• GoHome Professional
do 160 m2 pala cena parking 1.sprat što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 pala cena parking 1.sprat što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 pala cena parking 1.sprat što jeftiniji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 160 m2 pala cena parking 1.sprat što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.000 € na 27.500 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BOR, 27.500 €, 58,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 29.000 €
26.02.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje, odličan potencijal za prilagođavanje sopstvenim potrebama. -Podrumski deo -Stan poseduje i sopstveno dvorište koje može da se koristi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.800 € na 59.950 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 59.950 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.800 €
01.04.2026 - 59.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nameštena i odlično održavana garsonjera od 16 m², bez ikakvog dodatnog ulaganja. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade u mirnom delu Bačke ulice, na idealnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Garsonjera je funkcionalno organizovana, svetla i prijatna, sa otvorenim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 86.000 € na 84.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 84.000 €, 67,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 86.000 €
08.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan i komforan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, površine 67 m². Nalazi se u prizemlju, ali je pozicioniran kao prvi sprat, sa posebnim ulazom, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i praktičnosti. Stan je moderno namešten, sa ugradnim nameštajem, i sastoji....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
27.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2. 5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 120.400 €
10.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju, ulica Seljačkih buna. Prvi sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila terase i ostave na terasi. Uknjižen......

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 160 m2 pala cena parking 1.sprat što jeftiniji (90)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>