• GoHome Professional
do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji do 2700 eura/m2 3.sprat najnovije

  • Za upit "do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji do 2700 eura/m2 3.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 97.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.000 €
19.04.2026 - 103.000 €
27.04.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Uknjižen stan na ime vlasnika Može na kredit Mali dupleks Donji deo 23 m2 sa normalnim prozorima Iznad stana dodatna soba sa toaletom u potkrovlju Penjanje tavanskim stepenicama na izvlačenje Idealno za mlade osobe, studente ili zaposlene osobe Veoma....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 230.000 €
10.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini okretnice tramvaja i autobusa, na samo 1 km od autoputa. U blizini se nalaze hipermarket Lidl, osnovne i srednje škole, dom zdravlja, teretane, pijaca, park. Lokacija je obuhvaćena planom buduće trase....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2025 - 226.600 €
18.04.2025 - 211.600 €
25.04.2025 - 198.000 €
09.05.2025 - 188.000 €
20.06.2025 - 175.000 €
02.07.2025 - 206.000 €
10.08.2025 - 167.000 €
12.09.2025 - 206.000 €
16.11.2025 - 196.000 €
03.12.2025 - 206.000 €
05.12.2025 - 198.000 €
21.12.2025 - 188.000 €
08.02.2026 - 186.000 €
29.03.2026 - 175.100 €
17.04.2026 - 165.000 €
10.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno zastupanje !!! Najbolja lokacija u Temerinu ! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa pomoćnim prostorijama 212m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 130m2. Kuća je prizemna i kompletno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 179.000 €
10.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra grada Stan je po strukturi trosoban, površine 89 m2 sa terasama. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji do 2700 eura/m2 najnovije (13)
  • do 170 m2 centralno grejanje pala cena što manji do 2700 eura/m2 3.sprat (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>