• GoHome Professional
do 160 m2 uknjižen opremljen porasla cena što jeft - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 uknjižen opremljen porasla cena što jeft - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 uknjižen opremljen porasla cena što jeftiniji do 210000 eura

  • Za upit "do 160 m2 uknjižen opremljen porasla cena što jeftiniji do 210000 eura" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.604 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 63.000 € na 65.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 67.600 €
18.01.2026 - 63.500 €
30.01.2026 - 61.000 €
03.04.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo 1,5 stan od vlasnika. Udaljen 3 km od jezera u mirnom okruženju. Stan je delimično opremljen i odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, počev od vrata, sanitarija do roletni na daljinsko upravljanje. Stan se vodi kao vpr, ali je visina prvog sprata. Bazen i spa se uskoro....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VRDNIK, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 58.000 €
07.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0. 5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, IRIG, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 58.000 €
02.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0.5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160 m2 uknjižen opremljen porasla cena što jeftiniji do 210000 eura'
184.580 €
220.000 €
131.000 €
 
+6%

Promena cene sa 78.500 € na 83.500 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 83.500 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 78.500 €
15.02.2026 - 83.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastičan dvosoban stan, kompletno opremljen ugradnim nameštajem i tehnikom po meri. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji, 3 minuta od Doma zdravlja, 8 minuta od centra grada, sa svim neophodnim sadržajima u okolini. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 133.900 € na 164.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 164.000 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 157.000 € na 183.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Resnik, 183.000 €, 61,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 157.000 €
29.03.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je potpuno renoviran i moderno opremljen stan, smešten u mirnom i uređenom delu Resnika, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, okrenut ka parku, sa otvorenim i nesmetanim pogledom ka Avali, što pruža dodatni osećaj privatnosti....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 185.000 € na 216.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 216.300 €, 59,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.07.2025 - 185.400 €
26.10.2025 - 221.450 €
02.11.2025 - 185.000 €
04.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan, površine 59m2, u ulici Teodora Pavlovića. Stan je potpuno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase koja je dvorišno orijentisana. Uknjižen 1/1 na ime vlasnika, bez tereta.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 200.850 € na 216.300 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
30.01.2026 - 200.850 €
27.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kompletno renoviran, uknjižen trosoban stan od 66 m² sa terasom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novo Naselje. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade od šest spratova, koja poseduje lift i okružena je obiljem zelenila, u mirnom delu naselja bez buke. Pogled....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 218.180 € na 222.270 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 222.270 €, 90,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 224.500 €
19.04.2026 - 218.180 €
29.04.2026 - 222.270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Stan se nalazi na prvom spratu. Ima dve spavaće sobe, dva kupatila. Dvostrano orijentisan,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>