• GoHome Professional
do 170 m2 do 508 eura/m2 podrum prizemlje što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 do 508 eura/m2 podrum prizemlje što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 do 508 eura/m2 podrum prizemlje što manji

  • Za upit "do 170 m2 do 508 eura/m2 podrum prizemlje što manji" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 389 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 482 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 533 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 41000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude komforan, moderno namešten stan na odličnoj lokaciji – Čubura. Izdaje se potpuno namešten, svetao i funkcionalan stan u mirnoj ulici na Čuburi, u manjoj stambenoj zgradi sa četiri sprata. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Struktura stana: stan obuhvata....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 27.000 €, 53,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Požarevac grad sa oko 40.000 stanovnika centar Braničevskiog regiona. Kosovska ulica tradicionalno jaka trgovačka ulica Požarevca.Blizina javnih službi, školskih ustanova, trgovina, blizina izlaza na magistralne i regionalne puteve ,lokacija je pogodna za izgradnju poslovnih i stambenih....

 
 
 
  Stan, KOVIN, 23.000 €, 58,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Pločici, u prizemlju zgrade u centru sela, u blizini ambulante, prodavnice, parka. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170 m2 do 508 eura/m2 podrum prizemlje što manji'
56.000 €
56.000 €
45.000 €
  Kuća, APATIN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.indomio.rs

U Apatinu, vikend naselju Budžak. Prodaje se vikendica 74m2 sa pomoćnim objektima 90m2 na placu oko 67ar. Koja je osposobljena za život tokom čitave godine. Gradjena od blokova sa termoizolacijom. U prizemlju, predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, na spratu dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 46.000 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi TROSOBAN STAN površine 86 m2 koji je smešten porodičnoj kući spratnost: Su+Pr+S, koja se nalazi u centru Prijepolja, ulica Spase Perića, u neposrednoj blizini Pošte, sa prilazom iz Valterove ulice. Trosoban stan se nalazi na ulazu 1, dvoetažni površine 86 m2....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
  Stan, KONATICE, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99031, 5a, struja, uknjižen, renoviran. Kuća sa dvorištem u centru sela,800m udaljenosti od crkve Sv.apostola Tome,Konatice.Škola, dobro snadbevena prodavnica, crkva, autobuska stanica preko puta kuće, par km pošta, marketi, menjačnice, vrtić… Odlična lokacija, prevoz....

 
 
 
  Kuća, ARILJE, 55.000 €, 113,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodićna kuća stambene površine 113 m2 nalazi se u ulici Vojvode Stepe broj 5, na oko 250 - 300 metara od centra Arilja. U blizini su gotovo sve državne i lokalne institucije i ustanove. Sastoji se od podruma površine oko 15 m2 i prizemlja. Prizemlje čine dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 119,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće Kuća, Paraćin | Prodaja · 119m² · 40.000€.

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 54.000 €, 120,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Odlična, komforna vikend kuća u naselju Mandjelos,....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog turizma, zbog blizine mnogih turističkih atrakcija, Svrljiških kotlova, Niševačke klisure, Timoka itd. Sastoji se od spratne kuće 120m2,....

 
 
