• GoHome Professional
do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji do 2800 eura/m2 3.sprat do 270000 eura

  • Za upit "do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji do 2800 eura/m2 3.sprat do 270000 eura" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.681 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 138.400 € na 132.800 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.800 €, 48,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 138.400 €
06.03.2026 - 132.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 130.000 € na 127.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 127.000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
10.04.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 127000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Postoji i velika terasa sa divnim pogledom na park pun zelenila i ukrasnog rastinja.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 263.000 € na 253.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 253.000 €, 91,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 242.000 €
24.04.2026 - 263.000 €
01.05.2026 - 253.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u samom srcu Novog Sada nalazi se prostran i komforan četvorosoban stan površine 91 m², idealan za one koji žele spoj urbanog života, kvaliteta i potpune privatnosti. Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade iz 2000. godine, opremljene liftom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji do 2800 eura/m2 3.sprat do 270000 eura'
253.000 €
253.000 €
 
-4%

Promena cene sa 263.000 € na 253.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 253.000 €, 91,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 242.000 €
24.04.2026 - 263.000 €
01.05.2026 - 253.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>