• GoHome Professional
do 160 m2 namešten do 60000 eura klima do 600 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 160 m2 namešten do 60000 eura klima do 600 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 namešten do 60000 eura klima do 600 eura/m2 što veći

  • Za upit "do 160 m2 namešten do 60000 eura klima do 600 eura/m2 što veći" pronađeno 283 nekretnina - prosečna cena 552 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 44000 eura
    • do 55000 eura (prosečna cena)
    • do 66000 eura
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA — NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN ZA IZDAVANJE Lokacija: Jug Bogdana | Površina: 43 m² | Sprat: 2. | Privatno parking mesto U mirnoj ulici jedne od najtraženijih gradskih četvrti, na samo 15 minuta hoda od samog centra Novog Sada, nalazi se ovaj pažljivo uređen stan u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep i potpuno nov stan koji je dizajnerski sredjen i namešten za udoban i komforan život. Stan je dvosoban, sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila. Stan se nalazi u kompleksu Knežev Park i uz stan ide jedno parking mesto u garaži! Evropa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trepazarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. V sprat u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Plaćanje grejanja samo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje - stambeno - poslovni kompleks Park novi. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na lepoj lokaciji. Ovaj svetao stambeni prostor nalazi se na VI spratu nove zgrade sa liftom. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119696, III/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, kod Lidla i skretanja na Ribarac. Stan je ulično orjentisan sa pogledom na Frušku goru. Do sada je neuseljava. Stan je kompletno namešten i poseduje svu belu tehniku -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Filipa Višnjića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan nadomak šetališta keja, Riblje pijace, Dunavskog parka i fakulteta. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. VI sprat u novoizgrađenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban renoviran , kompletno namešten stan u širem centru. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, lepo namešten dvosoban stan, opremljen novim modernim nameštajem. Cena 500 eura. Tel. 0646685341 Snežana Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg Marije Trandafil. Neposredna blizina strogog centra grada, Matice srpske i škole. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan sa dve galerije. Ovaj lep stambeni prostor modernog enterijera odlikuju odlično iskorišćen prostor i funkcionalan raspored.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, namešten, odmah useljiv stan. Depozit u visini jedne kirije. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN STAN,NOVA ZGRADA. STAN JE USELJIV OD 15.09. IZDAJE SE OZBILJNIM ZAKUPCIMA NEPUŠAČIMA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. UGOVOR NA GODINU DANA. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Nov, kompletno namešten, veoma svetao jednoiposoban stan u blizini Bulevara cara Lazara i ulice Cara Dušana. Ovaj lep i moderno opremljen stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u naselju PARK NOVI u cenu je uracunato parking mesto u podzemnoj garazi.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan. Useljiv odmah. Mali troškovi. Cena 500e+depozit.Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr. 1856 Snežana trio nekretnine Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Bulevar Evrope 🏙️ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 5. spratu moderne i uredne zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji u naselju Bulevar Evrope . Stan odmah useljiv, a okružen je svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan za izdavanje – Sajmište ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , smešten na 3. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji u naselju Sajmište. Stan je odmah useljiv ✅ i idealan za sve koji traže udoban prostor u mirnom, a dobro povezanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Centar grada 🏙️✨ U ponudi je funkcionalan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je odmah useljiv ✅ i pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti za one....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Jednoiposoban namešten stan u Kraljevom parku,blizina Centra,Ž.Stanice . . . izdaje ase na duže vreme za nepušače,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban, kompletno namešten stan u ulici Cara Uroša. Stan se nalazi na 1. spratu, dvorišno je orijentisan i potpuno izolovan od buke. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Grejanje na gas, plaća se samo tokom grejne sezone, izuzetno niski mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Cara Dušana, ulica Braće Lučić. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. U blizini Medicinske škole, parka, Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Grbavica, Novi Sad - stan od 41m2 kompletno namešten - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, odvojena spavaća i terasa - stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom (sudomašina, veš mašina, klima, tv), prirodna ventilacija u kupatilu i kuhinji - smešten u mirnom porodičnom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan u centru Novog Sada, 41m2 , namesten, jednoiposoban, odvojena spavaca soba, dnevna soba i kuhinja su zajedno. Opremljenost: Klima, masina za ves, mikrotalasna, na terasi se nalazi masina za susenje u ormaru. Grejanje je gradsko. Kontakt 0691055909 Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 22.400 €, 40,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Sarajevskoj ulici. Odlično pozicioniran, u blizini Beograda na vodi Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Površine je 40m² i vrlo je funkcionalnog rasporeda Struktura stana: Predsoblje Dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan sa garažnim mestom – Bulevar Evrope 📍 Lokacija: Bulevar Evrope 📏 Površina stana: 40 m² 🚗 Garažno mesto: 15 m² uključeno u cenu 🏢 Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) 🏗️ Nova, kvalitetno građena zgrada (termoizolacija, fasadna cigla, alu-drvo prozori) ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, Spensa, centra grada, više poslovnih banaka i trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Autokomanda, Triše Kaclerovića, komplet namešten, renoviran .. / soliter u Triše Kaclerovića, uredan ulaz, spr.V/12, 2 lifta, CG, funkcionalan, svetao, renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, nove instalacije, novo kupatilo, komplet namešten, plakari, klima, TV, nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan na Vračaru kod Hrama. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Odmah useljivo. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban, nov stan 40m2 u Laze Lazarevića ulici, početak Telepa, Iza LIdl-a na LImanu 4. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan za izdavanje – Avijatičarsko naselje (Square Garden) ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 40m² , smešten na 4. spratu modernog stambenog kompleksa Square Garden u Avijatičarskom naselju. Stan je odmah useljiv ✅ i idealan je za parove,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno namešten jednoiposoban stan od 40m2 u najjužem centru grada, kod Saborne crkve! Stan je savršen za one koji žele da uživaju u blizini svih sadržaja. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i prostranog kupatila.U....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97073, VPR/, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking. Mokri čvor, telefon, klima, jedan ulaz, novogradnja, ulično orijentisan, dvorišno orijentisan, nova fasada, funkcionalan, mermerni ulaz. Izdaje se stan na 5 min od centra lux opremljen sa belom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Predstavljamo namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini ulice Heroja Pinkija. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. LCD Tv, klima uređaj, kombinovani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan od 39m2, koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade na Podbari. Izuzetna lokacija, petnestak minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je odmah useljiv i potpuno namešten. Grejanje je na gas što omogućava ekonomičnu potrošnju i niske troškove....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 283)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>