• GoHome Professional
do 160 m2 useljiv do 39000 eura 4.sprat oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 useljiv do 39000 eura 4.sprat oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 useljiv do 39000 eura 4.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji

  • Za upit "do 160 m2 useljiv do 39000 eura 4.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 37000 eura (malo jeftiniji)
    • 40000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan za izdavanje – Avijatičarsko naselje (Square Garden) ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 40m² , smešten na 4. spratu modernog stambenog kompleksa Square Garden u Avijatičarskom naselju. Stan je odmah useljiv ✅ i idealan je za parove,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97290, IV/VII, klima, lift, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 40m2, na Bulevaru Evrope sa garaznim mestom (povrsine 15m2) .Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom. Grejanje je preko toplotnih pumpi, topla voda uvek dostupna bez obaveze paljenja bojlera, klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan sa garažnim mestom – Bulevar Evrope 📍 Lokacija: Bulevar Evrope 📏 Površina stana: 40 m² 🚗 Garažno mesto: 15 m² uključeno u cenu 🏢 Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) 🏗️ Nova, kvalitetno građena zgrada (termoizolacija, fasadna cigla, alu-drvo prozori) ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111161. Izdaje se lep, moderno opremljen dvosoban stan na 4. spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. U dvorištu zgrade postoji zajednički parking za stanare....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov dvosoban stan na odličnoj lokaciji. Potpuno namešten i opremljen lepim nameštajem, idelan za one koji žele komfor i udobnost. Prostire se na površini od 48m2, na četvrtom spratu u novoizgrađenoj zgradi sa liftom. U blizini imate sve što Vam Useljiv je od 01. avgusta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105403. Izdaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan na 4. spratu zgrade sa liftom u strogom centru Novog Sada. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, garderobera i kupatila. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Kompletno namešten dvosoban stan na prelepoj lokaciji. Nadomak šetališta keja i DUnavskog parka, nedaleko od stogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Spens, 46m² | 4. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 46m², smešten na 4. spratu stambene zgrade u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – kod Spensa. Lokacija nudi savršenu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.050 €, 51,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru grada, komforan dvosoban stan. Prostire se na površini od 51m2, nalazi se na četvrtom spratu. Opremljen je u potpunosti, poseduje i komfornu terasu. Stan je useljiv od 01.03. A vi nas pozovite i zakažite termin za razgledanje ove sjajne nekretnine. Terasa.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 160 m2 useljiv do 39000 eura 4.sprat što jeftiniji (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>