• GoHome Professional
do 160 m2 useljiv do 39000 eura pala cena zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 useljiv do 39000 eura pala cena zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 useljiv do 39000 eura pala cena zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 160 m2 useljiv do 39000 eura pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 37000 eura (malo jeftiniji)
    • 40000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 40.500 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 38.000 €
02.11.2025 - 40.500 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru naselja. Kompletna infrastruktura, škola, obdanište, pijaca, maxi i gradski prevoz. Na 100m od stana. Ispred zgrade parking. Vredi pogledati. Uknjižen 1/1. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, trpezarija, kupatilo. Posrednička....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 37.000 €
06.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena garsonjera površine 14m2 u ulici Braće Jovanović u Pančevu. Garsonjera se sastoji od ulazne zone, kupatila i kuhinje sa dnevnim broravkom. U zgradi postoji centralno grejanje. Garosnjeru je moguće proširiti za 20m2. Pored garsonjere se nalazi prostorija koja se....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 42.000 € na 34.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 34.000 €, 29,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Žitni Trg - jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + šupa. Monofazna struja, kanalizacija. uknjižen 1/1. Prodaje se sa nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 42.000 € na 38.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MELENCI, 38.000 €, 150,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 42.000 €
04.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + nekoliko pomoćnih zgrada na placu površine 18,4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija, renovirano kupatilo. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 38.000 €, 90,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 43.000 €
04.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – trosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 90m2 (uknjiženo 67m2) + dve pomoćne zgrade na placu površine 3,8 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, kanalizacija, pvc stolarija, laminat, odmah useljiva. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 42.000 € na 38.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 38.000 €, 150,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + nekoliko pomoćnih zgrada na placu površine 18,4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija, renovirano kupatilo. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 39.500 € na 36.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 36.000 €, 58,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 43.000 €
03.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 35.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju garsonjera u Somboru, na Selenči, u blizini samoposluge, osnovne škole "Dositej Obradović". -Površina stana je 30 m2, stan se nalazi na 8. spratu. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom sa izlazom na terasu. -Grejanje je centralno na energanu. -Po podu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 35.000 € na 33.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 37.200 €
03.04.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SPUŠTENA CENA!!! Retko u ponudi, garsonjera od 30m2 na Selenči! Odlična ivesticija za izdavanje, idealna za jednu osobu ili par. Stan se nalazi na Prvomajskom bulevaru na VIII spratu zgrade sa liftom. Lepo održavana zgrada sa parkingom oko zgrade. Grejanje je gradsko centralno - energana.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 34.900 € na 31.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 31.900 €, 18,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 34.900 €
04.03.2026 - 31.900 €
22.03.2026 - 34.900 €
08.05.2026 - 31.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

HIT KAO INVESTICIONO ZLATO ZA ČUVANJE VREDNOSTI VAŠEG NOVCA JE OVA RETKA PONUDA GARAŽE U ZGRADI SA CENTRALNIM GREJANJEM. SA SOPSTVENIM ELEKTRIČNIM BROJILOM, VODOM, U NEPOSREDNOJ BLIZINI VRTIĆA, ŠKOLE, GRADSKOG PREVOZA UZ MALO TRUDA POGODNA JE I ZA POSLOVNI PROSTOR ILI STAN. GARAŽA....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 160 m2 do 39000 eura pala cena zadnjih 14 dana (55)
  • do 160 m2 useljiv pala cena zadnjih 14 dana (240)
  • do 160 m2 useljiv do 39000 eura zadnjih 14 dana (6)
  • do 160 m2 useljiv do 39000 eura pala cena (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.