• GoHome Professional
do 160 m2 useljiv do 55000 eura uknjižen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 useljiv do 55000 eura uknjižen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 useljiv do 55000 eura uknjižen što veći

  • Za upit "do 160 m2 useljiv do 55000 eura uknjižen što veći" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 1.759 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan u suterenu, uknjižen kao stan, u odličnom stanju, useljiv po dogovoru., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053132 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 43.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj oazi mira, a istovremeno na idealnoj lokaciji. Stan je orijentisan jugozapadno, što ga čini izuzetno svetlim i sunčanim tokom celog dana.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160 m2 useljiv do 55000 eura uknjižen što veći'
41.600 €
41.600 €
49.000 €
  Stan, PARAĆIN, 58.000 €, 62,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u: kuninju, dnevni broravak sa terasom, spavaću sobu sa terasom, kupatilo renovirano, podrumska prostorija. Stolarija aluminijumska, podovi parket. Besplatni parking. Stan se prodaje polunamešten odmah useljiv.. Stan je uknjižen,....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AG. ŠIFRA: 1017735 UKNJIŽEN DVORIŠNI STAN SA PRAVOM KORIŠĆENJA 17 ARI – KULSKI PUT, VRBAS Na prodaju uknjižen stan u sklopu dvorišnog stambenog objekta, smeštenog u mirnom delu Kulske ulice. Kuća se sastoji iz dva stana, a predmet prodaje je jedan od njih, sa pravom korišćenja prostranog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 49.450 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Hitno - povoljno na Bulevaru ,odličan trosoban suterenski stan, orijentisan ka dvorištu na top lokaciji blizu Futoške pijace, autobusa, skola, itd Dobar raspored iz hodnika se ide u sve prostorije. Stan je uknjižen na prodavca,prazan i odmah useljiv i izuzetno niski troškovi komunalnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan nalazi se u naselju Ruža Šulman, površine 49m2, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stane je renoviran i postoji mogućnost prodaje sa kompletnim nameštajem.Grejanje na TA....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 50.000 €, 46,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep i komforan, ODMAH USELJIV, 1,5 soban stan u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle.Stan se nalazi u prizemlju.Ima Cg Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, garderobera, kupatila i terase.Ima parking mesta u okolini zgrade Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 56.860 €, 46,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prestavljamo Vam idealan stan u odličnoj zgradi. Uknjižen 1/1, odmah useljiv. Stan je idealnog rasporeda. Ne propustite ovu zaista fenomenalnu priliku da obezbedite sebi povoljanu nekretninu na Grbavici. Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 53.000 €, 45,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Rušnju, na drugom spratu u blizini se nalaze svi infrastrukturni ojekti, prodavnice, stanica, škola, Dom zdravlja, pošta. Stan je prazan i brzo useljiv. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, soba, kupatilo, lođa.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 58.500 €, 45,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se, u blizini centra, preko Lepenice, nov, jednoiposoban stan u potkrovlju 45 m2 IV spr. gas. Struktura, predsoblje, dnevna soba, sa kuhinjom, spavaca soba kupatilo. Kvalitetna gradnja dobra lokacija. Stan uknjizen i useljiv. Cena 58 500 evra. .

