• GoHome Professional
do 170 m2 do 551 eura/m2 što skuplji uknjižen do 3 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 do 551 eura/m2 što skuplji uknjižen do 3 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 do 551 eura/m2 što skuplji uknjižen do 39000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 170 m2 do 551 eura/m2 što skuplji uknjižen do 39000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUBOKO, 42.600 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106583, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja, vikendica. U ponudi izdvajamo splav na Savi kod restorana Duboko. Splav je na atestiranim pontonima. Prodaje se namešten. Poseduje prednju, zadnju i bočnu terasu, dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 42.000 €, 96,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.200 €, 99,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, garažom, ekonomskim dvorištem, voćnjakom i pomoćnim objektima u selu Ćićina kod Aleksinca. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju oko 1.400m od reke Južne Morave, kao i više bara prepunih ribom za uživanje u sportskom ribolovu. Od Bovanskog....

 
 
 
  Stan, TITEL, 40.300 €, 71,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052831…TITEL,TROSOBAN, 71M2 Predstavljamo vam odličan trosoban stan u Titelu od 71 m², smešten u samom centru , na četvrtom spratu stambene zgrade. Ova nekretnina je prava prilika za sve koji traže stan sa odličnim rasporedom i puno dnevne svetlosti. Stan ima trostranu orijentaciju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 40.000 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno izolovani od buke u gradu. Kuca je u osnovi 130m2, ozidan je prizemni deo i stepenice za sprat. Kuca se nalazi na placu od 6 ara. Priključci....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 39.500 €, 150,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Baćevac, započeta gradnja, kod magistrale na 12.25 a .. / nedaleko od restorana ZAVIČAJ, drugi red placeva od Magistrale, završena i uknjižena prva etaža u osnovi 150m2, gradska voda, struja i asfalt, pogodno i za poslovni objekat svake namene, blizina prodavnice i prevoza, uknjižen....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 39.000 €, 180,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km od centra Nisa. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata.U sastavu prizemlja je hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,manja soba....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Lalincu uknjižene površine 70m2 sa pomoćnim objektima na placu od 17,28a. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, iz koje se ulazi u špajz, kupatila, 3 spavaće sobe. Takođe, na imanju se nalazi I stara kuća, staja, prostorija za odlaganje sena i....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 38.000 €, 88,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac u Lipnici kod Gruže, skretanje za Ljubić, udaljen oko tri kilometra od magistralnog puta Kragujevac Kraljevo, koji čine više parcela, koje su građevinsko, poljoprivredno i šumsko zemljište, a daju celinu od 18200 m2. Prilaz placu na kome je i kuća, novije gradnje i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 170 m2 do 551 eura/m2 što skuplji uknjižen do 39000 eura (124)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.