5 m² i podrum od 3 m² nisu uračunati u kvadraturu – što znači da dobijate više prostora nego što piše na papiru! Lokacija: Centar Jagodine Savršeno za one koji žele da žive u srcu grada, sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.000 €, 39,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza i prodavnice je 300m i 150m. Stan je okrečen i nije uknjižen. Označena je približna lokacija.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.500 €, 39,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru – ZLATIBORSKI KONACI, koji se nalazi u prizemlju / VISOKO PRIZEMLJE /, površine 39m2, uz stan ide i parking mesto koje je uračunato u cenu stana. STAN ODMAH USELJIV, grejanje na struju. Stan se sastoji od: hodnik, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 40.000 €, 39,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2025.,

www.gsigma.rs

Jednosoban stan, naselje 4 juli (D3). Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Na podovima keramika, laminat, spoljna drvena stolarija Stan se nalazi u centralnom delu naselja 4.jul - u neposrednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dorćol, lokal u blizini Bajlonija , ulični lokal sa izlogom , površine 39 m2, izložbeni prostor 27 m2, kancelarija 9m2, kupatilo i galerija . Plafon visine 3,55 m2. Troslojno staklo sa zaštitom na svim prozorima i izlozima, spolja aluminijum, unutra PVC . Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 646)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>