• GoHome Professional
do 160 m2 useljiv do 600 eura/m2 pogodan što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 useljiv do 600 eura/m2 pogodan što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 useljiv do 600 eura/m2 pogodan što manji

  • Za upit "do 160 m2 useljiv do 600 eura/m2 pogodan što manji" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 548 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109741.Izdaje se prazan ulični lokal (33m2) na Limanu 4. Lokal se sastoji od dve prostorije, toaleta, wc-a i kuhinjice. Pogodan je za neku tihu delatnost poput kancelarije, ordinacije, Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Vase Stajića ulica,1.5,35kvm, polunamešten -kompletna kuhinja i kompletna bela tehnika, klima, dnevna sa kuhinjom+spavaća soba, terasa, EG (info 1500din),održavanje 1000din), NOVOGRADNJA, useljiv,pogodan za PP ili stanovanje, 500+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160 m2 useljiv do 600 eura/m2 pogodan što manji'
24.000 €
20.000 €
23.500 €
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109441.Izdaje se namešten poslovni prostor, na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se može izdati potpuno prazan, i pogodan je za obavljanje tihe delatnosti. Ima 36m2 i wc. Useljiv od 15.12.2024. godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Kompletno i kvalitetno namešten lep jednoiposoban stan. Odlična lokacija. Blizina Bulevara oslobođenja, Promenade, fakulteta Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan, bez buke i gužve. Nov nameštaj. Pogodan za samca ili par. Useljiv. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban nenamešten stan – Miroslava Antića | Idealan za advokatsku kancelariju | Odmah useljiv Na izuzetnoj lokaciji u ulici Miroslava Antića , nadomak Suda , izdaje se dvosoban nenamešten stan , idealan za advokatsku delatnost ili druge tihe kancelarijske namene. 📍⚖️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kompletno namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Pešačka uona i Dunavski park na samo pare koraka. Zgrada poseduje lift. Stan pogodan za samce, parove i sve one kojima je bitna blizina centra. Useljiv. Kontakt: 069/383-1003 .

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 31.999 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru Siriga u krugu 100m dom zdravlja,dom kulture,robna kuća,pošta, apoteka,pijaca,škola,i vrtić,mesna zajednica,crkvaStan je u srednjem delu trojne kuće sa potpuno nezavisnim prilazom, ima manje ulazno dvorište i veče dvorište sa vodom,odlično orjentisano prema....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110492.Izdaje se prazan ulični lokal od 52 m2 na dva nivoa (jednako raspoređena kvadratura dole i gore) u prizemlju zgrade nadomak ulice Cara Dušana. Izuzetno prometna lokacija kako pešaka, tako i automobila. Pogodan za razne vrste delatnosti. Lokal je useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 35.400 €, 59,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109813Odličan lokal površine 59m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Limana. Ceo lokal je u nivou ulice, tako da je pogodan za razne delatnosti. U zadnjem delu lokala se nalaze 2 sanitarna čvora, kao i magacinski prostor. Useljiv od 01.08.2025.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 37.200 €, 62,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman II - Kompletno namešten, renoviran, komforan dvosoban stan. Lepa, mirna, a atraktivna lokacija. Puno zelenila, uvučeno od gradske buke i saobraćaja. Nalazi se na I spratu, veoma je komforan. Čine ga prostorije sledećeh rasporeda: dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9103424. Izdaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu. Lokal je useljiv od 01.08.2025. godine. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan prostor na lepoj lokaciji. Pogodan je za kancelarijski prostor raznih vrsta edukacija i slično. Trenutno je škola za programiranje. Stan se izdaje isključivo za mirnu delatnost i ne izdaje se za stanovanje. U CENU ZAKUPA SU URAČUNATI SVI TROŠKOVI....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109774.Izdaje se odličan, multifunkcionalan poslovni prostor od 65 m2 u prizemlju zgrade na Novom Naselju. Sastoji se od tri prostorije i dva toaleta. Useljiv je odmah. Pogodan je za razne delatnosti poput IT firmi, ordinacija, agencija, škole, salona. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan trosoban stan na Adicama. Izdaje se moderan, nov stan sa kuhinjom, useljiv od 01.09. Nalazi se na drugom spratu i prostire na površini od 75 metara kvadratnih. Pogodan je za porodični život, pa ga shodno svojim potrebama i ukusu možete opremiti. Za sve informacije nas pozovite....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110325.Izdaje se kompletno renoviran ulični lokal od 80 m2 (45 m2 prizemlje + 35 m2 galerija) u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal je pogodan za razne vrste delatnosti osim za picerije i brzu hranu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji na Novoj Detelinari.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 81,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv pprostor koji se nalazi u poslovnoj zgradi u blizini futoške pijace. Ima dve veće prostorije/kancelarije. Svaka ima poseban ulaz, obe su klimatizovane. Imaju opremljenu kuhinju i kupatilo. Odličan i pogodan za razne namene, poslovanje a i stanovanje. 069/383-1007. Nenamešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 49.200 €, 82,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru izdaje se prostor pogodan za ordinaciju (ginekološku, ORL,dermatološku, oftalmološku, internističku, UZ kabinet), salon za kozmetiku, masažu, pedikir, manikir. Može i za kancelarijski posao. Useljiv odmah Kontakt 069/383-1010 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, BANJA, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA, kod POKRAJINSKE BOLNICE, visoko prizemlje, KLIMA, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA 90 m2 - 600 Evra USELJIV IZ 4190....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 46.500 €, 93,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111025.Izdaje se prazan ulični lokal od 93 m2 u prizemlju, na glavnom putu na Klisi. Sastoji se od dve odvojene prostorije (68 m2 + 25 m2) i jednog toaleta. Ispred lokala dostupno je jedno parking mesto. Svi mesečni računi uračunati su u cenu zakupnine. Lokal je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 60.450 €, 93,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

93m2 CENTAR, Dunavska ulica, pogodan za kancelarije +++ Agencijska oznaka stana 9101871 salonski tip stana sa visokim plafonima pogodan za kancelariju ili ordinaciju, izdaje se prazan,nenamešten sa garažom u dvorištu. Stan ima dva ulaza, dve veće sobe(20m2 i 15m2) do ulice, salon....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Bačkoj Palanci u blizini crkve, u ulici Kralja Petra. Lokal je dobijen spajanjem dva lokala te ima dve klime, dva sanitarna čvora, dva brojila, dva parking mesta. Nije pogodan za ugostiteljske delatnosti. Potreban depozit, useljiv odmah. Prizemlje, Nenamešten,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 27)

<< <1> >>