 
  Kuća, VRELO, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom koja trenutno ima funkciju i dnevne sobe, dve spavaće sobe u sivoj fazi i kupatila sa tuš kadom.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 139,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća koja se nalazi na glavnom putu ka Kljajićevu, plac je 1365m2 a kuća je 139m2. Poseduje u prizemlju lokal sa sanitarnim čvorom i ulaz sa stepeništem za podrum i sprat. Na spratu se nalaze hodnik, dve sobe do ulice, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 75.000 €, 144,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću ukupne površine 144m2(prizemlje 72+potkrovlje 72) na placu od 200m2.Poseduje podrum,pomoćne prostorije i gasno grejanje.Ima poseban ulaz za potkrovlje iz dvorišta pa je pogodno za stanovanje dve porodice.Uknjiženo vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 39.000 €, 150,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u opštini Topola, selo Krčevac, Marinkovića kraj na 5km od Oplenca i na 10km od centra Aranđelovca i na 5km od centra Topole. Poljoprivredno zemljište 19 ari sa sagrađenom kućom, vlasništvo 1/1. Tri etaže, podrum, visoko prizemlje i potkrovlje. Voda bunarska za piće, trofazna....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 53.050 €, 152,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću na samo 500m od centra Čortanovaca. Na prizemlju je komforan dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prozorom i kupatilo, a na spratu su četiri spavaće sobe od kojih se iz jedne izlazi na terasu koja gleda ka ulici. Kuća je starija, zahteva....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 69.000 €, 153,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE SPRATNI DEO KUĆE - PRIZEMLJE, SASTOJI SE OD DVE IZVDVOJENE STAMBENE JEDINICE. PRVI DEO SE SASTOJI OD HODNIKA, PREDSOBLJA, TRI SPAVAĆE SOBE, DNEVNOG BORAVKA, KUHINJE I KUPATILA, A DRUGI DEO SE SASTOJI OD MALOG HODNIKA, DNEVNE SOBE, KUHINJE SA TRPEZARIJOM, I KUPATILOM, SA....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 156,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća podrum, prizemlje i nedovršeni sprat u osnovi 156m2. Funkcionalni raspored prostorija. U prizemlju hodnik, 2 spavaće soba, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i toalet. Sprat nedovršen, razvučene instalacije. Plac 874m2 Priključak vode, struje nema. .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 44.500 €, 157,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bačka Topola-nezavršena kuća u širem centru grada, na samo par minuta od centra. Kuća poseduje podrum, prizemlje, 1 sprat i potkrovlje uz pomoćne objekte u dvorištu. Pored toga sto je kuća na veoma lepoj poziciji i veoma dobroj i mirnoj ulici. Kuća je u sirovom stanju na placu od....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, VELIKI DRENOVAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 87.000 €, 170,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kuću u Bačkoj Palanci na odličnoj lokaciji, odakle je potrebno 10 minuta hoda do centra grada, kao i desetak minuta do jezera Tikvara prema Dunavu. U blizini su škole, marketi, dom zdravlja Kuća ima 170 kvadrata na placu od 13 ari uključujući dvorište i baštu-voćnjak.....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 79.900 €, 171,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi legalizovanu porodičnu kuću sa okućnicom, koja se nalazi u naselju Zalug, udaljena oko 1,900 m od Prijepolja. Građena je 2000. godine, ali je 2018. godine kompletno renovirana i urađena od visoko kvalitetnih materijala, sa velikom pažnjom. Plac na kome se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 99.000 €, 178,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Mala Amerika. Dvojna kuća. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi jednosoban stan (50 m2) i garaža u sklopu kuće. Na spratu kuće sa zasebnim ulazom nalazi se trosoban stan - komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija i kuhinja (ostava) sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Radničkom naselju, korisne površine od 180m2, sa pomoćnim objektom površine 10m2, na placu od 418m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu škole, vrtića, pošte, pijace, marketa i pogodne su kako za stanovanje tako i za izdavanje.Kuća je spratnosti Po+Pr+I,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz i spavaca soba.Sprat zaseban ulaz.Dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Vrbici od 180m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju od prostorija ima: predsoblje, dnevni boravak sa ozidanim kaminom, 2 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. Na ulazu ima velika terasa. Ulaz na sprat je sa bočne strane. Od prostorija....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 69.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na odličnoj lokaciji porodičnu kuću površine 184 m² sa pripadajućom okućnicom površine 179 m² koja se nalazi u Prijepolju, naselje Kolovrat, ul.Pionirska br.31 neposrednoj blizini Osnovne Škole i Doma zdravlja. Koncipirana tako da; u suterenu je smeštena garaža....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 77.000 €, 185,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u selu Trupale, udaljeno 10km od centra Niša. Nalazi se u mirnom delu sela bez velikog saobraćaja i buke. Kuća se nalazi na placu od 20 ari placa. Sam objekata je spratnog tipa, poseduje podrum, visoko prizemlje i sprat i ukupne je površine 187m2. Visoko....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 37)

<< <1> >>