• GoHome Professional
do 160 m2 namešten klima do 66000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 160 m2 namešten klima do 66000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 namešten klima do 66000 eura

  • Za upit "do 160 m2 namešten klima do 66000 eura" pronađeno 514 nekretnina - prosečna cena 923 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 45m2, DVOSOBAN Izdaje se dvosoban, komplet renoviran i moderno namešten stan od 45m2 + terasa 6m2. Opremljen svim stvarima koje su neophodne za svakodnevni život. Kuhinja opremljenatanjirima, šerpama,escajgom,sudomašinom, mikrotalasnom itd. Kupatilo sa mašinom za pranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se nov, svetao i lepo uređen dvosoban stan od 45 m², na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je namešten i odmah useljiv, a postoji i mogućnost dodatnog opremanja u skladu sa potrebama zakupca. 📍 Lokacija: mirna ulica na Zvezdari, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace i sportskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Odličan, nov, moderno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina pešačke zone, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odlican namesten stan na lepoj lokaciji na samo par minuta hoda od centra grada,Dunava. Stan je na III spratu-bez lifta. Prekoputa veliki market,autobusko stajaliste. Izdaje se iskljucivo na duzi period. Cena iskazana bez mesecnih rezija(informatika,el.energija). Odlicna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Sremska Kamenica, neposredna blizina instituta - 49m2, dvosoban, namešten stan - Dnevna soba, kuhinja, hodnik, spavaća soba, terasa - Parking u dvorištu zgrade za stanare - Grejanje se plaća po utrošku Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan,namešten dvosoban stan,53m2 Lokacija:Ulica Bore Prodanovića,blizina Bulevara oslobođenja,udaljenost od Futoške pijace 900 m i 2km od centra grada Pozicija stana: 3.sprat novije stambene zgrade sa liftom,ulične orjentacije Struktura i sadržaj: dvosoban,sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.600 €, 33,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj blizini kompleksa Vinarija i bazena Grabak. Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za život, odmor ili kao investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Žitni trg. Kompletno namešten, veoma svetao i komforan jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Đorđa Servickog. Odličan trosoban stan, kompletno renoviran i namešten. U mirnoj ulici, okružen zelenilom. U blizini škole, ulice Miše Dimitrijevića i Bulevara cara Lazara. Ovaj lep stambeni prostor nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Čine ga....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, namešten stan P=52m2 na drugom spratu nove zgrade sa liftom. Struktura:hodnik, kupatilo, spavaća soba,dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, terasa i parking mesto. Namešten novom na meštajem i tehnikom. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065883 3446. Libo agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan i svetao, kompletno namesten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Prostire se na povrsini od 52m2 i sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavace sobe, velike funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, komforne terase od 6m2, kupatila i praktine ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – SAJMIŠTE 🏙️✨ U ponudi je moderno opremljen jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji Sajmište , idealan za udoban i miran život. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i prostire se na 52m² , što ga čini prostranim i funkcionalnim. 🏢 🛋️ Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Rotkvarija, 52m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Rotkvarija, u blizini železničke stanice 🚉. Stan je odmah useljiv i pruža odličan odnos komfora i funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Hadži Svetića. Namešten, komforan dvosoban stan u neposrednoj blizini centra grada i Temerinske pijace. Svetao dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade. Pripadajući deo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97925, I/IV, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se moderno namešten dvosoban PET FRIENDLY stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara Oslobođenja i Sajma. Stan se nalazi u kvalitetno zidanoj zgradi. Lepo održavan stan, odličnog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Stevana Musića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, pešačke zone, šetališta keja, sudaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i ostavom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan – Liman 3, 52m² 🏢✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Liman 3 . 🗺️ 🛋️ Raspored prostorija i oprema:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 25.850 €, 47,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Komplet namešten dvosoban stan na Petrovaradinu. Odličnog raspored, idealno za bračne parove, studente. Nekretnina se nalazi u novoizgrađenoj zgradi. Izuzetno niski troškovi, parking mesto u ceni, samo su neke od prednosti ovog fantastičnog stana. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban renoviran, namešten stan na Čuburi. Dvostrano orjentisan gde je dnevna soba okrenuta ka ulici, visina prvog sprata, a spavaća soba ka dvorištu, visina prizemlje. Zgrada ima lepo dvorište u zelenilu. Grejanje je sa više mogucnosti i to Mitsubishi toplotna pumpa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda. Predstavljamo vam izuzetan, komforan, elegantno namešten dvosoban stan u Novom Sadu. Nalazi se u mirnoj ulici, deo grada Sajam, blizu Betanije. Odličan položaj zgrade, bilo da ste zaposleni ili student(u blizini većina bitnih gradskih linija.Sam stan se sastoji dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan na atrakitvnoj lokaciji. Blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. U sobi bračni ležaj, ugradni garderober i radni sto sa stolicom. Kuhinja malo uvučena od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Spens, 46m² | 4. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 46m², smešten na 4. spratu stambene zgrade u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – kod Spensa. Lokacija nudi savršenu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Nov, kompletno namešten, veoma svetao jednoiposoban stan u blizini Bulevara cara Lazara i ulice Cara Dušana. Ovaj lep i moderno opremljen stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Kompletno namešten dvosoban stan na prelepoj lokaciji. Nadomak šetališta keja i DUnavskog parka, nedaleko od stogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Kirovljeva ulica,2.0,50kvm,namešten i renoviran stan, odvojena kuhinja+dnevna soba+spavaća soba, terasa, PVC, cg (info stan sa održavanjem 15000din), katv+internet 4000din, klima, ni 1 soba nije prolazna,zgrada je uvučena pa nema buke, useljiv stan, 500e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 50 m², smešten u mirnoj i zelenilom bogatoj ulici na Grbavici. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i praktičnom ostavom, kupatila i terase. Enterijer je očuvan i potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na Grbavici. Useljiv odmah.Cena 500e+depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opremljenost: Namešten Kvadratura: 50m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima Struktura: hodnik,dnevna soba,spavaća,kupatolo,terasa. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Zgrada u neposrednij blizini fakulteta,Spensa,Promenade....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Veselina Masleše. Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 628 Karakteristike prostora: • Na glavnom putu, idealno za poslovne aktivnosti. Kancelarijski prostor – 50m² • Toalet. • Galerija sa spiralnim stepenicama. • Opremljena kuhinja (frižider i šporet). • Dnevna soba sa izlazom na terasu. Dodatne pogodnosti: • 7 pripadajućih parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN STAN U NOVOJ ZGRADI. KUCNI LJUBIMCI NISU DOZVOLJENI. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Rotkvarija, ulica Kisačka. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, glavne autobuske stanice i osnovne škole. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa savremeno opremljenom kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔑 Izdaje se jednoiposoban stan – Grbavica, kompletno namešten! 🏙️ U ponudi imamo odličan jednoiposoban stan površine 45m² , koji se nalazi na 5. spratu kvalitetno građene zgrade u traženom delu Grbavice . Stan je kompletno namešten i opremljen svim potrebnim uređajima za udoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 514)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>