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 59.000 €, 43,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi apartman površine 43 m2 sa dve prelepe terase. Apartman je komforan, celodnevno osunčan, namešten, uknjižen na vlasnika i useljiv..Nalazi se u blizini marketa,škole i centra Zlatibora.. Za preporuku.. Kontakt: Menadžer prodajhe Tanja Krstić br.lic.481 Mob 060 525 22 27 Meil:krstic.tanja@gmail.com....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 43,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BANJA, 59.900 €, 43,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan povrsine od 43 kvm, bez grejanja, na prvom spratu. Stan je u solidnom stanju, sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe u kojoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatila. Stan je brzo useljiv, uknjižen na površinu od 43 kvm kao privatna svojina 1/1.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 43,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan apartman u sklopu kompleksa Kraljevi Čardaci. Sastoji se od dnevne sobe opremljene sa ugaonim garniturom, trpezarijskim stolom i opremljenom čajnom kuhinjom. U sklopu apartmana nalaze se i dve odvojene spavaće sobe (jedna sa francuskim krevetom, dok se u drugoj....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 53.600 €, 40,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Blok 2. Uknjižen, veoma komforan jednosoban stan na IV spratu (ne i poslednji) zgrade starije gradnje bez lifta. Blizina centra. Okružen zelenilom. Ovaj prostran jednosoban stan čine jedna velika soba otvorenog tipa sa izlazom na terasu i francuskim balkonom, fizički odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 59.000 €, 40,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza i prodavnice je, oko, 300m. Stan je suv , očuvan i nije uknjižen. Označena je približna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je uknjižen dvosoban stan od 39 m² u prizemlju, dok terasa od 5 m² i podrum od 3 m² nisu uračunati u kvadraturu – što znači da dobijate više prostora nego što piše na papiru! Lokacija: Centar Jagodine Savršeno za one koji žele da žive u srcu grada, sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.000 €, 39,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza i prodavnice je 300m i 150m. Stan je okrečen i nije uknjižen. Označena je približna lokacija.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 40.000 €, 38,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: L36 Na prodaju funkcionalan prostor pristupačne cene površine 38 m², smešten na 1. spratu zgrade u samom centru Mladenovca. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za poslovnu namenu, tako i za adaptaciju u stan. Raspored: — 2 prostorije — kuhinja — kupatilo Prostor....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 30.500 €, 35,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Odlična lokacija. U prilici smo ponuditi jednosoban stan površine 35 m2 koji se nalazi se u Prijepolju, ul.Stara Centrala br.24, na prvom spratu. Na odličnoj lokaciji, u centru Prijepolja, neposrednoj blizini:Doma kulture,O.Š."Vladimir Perić-Valter", OTP banke, Opštine Stan je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.500 €, 35,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat je uknjižen i građen po najnovijim standardima koji su propisani u građevinarstvu. Svi apartmani su oko 35 m2. Zgrada ima lift za 8 osoba. Nalazi se na kilometar od centra Zlatibora, u naselju Sloboda. Dobra zvučna i toplotna izolacija. Podne obloge Tarket 1. klase, sa 30....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 37.000 €, 34,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen apartman površine 34 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 37.000 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze Sunčana....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 44.900 €, 33,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 30-tak kilometara udaljenosti od centra prestonice, u opštini Surčin, nalazi se naselje Bečmen i ovaj izuzetno funkcionalan dvosoban stan. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 33m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centra Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih struktura i kvadratura 26m,33m,40m,46m,53m prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 32,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053781 ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32M2 <span style="font-family: " arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">Na prodaju 1.5 stan na Adicama – odmah useljiv, namešten, sa parking mestom U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.500 €, 32,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen jednosoban apartman površine 32 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 49.500 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednoiposoban 31m Apartman Kopaonik, Jolly kop uknjizen PRODAJE SE Cena: 55.000,00 EUR Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Pavla Vujisića Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 31m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajamo apartman na Kopaoniku, vikend naselje Jolly kop, na I spratu, jednoiposoban sa terasom. Useljiv odmah, uknjizen. Cena 55000e. Za više detalja javite se agentu 063518546 Bombyx Reg 217 Terasa.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 29,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

RETKO U PONUDI Prodaje se kompletno namešten apartman u samom centru Sokobanje, površine 29m2 (32m2 sa terasom). Nekretnina je funkcionalno organizovana, idealna kako za lično uživanje tako i kao odlična investicija. Apartman je već razrađen za izdavanje i aktivno se oglašava preko....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 39.000 €, 29,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Dvorišni stan u širem centru grada. Površine 29 m2 . U prirodi je stan veći ( okvirno 60 m2 ) jer je spojen sa pomoćnim objektom koji je uknjižen na 32 m2, odnosno koristi se kao stambeni. Stan je kompletno renoviran. Urađen nov krov, novi oluci Sastoji se iz kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran, uknjižen, odmah useljiv stan. Agencijska oznaka stana 1102378. Adice. Uknjižena garsonjera površine 28m2, bez ulaganja. Kontakt 064/823-6 6-05 ... Prikaži broj , 427-088 Garsonjera, Novi Sad - Adice | Prodaja · 28m² · 50.000&#8364;.

 
 
 
  Stan, MIONICA, 46.000 €, 28,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan- apartman u Banji Vrujci, u neposrednoj blizini Hotela Terme Vrujci i akva parka. Istočno orjentisan- jutarnje sunce i tokom celog dana od podneva hladovina na terasi sa lepim pogledom. Bez ulaganja, odmah useljiv ili za izdavanje. Stan se prodaje sa nameštajem. Odlična investicija.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....